Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zasady na forum.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zasady na forum.

    Aby wszystkim żyło nam się łatwiej, opracowaliśmy króciutkie zasady działania na forum.


    1. Na forum obowiązuje netykieta. Bądź miły dla innych, a inni będą mili dla Ciebie

    2. Nie umieszczaj treści reklamowych – ani w sygnaturze, ani w treści postów.
    3. Nie umieszczaj materiałów chronionych prawem autorskim.
    4. Możesz nie zgadzać się z innymi użytkownikami, ale zachowaj kulturę.
    5. Prosimy, pomóż nam utrzymywać porządek na forum i zgłaszaj posty zawierające spam - za pomocą przycisku „!”, na górnym pasku każdej wiadomości. Dziękujemy!
    6. Łamanie zasad skutkuje banowaniem :/ Na 7 dni (ostrzeżenie), 30 dni (drugie ostrzeżenie) lub na stałe… nie lubimy tego robić, więc po prostu nie łamcie zasad
    7. Nie usuwamy kont, wątków lub postów – pisz odpowiedzialnie.
    8. Jeśli konto zawiera dane osobowe (np.: mail imię.nazwisko@firma.pl, adres itp.) i chcesz te dane usunąć, zaloguj się do panelu ustawień użytkownika.

    Koniec!

    Jeśli macie jakieś uwagi - dajcie nam znać w komentarzach

    p.s. Dodajemy punkt 9.: Prosimy: nie przeklejaj treści z innych miejsc w sieci - to nie wzbogaci naszego serwisu, a komuś może być przykro. Szczególnie dotyczy to przepisów i dowcipów.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 15-10-2014, 16:27.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Zasady na forum.

    Jedyne forum na ktorym jest pelna kultura
    Jestem tu stalym bywalcem i abrdzo chwale sobie pogawedki z innymi mamami. Polecamm to forum dla kazdej nowej dziewczyny/mamy a nawet tatusiom

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zasady na forum.

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      Jedyne forum na ktorym jest pelna kultura
      Jestem tu stalym bywalcem i abrdzo chwale sobie pogawedki z innymi mamami. Polecamm to forum dla kazdej nowej dziewczyny/mamy a nawet tatusiom
      hehe mało chyna tatusiów tu jest ale moze się dołączą do dyskusji a forum rzeczywiście bardzo kulturalne i można poznać ciekawych ludzi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zasady na forum.

        Nie wielu tu tasiow ale troszke jest Mialam okazje z kilkoma porozmawiac Mam nadzieje ze bedzie ich coraz wiecej. Pewnei glownei beda sie udzielac w watku cuzucia i sex hehehehe ale i tam mozemy znalesc fajne radty zwlaszcza od tatusiow

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zasady na forum.

          czy można edytować posty?? w jaki sposób??

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zasady na forum.

            arisa_h tutaj na pole po lewej stronie masz taką zakładke ZASADY POSTOWANIA i tam masz co mozesz robić z swoimi wypowiedziami - i tam jest info o edycji wypowiedzi ja mam coś takiego Nie możesz edytować swoich wypowiedzi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zasady na forum.

              Witam. Mama 5-tki dzieci

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zasady na forum.

                tak, to prawda, kultura na tym forum zawsze obowiązywała i pewnie obowiązywać będzie, może dlatego, że same mamusie tu są

                Skomentuj


                  #9
                  RE:

                  Skutkiem tego przenigdy nie korzystam z aeroplanów - jakoś nie przekonuje mnie fruwanie i ryzyko z tym powiązane. Pewno pozostanę ośmieszony, ale najzwyczajniej w świecie boję się aeroplanów. Znaczny szacunek dla tych, jacy latają, a nawet pilotują, jak Ford. Szkoda, że miał wypadek, bowiem także ubóstwiam tego aktora i doceniam to, jak wiele zrobił dla filmu. Życzę mu prędkiego powrotu do zdrowia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zasady na forum.

                    Proszę o pomoc. Założyłam właśnie konto na tym forum. Jeden z konkursów w których biorę udział wymaga podania w profilu adresu zamieszkania. Jak go wprowadzić? Napisałam do administratora ale nie dostałam odpowiedzi. Poza tym pomimo wprowadzenia daty urodzenia mój profil funkcjonuje jako profil osoby niepełnoletniej. Ania

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zasady na forum.

                      Właśnie dołączyłam do forum. I cieszę się, że pierwsze co przeczytałam to o panujących tutaj zasadach. To istotne i ważne. Ufam, że są one stosowane przez użytkowników - ale tego to dowiem się z czasem. A więc zaczynam moją przygodę z forum babyonline... Do dzieła!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zasady na forum.

                        zasady są bardzo potrzebne wtedy panuje ład i porządek i nie ma chaosu i nieprzyjemnych relacji pomiędzy formułowiczami

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zasady na forum.

                          Jestem Ola. Miło Ciebie poznać.
                          Wielki u obcych, ale mały u swoich.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zasady na forum.

                            hejka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zasady na forum.

                              też miałam z tym problem i na końcu zrezygnowałam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X