Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nebulizator - jak przekonać malucha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nebulizator - jak przekonać malucha?

    Kochane może macie cudowny sposób na przekonanie malca do tego zabiegu, mała złapała przeziębienie co przerodziło się w zapalenie oskrzeli, zalecono nebulizator, jednak każde podejście kończy się płaczem.
  •    
       

    #2
    Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
    Kochane może macie cudowny sposób na przekonanie malca do tego zabiegu, mała złapała przeziębienie co przerodziło się w zapalenie oskrzeli, zalecono nebulizator, jednak każde podejście kończy się płaczem.
    a ile córcia ma? my przekonywaliśmy Młoda naszą w formie zabawy - usiedliśmy ja Zosia Tata i wszystkie miśki jakie były w domku i każdy przykładał nosek do nebulizatora po kolei i Zosia na końcu - troszku dałam sie jej tym urządzeniem pobawić tak by obadała sobie obiekt

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

      córcia nie ma jeszcze 3 lat, pierwsza próba ją odstaraszyła, dziś rano już nieco lepiej, choć i tak nie wysiedziała tych 10 minut;/
      Najbardziej denerwujacy jest ten głośny dźwięk, nebulizator kupiliśmy w aptece dobrej marki nie taki tani a chodzi niczym traktor;/

      Zastanawiam się czy jak by go włączył w łazience przed kąpielą czy taka inhalacja też miałaby jakieś działanie podczas kąpieli ?

      głównie to ten dźwięk odstrasza małą

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
        córcia nie ma jeszcze 3 lat, pierwsza próba ją odstaraszyła, dziś rano już nieco lepiej, choć i tak nie wysiedziała tych 10 minut;/
        Najbardziej denerwujacy jest ten głośny dźwięk, nebulizator kupiliśmy w aptece dobrej marki nie taki tani a chodzi niczym traktor;/

        Zastanawiam się czy jak by go włączył w łazience przed kąpielą czy taka inhalacja też miałaby jakieś działanie podczas kąpieli ?

        głównie to ten dźwięk odstrasza małą
        hmm u nas Zosia do dzwiegów urządzen jest przyzwyczajona hehe codziennie laktator elektryczny idzie w ruchu a mysle ze przed kapielą też taka inhalacja dałaby efekt - dzwieg lejacej sie wody uspokaja Maluszki wiec mysle, że warto sprobowac - spróbuj go włączyc w pokoju i zostawic samego sobie może Córcia sama sie zainteresuje i sama podejdzie do niego a przy tym przyzwyczai sie do dzwieku urzadzenia

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

          Chyba sama jestem sobie winna, bo jak była włączona sokowirówka czy mikser to mala wychodziła z kuchni, no zobaczymy jak pójdzie za drugim razem

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Chyba sama jestem sobie winna, bo jak była włączona sokowirówka czy mikser to mala wychodziła z kuchni, no zobaczymy jak pójdzie za drugim razem
            Anis81 i jak córka zniosła ponowną inhalacje? lepiej coś? daj znać i najważniejsze jak się czuje?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

              Rano jeszcze jakoś zniosła ale wieczorem mimo wielkich prób nie doszło do skutku, skończyło się wielkim płaczem tylko;(

              Ale widzę ze antybiotyk działa, po godzinie od uśnięcia budzi się z kaszlem ale potem przesypia całą noc, zobaczymy jak wstanie, wczoraj pierwszy raz normalnie usnęła przy czytaniu, bez płaczu w obawie o kaszel, to 2 dzień po zmianie leków, wiec jakby początek leczenia.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Rano jeszcze jakoś zniosła ale wieczorem mimo wielkich prób nie doszło do skutku, skończyło się wielkim płaczem tylko;(

                Ale widzę ze antybiotyk działa, po godzinie od uśnięcia budzi się z kaszlem ale potem przesypia całą noc, zobaczymy jak wstanie, wczoraj pierwszy raz normalnie usnęła przy czytaniu, bez płaczu w obawie o kaszel, to 2 dzień po zmianie leków, wiec jakby początek leczenia.
                nie ma też co zmuszać - zobaczysz jak bedzie dzis rano najwazniejsze ze antybiotyk zaczyna dzialać - żyzce zdrowka dla córci i sił dla Ciebie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                  W dzień jest ok, najgorszy ten wieczór z kaszlem, mam nadzieję że szybko przejdzie ta infekcja;/
                  Zła jestem bo prawdopodobnie złapała to od chłopca który przeziębiony chodził na placyk z opiekunką, a wszystko zaczeło się od wirusówki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    W dzień jest ok, najgorszy ten wieczór z kaszlem, mam nadzieję że szybko przejdzie ta infekcja;/
                    Zła jestem bo prawdopodobnie złapała to od chłopca który przeziębiony chodził na placyk z opiekunką, a wszystko zaczeło się od wirusówki
                    Anis81 jak zdrówko córci? mam nadzieje, ze lepiej i ze przeknałaś ją do inhalacji, nio teraz niestety ludzie puszczają wszędzie dzieciaki i chore dzieci chcac nie chcąc bawia się razem i o chorobe nie trudno

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                      No i mała sie w miare przekonała do nubelizatora, w środe jedziemy na kontrolę, mała ma sie dobrze, jednak po antybiotyku wolę aby małą jeszcze zobaczył lekarz, zawsze to dodatkowa naklejka dla małej ;D

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                        No to ja też życzę powrotu do zdrówka. A jak w końcu udało Ci się ją przekonać? Czyżby próbowała inhalować misie i lalki a przy okazji siebie?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          No i mała sie w miare przekonała do nubelizatora, w środe jedziemy na kontrolę, mała ma sie dobrze, jednak po antybiotyku wolę aby małą jeszcze zobaczył lekarz, zawsze to dodatkowa naklejka dla małej ;D
                          to sie cieszy iż z córciom lepiej i ze pokonała starach przed inhalacja jedz jedz do lekarza bedziesz spokojniejsza i pewna iz juz jest zdrowa daj znac jak po wizycie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            No to ja też życzę powrotu do zdrówka. A jak w końcu udało Ci się ją przekonać? Czyżby próbowała inhalować misie i lalki a przy okazji siebie?
                            Magiczną mocą okazał sie przyjazd moich rodziców no i naklejki duża dawka nagród za jedną nebulizację

                            Dużo mówiłam i przekonywałam, moim minusem było właczenie tego sprzętu pierwszy raz wieczorem kiedy mała była już lekko śpiąca, wystraszyła sie i od razu zraziła, na szczęscie przekonała się do tego zabiegu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nebulizator - jak przekonać malucha?

                              Najważniejsze, że się udało. A na przyszłość już wiesz, że zawsze masz alternatywę w postaci dziadków. Może ich przyjazd ponownie okaże się zbawienny

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X