Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs: „Relaksuj się romansem”

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs: „Relaksuj się romansem”

    Chcesz zdobyć pierwszy tom zatytułowany „Tajemnica Pierścienia z Rubinem” autorki bestsellerowej powieści Jadwigi Courth-Mahler? Napisz do nas 4-5 zdań o tym, dlaczego lubisz czytać romanse. Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książkami.



    Na Wasze wypowiedzi czekamy w tym wątku, do 6 sierpnia!

    Więcej o tym konkursie:
    http://babyonline.pl/konkurs-relaksu...,15954,r1.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

    Czytanie romansów pozwala nam odkryć w sobie prawdziwą naturę, uwolnić pożądanie, odkryć w sobie romantyczną duszę, realizować skrywane przez lata i wstydliwe fantazje, inspiruje i pomaga przenieść odrobinę romantyczności do naszego związku. Czytając romanse, możemy nauczyć się także tworzenia lepszych relacji w związku, sposobu unikania błędów oraz budowania właściwej hierarchii wartości, na szczycie której stoi miłość, rodzina i przyjaźń. Dzięki nim możemy pokonać wszelkie, uciążliwe ograniczenia i zapomnieć o przyziemnych kłopotach– możemy wdać się w romans z egzotycznym księciem, możemy podróżować po całym świecie, możemy spędzać romantyczne chwile na luksusowym jachcie…Czytając ksiązki o miłości, które zawierają ponadto szczęśliwe zakończenie, relaksujemy się i odprężamy, zapominamy o troskach i zaczynamy wierzyć, że i do nas może uśmiechnąć się szczęście.I najważniejsze - czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza horyzonty, otwiera ludzki umysł, podsuwa pomysły które możemy przenieść wprost do naszego życia a losy książkowych bohaterów mogą podsunąć nam rozwiązania, które raczej nie przyszły nam do głowy, zwłaszcza w miłości…

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

      Uwielbiam czytać romanse. Dzięki nim moja wizja miłości jaką chcę przeżyć zmienia się wraz z przeczytaniem kolejnej książki. Nikt tak pięknie nie pisze o miłości,pożądaniu jak autorzy romansów. Potrafią oni swymi słowami mnie wzruszyć czy też wywołać lekki uśmiech na twarzy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

        Myślę, ze plusem czytania romansów jest fakt, że można oderwać się od szarej rzeczywistości i poczytać o innych bohaterach. W życiu nie ma ideałów, a w książkach tacy się zdarzają;-) Jeśli nawet jakiś mężczyzna ma jakieś wady, to są tak przedstawione, że odbierane są jako zalety;-) Takie książki maja na celu rozweselenie nas, zrelaksowanie, aby nasze codziennie myśli i sprawy "odleciały" daleko, a przez chwilkę możemy wtedy odpocząć, a czasem pomarzyć przy takiej książce;-) Lubię jednak tylko takie książki, które mają głębszą fabułę i niosą ze sobą jakieś przesłanie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

          Uwielbiam czytać romanse,ponieważ czuję się tak,jakbym uczestniczyła w każdej takiej książce,utożsamiam się z bohaterami i razem z nimi przeżywam szczęśliwe i nieszczęśliwe momenty.Podczas czytania fantazjuję,wyobrażam sobie co by było,gdyby...i przenoszę się w świat marzeń...W świat,w którym istnieją szczęśliwe zakończenia,a każda łza wylana na końcu książki jest łzą szczęścia.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

            Uwielbiam czytać romanse i wcale się tego nie wstydzę, bo książki tego typu ukazują świat, który jest nie lada konkurencją dla obecnej rzeczywistości. Pokazują relacje międzyludzkie oparte na więzi emocjonalnej i seksualnej, a nie na byciu znajomym na Facebooku albo śledzeniu kogoś na Twitterze. Bohaterki romansów spotykają na swej drodze mężczyzn, dla których stają się całym światem, tracą oni dla nich głowę i poświęcają dla nich wszystko, no i oczywiście nie muszą one konkurować o swojego faceta z samochodem, meczem ani IPhonem, a która z nas o tym nie marzy? Mężczyźni ukazani w tego typu książkach są romantyczni, czuli, uwodzą i czarują, czyli w sumie maja mało wspólnego z realnymi facetami, ale tak właśnie chciałybyśmy ich widzieć my - kobiety. No i oczywisty happy end na końcu, który daje nadzieję, że może i na mojej drodze pojawi się kiedyś „Książę na białym koniu”, wyjmie mi z reki żelazko, porwie mnie zza sterty prania i będziemy żyli długo i szczęśliwie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

              Lubie czytać romanse, ponieważ w prawdziwym życiu niestety jest zupełnie inaczej. Fajnie się zaczyna ale później jest szara rzeczywistość. Wydaje nam się,że to jest książę a okazuje się ,że jest to "Gargamel". Nie twierdzę ,że jakiś się nie znajdzie ...(to żeby nie obrazić nikogo , kto uważa ,że jest księciem, bądź pani, która uważa ,że ma księcia). Ja osobiście przeżyłam już 45 lat i nie trafiłam na nikogo takiego,moje koleżanki z pracy (jest ich 5 w róznym wieku) też niestety nie trafiły, wręcz wydaje nam się ,jak opowiadamy o naszych Gargamelach,że są to bracia bliźniacy. Dlatego czytając romans zawsze mogę się przenieść w marzeniach w tamte realia i pomarzyć. Wtedy jest mi tak dobrze i jakoś dostaję werwy do życia , nawet mój mąż robi podobny się do księcia , no może nie na białym koniu , ale podobny.))

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                lubie czytac romanse poniewaz wtedy przenosze sie w swiat w ktorym moge sobie troszke zaszalec
                Uwielbiam przezywac te wspaniale hitorie ktore maja dobre zakonczenia. Wyobrazam sobie ze to ja jestem glowna bohaterka, wtedy czytam non stop nie odrozniam dnia od nocy, za kazdy mrazem kiedy cche juz isc spac dzieje sie znow cos ciekawego i tak romanse pochlaniają mnie bez opamietania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                  Szczerze - osobiście nie czytam romansów, ale wprost uwielbia je moja teściowa, dla której chciałabym tą książeczkę wygrać.
                  Ile razy odwiedzamy ją z mężem (a dzieje sie tak praktycznie co tydzień) widzę na wierzchu za każdym razem zaczęty inny romans z przedarta juz zakładką do książek :-)
                  Ostatnio nie wytrzymałam i zapytałam się jej wprost (narażając się na odpowiedź, że zadaję głupie pytanie ) dlaczego ona czyta te romanse? Odpowiedziała zwyczajnie, że jej z tego życia zostało juz tak niewiele, że moze sobie chociaz pomarzyc jak by to było byc taka kochanką i romansować, dostawiać kwiaty i byc pożądaną przez wszystkich
                  gdy to usłyszałam 'kopra' opadła mi w dół, ale taka juz właśnie jest moja kochana teściowa - bezpośrednia i za to ja bardzo lubię

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                    Bardzo lubię czytać romanse, ponieważ przenoszą mnie one do pięknego świata wielkich, szalonych uczuć. Odrywają mnie od szarej, zwykłej rzeczywistości. Tutaj mogę przeczytać o wielkiej miłości, ognistym romansie, zakochanych którzy pokonują wszelkie przeciwności losu, by być razem. O oddaniu, zaufaniu, poświęceniu dla kochanej osoby. W moim związku niestety tego wszystkiego brakuje, można powiedzieć, że zawarłam małżeństwo "z rozsądku", więc skoro nie mam tego wszystkiego na co dzień, pozostaje mi tylko o tym czytać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                      stres, długi, ciężki dzień...
                      wieczór -
                      ulubiona książka- świat staje w miejscu- odpływam
                      raz, dwa, trzy ...jestem, nikt mnie tu nie znajdzie
                      mój mały, bardziej idealny świat stoi przede mną otworem.
                      Relaks, dobry, przyjemny romans.
                      Co mnie tu dzisiaj spotka? czy doświadczę czegoś nowego?
                      nowe przygody, bajkowe krajobrazy,odkrywam najskrytsze fantazje
                      Codziennośc umyka
                      smutek, tęsknota, poświęcenie,ciągłe przeszkody, walka o miłość prawdziwą, namiętność
                      rumienię się - czy ktoś to widzi?? to wszystko staje się nieważne -emocji nie ma końca
                      i wkońcu Happy End.
                      Stawiam książkę na biurku, spoglądam na męża, uśmiecham się
                      świat jest piękniejszy......

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                        Kocham czytać romanse, bo mam wrażenie, że te historie ożywają raz jeszcze wraz z ich czytaniem, a to powoduje, że czuję w sobie emocje, wzruszenie i radość. Tak wiele może światło słów dobrego romansu... dla mnie bardzo wiele. Ujmuje mnie prawdziwie w romansach nastrój, przenoszenie czytelnika tak sugestywnie i zmysłowo w świat, którego ja już nie mam... Więc grzebieniem pamięci przeczesuję wspomnienia, wygładzam, i upiększam ten mój świat czytanym romansem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                          Uwielbiam czytać romanse ze względu na opisane w nich uczucia: potężne, ogarniające całego człowieka, które dodają skrzydeł, ale mogą też doprowadzić do grobu. Wczytując się w opisy, które przedstawiają autorzy romansów, przeżywam zdarzenia, rozterki, uczucia bohaterów tak, jakbym była jednym z nich. Romanse dają możliwość odskoczni od tej szarej rzeczywistości, dają możliwość przeżycia czegoś wielkiego i wspaniałego, pobudzają wyobraźnię, jak nic innego. Dlatego właśnie chętnie po nie sięgam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                            Dla mnie romanse to oderwanie sie od rzeczywistosci. Chwila momentu tylko dla mnie, chwila dla mojej przyjemnosci.. Po za tym mezczyzni maja swoje pismemka, a romanse to juz nasza "erotyczna przygoda"

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs: „Relaksuj się romansem”

                              Miłość bywa pamiętna, niewinna, pełna wyrzeczeń i zabójcza, potrafi uszczęśliwić, ale również zaboleć. Romansy obfitują w te uczucia, splatają ze sobą losy bohaterów, targają ich sercami, żądzami i namiętnościami. Lubię się w nich zaczytać, bo mnie wzruszają, dzięki nim przeżywam te miłości, przypominam sobie własne i przede wszystkim zaczynam cieszyć się szczęściem i spełnioną miłością bohaterów książki. Romanse budzą we mnie burzę uczuć i emocji, od których nie potrafię się oderwać, a moje serce bije mocniej, jakby romans z książki kręcił się wokół mojej osoby

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X