Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs andrzejkowy - do 30.11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs andrzejkowy - do 30.11

    Dla tych, którzy lubią obchodzić andrzejki mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest magiczna świeca oraz zestawy bajek do słuchania.

    Zadanie konkursowe:
    Wyobraź sobie, że jesteś wróżką. Napisz, jaką przyszłość chciałabyś wywróżyć swojemu dziecku. Swoje życzenie zamieść na forum babyonline.pl
    Nagrody w konkursie:
    nagroda główna: świeca Party Lite "Just Desserts" + zestaw 3 bajek: "Kopciuszek" + "Merida Waleczna" + "Auta 2"
    trzy wyróżnienia: zestawy bajek: "Kopciuszek" + "Merida Waleczna" + "Auta 2"


    Świeca PartyLite Polska "Just Desserts" o zapachu strudel jabłkowy zabierze cię wprost do cukierni z dzieciństwa. Posmakujesz wyjątkowego aromatu puszystego ciasta napełnionego jabłkami i przyprawami!

    Konkurs trwa w terminie: 18-30 listopada 2014 r.
    Na Wasze odpowiedzi czekamy w tym wątku
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs andrzejkowy

    Zasiadam w wygodnym fotelu i zamykam oczy... Teraz własnie zamieniłam się w wróżkę i.... już widzę przyszłość swoich synów. Aron teraz ma 8 lat ale kiedy będzie dorosły to widzę go pracującego przy tworzeniu gier komputerowych, obok niego uśmiechnięta żona i 3 dzieci oraz dwa psy. Alanek dziś 3 letni a w przyszłości będzie projektował samochody i kto wie... może my wszyscy będziemy mieli okazje je posiadać.Wykształcony,przystojny i mający 2 dzieci i kochającą żonę... oj straciłam siły na resztę wizji...ale po co wiedzieć zbyt wiele... szczęście to jest najważniejsze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs andrzejkowy

      Jestem wróżka zasiadam na łóżko i widzę przyszłość mojej 6 miesięcznej córci jak bedzie dorosła bedzie super piękna kobieta pewna siebie Spełniona panią weterynarz zawsze drżącą do swojego celu,bedzie umiała osiągnąć wszystkie zamierzone cele u boku męża i swoich bliźniaków parki chłopczyka i dziewczynki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs andrzejkowy

        W Andrzejkowy wieczór mama przebierze się za wróżkę. Pięknie się umaluję i wystroję w biżuterię. Oczywiście później nastąpi zmiana ról, bo moja czteroletnia córeczka na pewno nie przepuści okazji do przebrania się Stworzymy magiczny nastrój, pozapalamy mnóstwo świeczek, z kolorowej, kulistej lampy zrobimy czarodziejską kulę i będziemy wspaniale się bawić.
        Najpierw będziemy lać wosk przez klucz. Co nam wyjdzie? Tego opisać nie mogę, gdyż jak wiadomo wychodzą niestworzone rzeczy Później powróżę mojej córce z dłoni, na której chciałabym zobaczyć: dłuuugą linię życia, życia w szczęściu, zdrowiu, pomyślności i miłości... Następnie czarodziejska kula ukaże elegancką, zamożną kobietę, spacerującą po parku z przystojnym mężem u boku, dwójką przeuroczych dzieci oraz psem. Cała rodzina jest szczęśliwa i widać, że kocha się bez granic. Kobieta jest dyrektorem jakiejś ogromnej firmy. Radzi sobie świetnie i praca nie jest zbyt obciążająca. Jest mądrą, zaradną, pomysłową, skromną, szanującą ludzi, zawsze uśmiechniętą damą.
        Kula pokazuje również parę staruszków, których rodzina bardzo kocha i często odwiedza. O matko!!! To ja z mężem!!! Ale się zmieniliśmy
        Czarodziejska kula, to tylko lampa, ale chciałabym i będę bardzo się starała, by moja córka wyrosła na mądrą kobietę i jej życie było jak najlepsze...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs andrzejkowy

          Mój drogi synu
          zamknij swe oczy,mysli puść na wiatr
          niech Cię zaskoczy przygód pełen świat
          Niech Twe życie usłane bedzie różami
          samą pozytywną energią i dobrymi czarami
          niech dobrzy ludzie Cię otaczaja
          i dobre rady Ci tylko dają
          a magia życia niech Ci hojna bedzie
          o każdej porze i w każdym momencie
          hokus pokus,czary mary
          niech się spełnia andrzejkowe czary!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs andrzejkowy

            Jest wieczór Andrzejkowy... Siedzę w fotelu z podkulonymi nogami z kakao w dłoniach. Patrzę jak na podłodze córka z mężem przelewają wosk przez klucz żeby potem przy płomieniu świec zobaczyć jakie to stworki im wyszły kominek iskrzy, jest ciepło i przytulnie. Całodzienne zmęczenie daje się we znaki, zasypiam. Nagle zrywam się z fotela, patrzę, a tu mam prześliczną sukienkę i różdżkę w dłoni. Jestem wróżką! Czy to sen? Czy dzieje się to na prawdę? Slyszę jakiś głos: "Możesz zmienić życie jednej najbliższej osoby, ale tylko jednej". Od razu myślę, jak chyba każda matka. To będzie życie mojego dziecka - mojej córki! Lilka ma teraz 3 latka. Widzę na ścianie, jakby na płótnie jej życie wyświetlane jak film. Mogę w nim wszystko zmieniać, cofać, dodawać. Tworzę całą jej przyszłość! jest magicznie. Widzę jak córka kończy szkołę, zdaje bardzo dobrze maturę, zakochuje sie w przystojnym chłopaku i dostaje się na studia. Bardzo pilnie się uczy i zostaje lekarzem. Już w dzieciństwie leczyła wszystkie pluszowe misie Kończy studia, wychodzi za mąż... Tanczymy oboje z mężem na jej ślubie. Młodzi sa tacy szczęśliwi. Czuję, że moje dziecko jest bardzo szczęśliwe. Spełnia się marzenie każdego z rodzica aby ich dziecko było szczęśliwe, spełniało się w życiu. Takie życie chciałabym wyczarować dla swojego dziecka.



            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs andrzejkowy

              Jako wróżka bardzo bym chciała żeby moja córcia była przez całe życie pełna optymizmu, zdrowa, ciągle uśmiechnięta aby miała mnóstwo zaufanych przyjaciół na których mogłaby liczyć . Wywróżyłabym jej również aby podniosła się z każdej napotkanej porażki gdyż " co nas nie zabiej to nas wzmocni" Aby kochała i była kochaną. Wywróżyłabym jej aby była wrażliwa na krzywdę ludzkę i aby kochała i szanowała tak samo ludzi jak i zwierzęta , dzięki temu przeżyje życie w szczęściu i radości.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs andrzejkowy

                Hokus Pokus, czary mary uczynimy dzisiaj czary.
                Czary dobre, czary miłe, niechaj uśmiech wnet nie zginie.
                Mojej córce ukochanej, bardzo długo wyczekanej.
                Bo Wiktoria ma kochana jest od rana rozchachana.
                To dlatego moi mili bo dziś wosk z nią rozpuścimy.
                Przelejemy go przez klucz by zobaczyć w przyszłość już.
                KAP KAP KAP wosk już leci, my widzimy dużo dzieci.
                Będzie siostra, będzie brat, będzie bawić się jak skrzat.
                Patrzę dalej jak wosk pływa, moja niunia przeszczęliwa.
                Biorę Kulę z wielkiej szafy, o mój Boże, co za trafy.
                Patrzę w los Twój moja miła, będziesz bardzo długo żyła, w zdrowiu, w szczęściu i radości, uśmiech na buzi Twej na dobre zagości.
                To co wróże dla mej córy, życzę dla Was, to nie bzdury.
                Aby każdy dobry człek miał dziś wróżbę, dobrą, fest.
                Tego z serca Wam życzymy, no i dalej się bawimy,bo Andrzejki raz do roku więc wróżymy wnet do zmroku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs andrzejkowy

                  W andrzejkowy wieczór ujmuję dłonią małą rączkę mojego synka, zamykam oczy i wyobrażam sobie, że jestem wróżką…
                  Czary mary, Hokus Pokus,
                  Strzeż się synku różnych pokus.
                  Byś w przyszłości był szczęśliwy,
                  Zdrowy, dobry i wrażliwy.
                  Byś zaznał w życiu dużo miłości,
                  I trwał w tym stanie do późnej starości.
                  Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia,
                  I to co dzisiaj mam do wywróżenia.


                  …. Otwieram oczy i moja dłoń spoczywa na ręce dorosłej osoby. To niewiarygodne, mój mały synek jest mężczyzną. Wygląda zupełnie inaczej… Jego rzadziutka, blond czuprynka jest teraz schludnie ułożoną, męską fryzurą. Zniknęły też okrąglutkie jak u chomiczka policzki. Mężczyzna stoi przede mną i patrzy swoimi dużymi, niebieskimi oczami. Tak, to mój Szymon. Uśmiecha się do mnie i mówi: „Dzień dobry mamo”. Serce bije mi coraz mocniej. Na jego twarzy jest uśmiech i radość. W oddali widzę piękną kobietę i dwójkę dzieci. Cieszę się na myśl, że ma kochającą się rodzinę. Przechodzi mi przez myśl, żeby zapytać go czym się zajmuje, czy ma pracę, ale czy to jest takie ważne? Dla mnie najważniejsze jest to, że jest szczęśliwą osobą, która ma wokół siebie dobrych ludzi. Mój syn ma wielkie serce, jest dobrym człowiekiem. Cieszę się, że trud mojego wychowania teraz zaowocował. On i jego najbliżsi są zdrowi i radośni. Mam wrażenie, że niczego im nie brakuje. Moje serce wypełnia radość, bo uśmiech mojego dorosłego już dziecka jest dla mnie najpiękniejszym prezentem.
                  Nagle otwieram oczy… Mój mały Szymuś siedzi przede mną i jedną rączką ciągnie za nogawkę, nie ukrywając swojego zniecierpliwienia. Nie podoba mu się, że mam tkwi w tym bezruchu skro można w tym czasie się bawić. Uśmiecham się do niego i w duchu życzę, aby moje zaklęcie i wizja jego przyszłości spełniły się.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs andrzejkowy

                    Staje się wróżką i mówiąc o szczęściu dzieci patrzymy przez pryzmat siebie. Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko miało lepiej, niż on sam miał. Ja nie miałam konsoli do gier, niech dziecko ma, ja nie miałam samochodu, niech dziecko ma, ja nie byłam szczęśliwa,niech dziecko będzie. Przyjdzie jednak taki dzień, że dziecko samo sobie obierze drogę, samo zdecyduje i samo poszuka swojego szczęścia. Naszym obowiązkiem, jest tylko spakować mu plecak z naszych doświadczeń, dać dobre buty i mocno ucałować - dobrze wychować, by sam umiał wybrać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs andrzejkowy

                      Najchętniej to moja córeczka byłaby wróżką Myśląc o jej przyszłości - tatuś jest ratownikiem medycznym, więc 4-letnia Karolinka zawsze mówi, że będzie panią doktor która leczy chore ząbki. Tatuś zrobi jej w stodole gabinet i będzie leczyć Jeśli tak chce to niech tak zostanie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs andrzejkowy

                        Wróże mojej kochanej córeczce, że w Andrzejki będziemy się świetnie bawić na jej pierwszych w życiu urodzinach. Wróże jej też, że wygra wspaniałe bajkowe książeczki, które będziemy mogły wspólnie oglądać i czytać w deszczowe popołudnia . A tak na prawdę, gdybym tylko mogła być dobrą wróżką to chciała bym wywróżyć mojej córce, by była przede wszystkim zdrowa, i sprawić by napotykała na swojej życiowej drodze tylko ludzi życzliwych i niezakłamanych. I jako matka wróże jej oczywiście sukces i miłość która pozna w odpowiednim czasie.( Byle by nie za szybko )

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs andrzejkowy

                          Gdybym była wróżką zaczarowałabym świat by był przychylny dla mojej córki, by nie rzucał kłód pod nogi.
                          Podarowałabym jej dar wiecznego szczęścia.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs andrzejkowy

                            Uwielbiam patrzeć jak mój roczny synek śpi zastanawiam się co mu się śni - może jak będzie wyglądała jego przyszłość? ja często o tym myślę, więc gdybym była wróżką wywróżyłabym mu piękny, malutki dom położony na peryferiach miasta, w którym mieszkałby ze swoją rodziną - z żoną i dziećmi. Jest w nim szczęśliwy i jego bliscy także. Wiele czasu poświęca dzieciom. Widzę jak dużo się z nimi bawi, czyta bajki, kołysze do snu. Bardzo się zmienił - z nieporadnego i pulchnego roczniaka stał się zaradnym, przystojnym i trochę mniej pulchnym mężczyzną A mimo to nadal lubi zabawki, zupełnie jak ten mały chłopczyk Często odwiedza pewnych staruszków ze swoją rodziną, pomaga im i spędza z nimi wspaniale czas - tak, widzę że syn nie zapomina także o swoich rodzicach.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs andrzejkowy

                              Gdybym miala szanse zostac wrozka to przede wszystkim zadbalabym o to zeby moje dziecko mialo jaknajlepsza przyszlosc.Staralabym sie rowniez pokazac mu swa moca ze w zyciu nie jest zawsze kolorowo i ze czlowiek musi zmierzyc sie czasem z cieszkimi sytuacjami.Poprzez swa moc chcialabym wyczarowac mu dobra szkole.I od niego by zalezalo jaki kierunek by chcial obiac.Wyczarowalabym mu mieszkanie.Aby mial gdzie wracac i zeby mial swoj kat.Nie czarowalabym mu super aut,willi czy innych bogactw poniewaz uwazam ze to co najlepsze jest w nas.Do wszystkiego trzeba dojsc samemu.Male czasy na start w przyszlosc to maly prezent i pomoc.Pozniej zeby moje dziecko nauczylo sie funkcionowac w naszym swiecie musialoby o niektore sprawy zadbac samo.Nie moglabym przeciez wyczarowac i wybrac kochajacej zony.Swiadomy wybor to czynnik ktory zalezy od niego.Wyczarowalabym mu napewno pewnosc siebie,zrozumienie,cierpliwosc,ambicje,szacunek ktorego takze bedzie musial sie uczyc.Jesli bedzie mial te czynniki sadze ze moje czary bylyby zbedne.Nie jestem wyrodna matka ale zeby dziecko szanowalo ludzi i swiat nie moze miec polozonego wszystkiego na tacy.Oczywiscie ze chcialabym aby moje dziecko bylo bogate,szczesliwe,mialo swietne auto,dom,rodzine lecz uwazam ze do takich rzeczy trzeba dojsc samemu.Czasem czary nie wystarcza aby ktos byl szczesliwy i spelniony.W ramach rekompensaty wyczaruje mu super wczasy przed startem w dorosle zycie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X