Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

    Szczepienia dzieci wywołują ostatnio ciągłe kontrowersje. Przeciwników coraz więcej, wytaczają coraz mocniesze argumenty - a kalendarz szczepień coraz bardziej pękaty. Szczepić czy nie?
    Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

    Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat obowiązujących szczepień, zajrzyj tu:

    http://babyonline.pl/na-co-zaszczepi...t,1048,r4.html

    Czekamy na Wasze opinie!
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 11:52.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

    Mam dużą wiedzę na temat szczepień. Mój syn doznał NOPu. To, co wiem na temat szkodliwości i skuteczności szczepień wystarczy, żeby nie aplikować tego dzieciom.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

      a co to jest NOP? Narodowe Odrodzenie Polski?

      powiedz coś więcej. Moje są szczepione i nic im nie było.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

        Mi też wujek google pod hasłem NOP wyświetla Narodowe Odrodzenie Polski Ja zaszczepię swoje dziecko na podstawowe choroby ale szczepionkami skojarzonymi ponieważ słyszałam że są bardziej sterylne. Czy można nie szczepić dziecka na te podstawowe choroby typu krztusiec, tężec, różyczka itp.??? Kiedyś to był wymóg !!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka jest Twoja wiedza o szczepieniu niemowlaka?

          Ja jestem za szczepionkami, które wielokrotnie ratowały życie mojemu pierwszemu dziecku. Wiadomo, każda szczepionka niesie za sobą ryzyko powikłań, jednak jest mądre powiedzenie kto nie ryzykuje ten nie ma. Czasami ryzyko to niezaszczepienie dziecka. Temat rzeka więc ja wypowiadam się tylko za samą siebie i szanuję odmienne zdanie.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X