Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Okazje, święta i wakacje Jak je spędzacie?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2017, 19:01
maleckaska maleckaska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maleckaska.polki.pl

Domyślnie Odp: Ślub i wesele- pomocy! :)

A jakbyście szukały zaproszeń to odsyłam Was do tej stronki - http://www.extrema.com.pl/oferta/6,z...ia-slubne.html . Mają wiele wzorów i takie fajne te zaproszenia są - wycinane laserowo. Jak macie jeszcze w planach zimowy ślub, to widziałam tam też fajne wzory właśnie takich zaproszeń ze śnieżynkami itd. Idealnych właśnie na taki zimowy ślub. Zaproszenia muszą być z klasą i tam takie mają. Zresztą zerknijcie sobie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2017, 19:10
kasia860318 kasia860318 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasia860318.polki.pl

Ja dopiero szukam sali , myślenie o atrakcjach weselnych dopiero przede mną. Jestem z Lublina i tam szukam jakiejś sali na imprezy okolicznościowe w Lublinie . My chyba zrobimy tylko przyjęcie dla najbliższych, nie chcemy takiego dużego wesela. To duże koszty, a my jakoś tak za dużymi weselami nie przepadamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2017, 09:11
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Faktycznie, podczas organizacji wesela pojawia się mnóstwo rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Dobrze, że tutaj można sobie podpowiedzieć to i owo W kontekście menu weselnego, warto pomyśleć trochę szerzej. Na pewno w doborze potraw pomoże Wam artykuł http://hotelnabloniach.pl/blog/kompo...-i-schabowego/ Myślę, że wiele się z niego dowiecie, więc warto zabrać się do czytania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2017, 12:53
walerka32 walerka32 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

To prawda, że tych rzeczy jest spor. Dlatego dobrze jest stworzyć sobie listę firm, które robią fajne realizacje w temacie ślubu i wesela. Na przykład cudowne bukiety robi Kwiaciarnia Zielona weranda. Popatrzcie tutaj https://www.kwiaciarniazielonaweranda.com/. Nowoczesne, ale jednocześnie ponadczasowe. W tym z frezji się zakochałam

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2017, 12:28
blueeyes92 blueeyes92 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
blueeyes92.polki.pl

Myślę, że można sporo zaoszczędzić, jeśli na przykład zaprosimy tych gości, z którymi na co dzień utrzymujemy kontakt dla mnie nie ma sensu zapraszać dalekiej rodziny, z którą praktycznie się nie widuje lepiej wyprawić wesele dla 50 bliskich gości- od razu będzie panować milsza atmosfera- sami bliscy no i my z narzeczonym zwrocilismy tez uwage na priorytetowe dla nas sprawy jak np. pierwszy taniec zapisalismy sie na kurs w szkole w Myślenicach: https://www.facebook.com/Pierwszy-Ta...6131696097718/ żeby złapać tanecznego bakcyla, bo wiemy, że sami nie podołalibyśmy na parkiecie wiec jesli szukasz oszczednosci w przygotowaniach do wesela to po prostu zrezygnuj z tego co nie jest dla ciebie tak istotne- wcale nie trzeba wyprawiac hucznego wesela, by zabawa sie udala
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2017, 12:19
malwinakot malwinakot jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malwinakot.polki.pl

Jak zastanawiasz sie nad salą weselną to weź też pod uwagę best western efekt express w krakowie. To hotel z dużą salą bankietową. A przy okazji goście weselni mogą skorzystać z noclegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2017, 12:17
majlita majlita jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majlita.polki.pl

Ciekawym zespołem na wesele jest http://zespol-czysta-energia.pl/. Bardzo fajnie grają, dość nie typowo podchodzą do tematu. Nie usłyszymy u nich tego co jest już na maksa oklepane, i za to ich szanuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2017, 19:51
krissi23 krissi23 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krissi23.polki.pl

Jeśli chcecie mieć nieśmiertelną pamiątkę na całe życie, to polecam inwestycję w fotografię ślubną! http://www.fotofinezja.pl wykonał dla nas zdjęcia zarówno podczas ceremonii, jak i wesela. Fotografie niewiarygodnie oddają klimat tamtych chwil, do których bardzo chcielibyśmy wrócić, gdy je przeglądamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2017, 13:58
anigiz anigiz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anigiz.polki.pl

Jakbyś potrzebowała dobrego fotografa ślubnego, który nie sprawia, że portfel nagle robi się dziwnie lekki, to ja mogę Ci polecić http://pawelkanawka.pl/. Korzystałam z jego usług przy okazji swojego ślubu i powiem Ci, że naprawdę się sprawdził. ma to "coś" potrafi uchwycić emocje. Poza tym jest otwarty na rózne sugestie, ma fajne pomysły. dobrze się z nim współpracuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2017, 12:52
kasia860318 kasia860318 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasia860318.polki.pl

Wiesz co jest bardzo dużo fajnych firm na rynku, które zajmują się organizacją ślubu i wesela. My właśnie tak robiliśmy bo też nie było czasu aby się wszystkim zająć. Niestety nie pamiętam firmy która nam to wszystko organizowała, ale na pewno coś fajnego znajdziesz. A odnośnie ozdób na wesele, kwiatów itp to wejdź sobie na stronę tego sklepu slubnybucik.pl bo tam kupisz wszystkie akcesoria ślubne w jednym miejscu i nie przepłacisz. Ja nawet kupowałam u buty do ślubu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania