Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Synek nie chce spać w dzień

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Synek nie chce spać w dzień

    Mój synek pierwsze dwa tygodnie praktycznie przespał... Rewelacja . A teraz niestety w dzien pośpi może z godzinę, ale to w takich krótkich drzemkach. Cały dzien wisi na cycku, karmie tylko piersia , mały je praktycznie co pół godziny. Czy to jest normalne? Dodam że spokojnie przesypia całe noce, sa musze go na jedzenie budzić
  •    
       

    #2
    Odp: Synek nie chce spać w dzień

    A może więcej informacji ile ma maluch?
    przyczyny mogą być różne, nadchodzące przeziębienie, czy ząbkowanie, w ciąu dnia jest rozdrażniony? może chce mu się pić tylko a nie jest głodny, karmiąc piersią, przez pierwsze minuty leci "rzadkie" mleko bardziej dla zaspokojenia pragnienia niż głodu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Synek nie chce spać w dzień

      Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
      Mój synek pierwsze dwa tygodnie praktycznie przespał... Rewelacja . A teraz niestety w dzien pośpi może z godzinę, ale to w takich krótkich drzemkach. Cały dzien wisi na cycku, karmie tylko piersia , mały je praktycznie co pół godziny. Czy to jest normalne? Dodam że spokojnie przesypia całe noce, sa musze go na jedzenie budzić

      Przede wszystkim ile ma dziecko miesięcy czy tygodni? A jak wychodzisz z znim na spacerek to nawet w wózku nie śpi? Mój synek jak był mały to w wózku od razu spał ale na spacerze jak nim telepało, w domu w wózku nie ;p

      Skomentuj


        #4
        Odp: Synek nie chce spać w dzień

        Kończy czwarty tydzień, na spacerze śpi ale w domu w wózku nie chce. Takze narazie korzystam z ładnej pogody

        Skomentuj


          #5
          Odp: Synek nie chce spać w dzień

          Może świeże powietrze tak na niego działa, w domu spróbuj przesunąć drzemki, wywietrzenie wcześniej pokoju też powinno pomóc.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Synek nie chce spać w dzień

            Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
            Kończy czwarty tydzień, na spacerze śpi ale w domu w wózku nie chce. Takze narazie korzystam z ładnej pogody
            to tak samo jak mój synek. Nie da się oszukać na spanie w wózku w domu, nie pomagają otwarte okna ani nawet drzwi wejściowe Trzeba spacerować i już

            Skomentuj


              #7
              Odp: Synek nie chce spać w dzień

              Moj synek zaczął przesypiać noce kiedy skończył 2 mies i niebyło potrzeby aby budzic go na jedzenie a w dzień lepiej i dłużej spał tylko że wyregulowałam mu pory karmienia i spania.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Synek nie chce spać w dzień

                Też jestem zwolennikiem podejścia aby nie budzić dziecka na karmienie jeśli samo przesypia całą nockę. Oczywiście pod warunkiem, że dobrze przybiera na wadze.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Synek nie chce spać w dzień

                  Synek przesypia cała noc, ale niestety mimo ciągłego jedzenia musze go budIc w nocy na jedzenie bo za malo przybiera na wadze. Tez jestem zwolenniczka karmienia na żądanie. Wietrzenie nic nie pomaga, wszystko zależy od dnia takze wydaje mi sie iż mały musi sobie po prostu sam wszystko wyregulować

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Synek nie chce spać w dzień

                    Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
                    Synek przesypia cała noc, ale niestety mimo ciągłego jedzenia musze go budIc w nocy na jedzenie bo za malo przybiera na wadze. Tez jestem zwolenniczka karmienia na żądanie. Wietrzenie nic nie pomaga, wszystko zależy od dnia takze wydaje mi sie iż mały musi sobie po prostu sam wszystko wyregulować
                    Jeśli za mało przybiera na wadze to faktycznie musisz budzić maluszka. Na pewno w niedługim czasie wszystko sobie ureguluje i będziesz wiedziała kiedy będzie budził się na jedzonko

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Synek nie chce spać w dzień

                      Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
                      Synek przesypia cała noc, ale niestety mimo ciągłego jedzenia musze go budIc w nocy na jedzenie bo za malo przybiera na wadze. Tez jestem zwolenniczka karmienia na żądanie. Wietrzenie nic nie pomaga, wszystko zależy od dnia takze wydaje mi sie iż mały musi sobie po prostu sam wszystko wyregulować
                      U nas trochę to trwało zanim małej udało się ustalić stałe pory drzemek, jednak trzeba próbować, dzieci lubią wiedzieć co ich czeka, że tak powiem lubią rutynę

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Synek nie chce spać w dzień

                        Jeśli synek nie chce spać w dzień to może tylko dlatego że nie ma takiej potrzeby, ja nie doszukiwała bym się w tym czegoś niepokojącego, a może to taki okres przejściowy, który z czasem się unormuje. Jednak aby rozwiać wątpliwości może pasowało by skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X