Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czym kierowac się wybierając położną?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

    Ja chyba nie mogłam wymarzyć sobie lepszej położnej. Moje dwa porody odebrała moja chrzestna. Spisała się na medal!
    Ważne jest podejście położnej do pacjentki. Powinna podejść do niej z empatią, zrozumieniem


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
      Ja chyba nie mogłam wymarzyć sobie lepszej położnej. Moje dwa porody odebrała moja chrzestna. Spisała się na medal!
      Ważne jest podejście położnej do pacjentki. Powinna podejść do niej z empatią, zrozumieniem
      Super! Tak na prawdę to można tylko pozazdrościć położnej w rodzinie lub przyjaciółki. To zawsze daje pownego rodzaju komfort psychiczny. Ja co prawda przy porodzie miałam położną, która akurat miała dyżur w szpitalu, ale byłam zadowolona. Fajnie się ułożyło, bo była to ta sama położna przy obu moich porodach.

      Skomentuj


        #48
        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        Super! Tak na prawdę to można tylko pozazdrościć położnej w rodzinie lub przyjaciółki. To zawsze daje pownego rodzaju komfort psychiczny. Ja co prawda przy porodzie miałam położną, która akurat miała dyżur w szpitalu, ale byłam zadowolona. Fajnie się ułożyło, bo była to ta sama położna przy obu moich porodach.
        No muszę przyznać, że mieć położną w rodzinie to skarb U Ciebie też się fajnie ułożyło, że przy drugim porodzie była ta sama położna


        Skomentuj


          #49
          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

          niestety nie wszędzie w rodzinie jest taka osoba. Ja mam znajomą pielęgniarkę, która pracuje właśnie w tym szpitalu gdzie rodziłam i ona bardzo dużo mi pomogła aczkolwiek nie pracuje na połoznictwie. Bardzo często mnie odwiedzała i wspomagała

          Skomentuj


            #50
            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            No muszę przyznać, że mieć położną w rodzinie to skarb U Ciebie też się fajnie ułożyło, że przy drugim porodzie była ta sama położna
            Tak, ale zorientowałam się już po porodzie jak na wypisie zobaczyłam to samo nazwisko . Ale muszę przyznać, że była bardzo fajna. Pomogła mi swoim podejściem, tym np. , że razem się śmiałyśmy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
              Tak, ale zorientowałam się już po porodzie jak na wypisie zobaczyłam to samo nazwisko . Ale muszę przyznać, że była bardzo fajna. Pomogła mi swoim podejściem, tym np. , że razem się śmiałyśmy.
              Śmiech to zdrowie! A jeżeli jest na porodówce to bardzo dobrze. Dobry humor jest lekarstwem na wszystko, jest doskonałym środkiem znieczulającym. Super, że była przy Tobie taka położna


              Skomentuj


                #52
                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                Ja nawet nie miałam takiego wyboru. Ale kierowałabym się głównie opiniami innych mam. Czasami certyfikaty to jedno, a podejście do drugiego człowieka to drugie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                  Ja tez nie miałam takiej możliwości, wiec też kierowałam się opinią innych mam, które rodziły w tym samym szpitalu co ja.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                    Przy mnie była moja ukochana Mama Chrzestna Cały czas przy mnie była, Jej obecność bardzo mi pomogła


                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                      Przy mnie była moja ukochana Mama Chrzestna Cały czas przy mnie była, Jej obecność bardzo mi pomogła
                      To pozazdrościć, ja mam ciocię w szpitalu, ale pielęgniarkę na zupełnie innym oddziale, więc nie za bardzo mi mogła pomóc. A taka bliska, zaufana osoba to skarb przy porodzie i to jeszcze z doświadczeniem!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                        Przy mnie była moja ukochana Mama Chrzestna Cały czas przy mnie była, Jej obecność bardzo mi pomogła
                        Taka bliska osoba podczas porodu to nieopisane wsparcie dla rodzącej fajnie że miałaś taką pomoc od matki chrzestnej Cudowne wspólne przeżycie dla Ciebie i dla niej, ze mogła uczestniczyć w porodzie swojej córki

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                          ja zanim wybralam polozna do swojego porodu zapytalam o opinie kolezanke z oddzialu polozniczego. Ona mi powiedziala, ktora jest najlepsza w swoim fachu i ma najwieksze doswiadczenie i kwalifikacje. Mialam do wyboru dwie - jedna do rany przyloz, a druga bardzo wymagajaca. Wybralam ta pierwsza i jestem bardzo zadowolona.

                          Środowiskowej nie wybieralam bo u nas jest rejonizacja wiec musialam tylko zglosic sie do niej telefonicznie

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                            Ja nie wybierałam żadnej położnej, bo nie miałam zwyczajnie takiej możliwości. jeśli chodzi o położną środowiskową to podobnie, rejonizacja i w przychodni jest jedna pani, więc nie miałam wyboru.
                            Wśród koleżanek w sumie to rzadko, która miała w ogóle możliwość takiego wyboru.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                              w moim szpitalu miejscowym tez takiej opcji nie bylo dlatego rodzilam w szpitalu 70 km dalej, bo tam czulam sie bezpieczniej i lepiej zaopiekowana.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                                Ja rodziłam w szpitalu oddalonym o ponad 200 km. Pracuje w nim moja Chrzestna, która jest położną. Przy Niej czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X