Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziękuję dziewczynki za miłe słowa i gratulacje. choć decyzja o cc była niespodziewana i zaskoczyła nas całkiem. Mimo wszystko to był dla nich jedyny ratunek, a tutaj mają fachową opiekę lekarską.
    Ja czuję się już lepiej, choć pierwsze dni po cc były dla mnie horrorem - zdecydowanie u mnie gorsza była ta druga cesarka i zdecydowanie mówię - NIGDY WIĘCEJ







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      fasolcia mojeeee najserdeczniejsze gratulacje z narodzin córeczek...super że się odezwałaś...i trzymam kciukaski za Wasze maleństwa oby jak najszybciej wszystko dobrze się ułożyło....informuj nas jak masz chwilke czasu i czekamy oczywiście na foteczki

      co do mikołajek to B dostał słodycze a pod choinkę to nie mam pojęcia co mu kupić





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ojej ale wieści
        fasolcja wielkie gratulacje
        wszystko będzie ok zobaczysz małe nabiorą ciałka i wrócicie do domu
        buziaki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          FASOLCIA , KOCHANA CAŁY CZAS O TOBIE MYŚLAŁAM TAK SIĘ CIESZĘ , ŻE WSZYSTKO W POZADKU GRATULACJE ! NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE . moja chrześnica urodziła się w 7 miesiacu ważyła 1kg jest 8miesięcy młodsza od cyprianka i waży tyle co on i jest o 5cm niższa

          co do mikołaja to młody dostał słodycze i sweterek, a trochę wcześniej dostał kuchenkę mini tefal, śmigłowiec duży, bajkę dla chłopaków i rysuj z czuczu. pod choinke już mu zamowilam tą chodząca pinkie pie kucyka pony - on za nimi szaleje zakochał mi się chłopak. od babci dostanie gitarę bo bardzo mu się podobają i może jeszcze puzzle z pony mu dokupie.

          u nas leje strasznie od wczoraj, mieszkania nie mogę ogrzac brrr cyprian znowu robi zadkie kupki od 2tyg kupilam mu diclofar wczoraj i trafiłam na promocje tranu za 26zł znowu muszę mu dietę zrobić bo za dużo słodyczy je.

          pisać kochane co tam u was?





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hejka zawitam sie jeszcze dzis bo potem to dopiero w niedziele albo w poniedzialek
            U nas tez pogoda ochydna ja mam juz wode w domku wiec nie musze biegac z wiadrami do studni
            Ja sie czuje ok tylko wrocily mi mdlosci ranne dzis i wczoraj sie powtorzyly
            Co do mikolaja to dostal od nas slodycZe i traktor a od wuja rajstopki jajko i kase a na gwiazdkje nie mam pojecia co mu kupic zastanawialam sie nad zestawem sprzatajacym bo on uwielbia pomagac ale niewiem bo teraz zauwazylam ze i majsterkowac zaczyna wiec sie zastanawiam co i jak
            KOCHANE WSZYSTKIM WAM ZYCZE UDANEGO WEEKENDU I DOBREJ POGODY)
            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              FASOLA przede wszystkim gratulacje i ciesze sie ze tak sie to dobrze skonczyło. Trzyma kciuki żeby małe rosły zdrowo!!!

              Nie bylo mnie jakis czas ale zawiesiłam staranka bo mi sie odechciewa. W domku mam kiepska atmosfere z męzem, dlugo by pisac a nie chce mi sie. Wybaczcie, poukładam wszystko to wznowie staranka ale kibicuje wam bardzo.
              Nie mam kiedy doczytac...czy któras z nas zaciazyla ja mnie było bo nie wiem komu gratulować.
              Wspołczuje chorób, u nas tez szaleje przeziebienie.
              Last edited by niuniakura; 08-12-2011, 14:44.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej Dziewczyny! Na wstępie wszystkie Was pozdrawiam, bo ja tu pierwszy raz. Mam Świetną Córeczkę Julię i chciałabym, żeby już w przyszłym roku miała Siostrzyczkę. No więc od sierpnia się staramy... I nic Wiem, to jeszcze nie tragidia, ale nie wiem co się teraz dzieje... Zazwyczaj cykl mam ok32-34 dniowy, a teraz ostatni raz @ miałam 19 października, czyli 51 dni temu. Robiłam 4 testy w tygodniowych odstępach i wszystkie negatywne, czy możliwe, żeby wszystkie się myliły? Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich starających się :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witaj norek trudno w to uwierzyć że aż 4 się myliły; ja bym szybciutko wybrała się do gina bo skoro miałaś w miarę regularne cykle to już za długo nie masz @. Lepiej to jak najszybciej sprawdzić.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej dziewczynki

                    ja właśnie wcinam mufinki z masą serowo-malinową pycha i pije kawkę zapraszam wkleje później zdjecie.

                    u mnie @od wczoraj szaleje za szybko przyszła, młody znowu pod ziębiony katar ma pół nocy nie spałam boże co się z tym moim dzieckiem dzieje w życiu tyle nie chorował.

                    muszę wam się po chwalić że robię sobie czapke na drutach musztardową i chce jeszcze komin sobie zrobić do kompletu

                    KURKA przykro mi zdaje sobie sprawę jak ci musi być ciężko jak bys chciała pogadać to wyśle ci później moje gg nieraz jestem.

                    witam nowa staraczkę





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej... Kolejny dzień i nadal nic... Wiem, że 4 nie powinny się mylić, ale znam przypadek w najbliższej mojej rodzinie Kuzynka z 3 testów miała negatywny, ginekolog nic nie widział i zalecił tabletki na wywołanie @ i badanie krwi. Badanie krwi wykazało, że nie może mieć dzieci, więc kazał zrobić USG. A tam mówi do Kuzynki, proszę posłuchać, serduszko bije więc dopóki nie dostanę jest nadzieja... Bo nadzieja umiera ostatnia Pozdrawiam!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a wy dzisiaj gdzie???

                        o to babeczki
                        Attached Files





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Norek to idź zrób badanie z krwi a skoro to już 51 dzień cyklu to i nas usg można się wybrać


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Norek witaj, idz na bete jak najpredzej, a objawy ciazowe jakies masz? bolace piersi albo cos?

                            Kurka tylko Maksiu zafasolkowala

                            Kruszynka biedny ten Twoj synek, chorowitek sie trafil. Babeczki smakowie z czego mase robilas gotowa z proszku? a i jak skonczysz komplet komin + czapka to sie pochwal


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hello babeczki
                              wiatrzysko u nas dzisiaj cały dzień szaleje..troszke śniegu napadało ale jak jest odwilż to i chlapa się zrobiła
                              norek witaj i albo idz na bete albo usg zrób
                              kruszynka szybkiego powrotu do zdrówka dla Cypusia..a te babeczki wyglądają pyszniutko


                              ja od poniedziałku znowu sama z B zostaje małż do Belgii wyjeżdża na kilka dni





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                witaj norek oby sie udalo i to ciaza byla
                                mala juz troche lepiej malumi kroczkami zaczyna znowu jesc,ale za to meza cos znowu bieze ,ten rok jest jakis pechowy dla nas ciagle choroby,moze jutro juz choinke ustroimy

                                a co tu taka cisza !!!!!
                                dziewczyny ja chyba fiksuje !!! czy to mozliwe zeby w 23 dc miec jakies objawy ciazowe????
                                chyba se wkrecam ciaze, bo mi jest niedobrze,zimno,i jestem ciagle spioca, albo znowu grypa zoladkowa mie bierze,niewiem co o tym myslec,albo po prostu se wkrecam .
                                Last edited by marika27; 10-12-2011, 19:58. Powód: p
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X