Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

    Nie wiem, gdzie o tym napisac, ale trzęsa mi sie rece. Ojciec zostawic dzieciaka w samochodzie, a ono umarło z upału!!!

    Psa nie wolno zostawiać, a co dopiero DZIECKO!!!!
  •    
       

    #2
    Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

    mamy dla Was adekwatny tekst, napisany przez naszą redaktorkę, Martę Kabulską:

    http://babyonline.pl/dziecko-w-samoc...,14720,r1.html
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-06-2014, 11:11.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

      W życiu nie zostawiłam i nie zostawiłabym dziecka samego w aucie, ani psa, kota itd. I nawet nie próbuje sobie wyobrazić co czuje w tej sytuacji rodzina. Niewobrażalna tragedia...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

        oczywiscie ze nie, nawet by mi to do głowy nie przyszło

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

          Ja czasem zostawiam dzieci w samochodzie i lecę po chleb. Samochód stoi naprzeciw drzwi do sklepu, wszystkie okna i drzwi są otwarte. Robię to tylko gdy maluchy śpią. Nie ma mnie minuty a ja i tak drżę ze strachu. Jednak w życiu nie zostawiłabym dziecka w zamknietym samochodzie podczas gdy ja byłabym na zakupach lub w pracy...








          Skomentuj


            #6
            Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

            Nigdy, przenigdy nie zostawiłam dzieciaków w samochodzie. Może ludziom wydaje się, że dziecko zapięte w samochodzie jest w miarę bezpieczne, ale nie biorą pod uwagę, że to nie dom, a samochód, który nagrzewa...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

              To olbrzymia tragedia i okropna śmierć!!!! Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak bardzo ta dziewczynka cierpiała!!! Nigdy nie zostawiałam, nie zostawiam i nie zostawię swojego dziecka samego w samochodzie!!!! Nie ważne czy to upał czy nie, po prostu dzieci tak małych nie zostawia się bez opieki i nadzoru!!!! Koszmar jakiś i bezmyślność!!!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                W upały jest jak piekarnik, przy zamkniętych oknach na nasłonecznionym parkingu, nie moge pojąć rodziców którzy zostawiają sowoje dzieci w aucie same bez opieki, nie ważne w jaką pogodę i na jak długo, nawet jeśliby to miałabyć nawet jedna minuta. NIe wszystko możemy przewidzieć dlatego jak ja wysiadam z auta zabieram zawsze dziecko ze sobą...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                  Absolutnie nie powinno się zostawiać dzieci samych w samochodzie w żadnym przypadku! Przecież czasem człowiek sam ledwo zipie jadąc nagrzanym samochodem bez klimatyzacji a gdzie dopiero zostawiać w nim dziecko na kilka godzin! Dobrze że ludzie czasem reagują na głupotę i brak wyobraźni rodziców i zawiadamiają odpowiednie służby które reagują w takich sytuacjach!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                    A spóbuj zwrócić uwage takiemu rodzicowi, są tak święcie oburzeni. Szkoda słów. Ja nie zostawiam dziecko ani na minute bez opieki i w głowie mi się nie mieści zamknąc dziecko w aucie i wyskoczyć na "minutkę" do sklepu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                      Skąd w tych rodzicach czy opiekunach taki brak wyobraźni!? Ciągle się słyszy o takich przypadkach, są nagłaśniane a pomimo to ludzie zostawiają dzieci w samochodach podczas upałów.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                        Nigdy bym nie zostawiała, ani w upał ani w inną pogodę. Przecież kilka lat temu doszło też do olbrzymiej tragedii jak matka zostawiła bodajże 2 chłopców w samochodzie i oni się w tym samochodzie spalili, a ona też wyszła na "minutkę".

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                          Straszna tragedia. Ja bym nigdy nie zostawiła dziecka samego w aucie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                            Wielu rodziców ma brak wyobraźni, oczywiście nie obrażając osób które jednak myślą w porównaniu do takich ludzi. Przecież dorosły człowiek ledwo w takim nagrzanym samochodzie bez klimy wytrzymuje a małe dziecko? Nawet nie chcę się domyślać co taki maluch przechodzi.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zostawiacie maluchy same w samochodzie w upały?

                              Napisane przez martabielka Pokaż wiadomość
                              A spóbuj zwrócić uwage takiemu rodzicowi, są tak święcie oburzeni. Szkoda słów. Ja nie zostawiam dziecko ani na minute bez opieki i w głowie mi się nie mieści zamknąc dziecko w aucie i wyskoczyć na "minutkę" do sklepu.
                              Widać że masz jedno dziecko...
                              Czasem łatwiej zostawić dziecko na minutkę przy otwartych oknach i drzwiach (Ja mieszkam na wsi i wszyscy się znają) niż ryzykować że mi się któreś z maluchów wyrwie z ręki i wpadnie pod rozpędzony samochód. A z zaspanym dzieckiem jest dużo gorzej. Zwłaszcza gdy ma się dzieci " jedno po drugim" i nie można liczyć na niczyją pomoc.








                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X