Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kąpiel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kąpiel

    Czy kąpiecie dzieci codziennie?
  •    
       

    #2
    Ja nie, bo ta woda to jednak jest syfiasta i za bardzo wysusza skórę. Ale prysznic jak najbardziej codziennie. Super odświeża i nie ma kłoptów ze skórą.

    Skomentuj


      #3
      Ja kąpię mniej więcej co drugi dzień. Głowa tak raz, czasem dwa razy w tygodniu do umycia.

      Skomentuj


        #4
        A czy po kąpieli (nie prysznicu) nie swędzi was skóra? Ja czasami mam takie dni, że nie mogę sie opanować i niemalże drapie się do krwi, zwłaszcza nogi.

        Skomentuj


          #5
          No, ale to od razu trzeba sie kremować, nie drapać i w takim razie raczej brać prysznic. Zobaczysz jaka ulga. A może idź do dermatologa, coś ci pomoże???

          Skomentuj


            #6
            codziennie

            moją Aminkęto odpręża i wydaje mi się że wieczorem czeka na kąpiel, robi się nawet marudna..a gdy tylko jest w wodzie przykryta pieluszka, od razu jej lepiej, później jedzonko i kolo 9 dzieciaczek już śpi (polecam szczególnie pieluszke, bobas się mniej boi)
            Kinia & Aminka

            Skomentuj


              #7
              ja od urodzenia kapie malucha codziennie on to uwielbia i wie ze kapiel a potem kolacyjka i do wyrka...
              Zdjecia Hani i Szymka

              Hania ur.06.01.2003
              Szymcio ur.07.05.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mój Karolciu tez codziennie się kąpie bo podobno dla niemowlęcia najlepsza jest rutyna dziecko czuje się bezpieczne jeżeli codziennie o tej samej poze robi się te same czynności.Najlepiej kąpiel,nasmarować balsamem johnsona laweda i kolacja i będzie spał jak susełek polecam

                Skomentuj


                  #9
                  Moje dziecko ma prawie 5 lat. Często gania na bosaka, więc stopy ma czarne, dlatego u nas kąpiel jest codziennie.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja mam synka 6 miesiecy kapie go codziennie poniewaz to chwila relaksu i zabawy dla niego on uwielbia wode i wie ze po kapielca kaszka i lulu do rana (od 3 miesiaca przesypia mi cala noc ) a co doroslych to ja tez mam problemy ze skróra mam wrazenie jakby ta woda wysuszala skóre , bylam u dermatologa i powiedzial mi ze woda ma za duzo zelaza i polecil mi OILATUM do mycia - bardzo wydajny , super polecam klopot zniknal (niestety jest calkowicie bezzapachowy), pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Bezzapachowy, bo dla alergików. Ale to dobrze, bo mniej uczula.

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja też kąpie synka co drugi dzień, chyba że jest upalne lato to wtedy codziennie
                        Last edited by Justyna25; 07-09-2008, 14:18.

                        Skomentuj


                          #13
                          Śmiesznie, że takie małe istotki maja już swoje przyzwyczajenia, takie rytuały jak właśnie kąpiele. Ale jak to się z wiekiem zmienia... niektórzy później unikają wręcz wody .

                          Skomentuj


                            #14


                            Codziennie o stalej porze
                            D

                            Skomentuj


                              #15
                              Jak jest ciepło to codziennie, przy takiej pogodzie jak
                              przez ostatnie dni to raczej co drugi dzień. Głowa też raz na 3 dni.
                              Zauważyłam, że po "myciu na sucho" nie jest tak zadowolony jak
                              po kąpieli, no ale nie ma potrzeby włażenia do wanny codziennie.
                              A tak poza tym to my się kąpiemy razem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X