Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Czy po świętach czeka Was góra prania? Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję wskazówek jak prać garderobę Waszych pociech. Koniecznie zajrzyjcie do najnowszego artykułu, który pojawił się na stronie. Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania o środki do prania i płukania dziecięcych rzeczy, temperaturę prania oraz czy dziecięce śpioszki trzeba prasować. Przeczytajcie tekst i napiszcie jak wygląda „Akcja Pranie” w Waszych domach. Pamiętajcie, że na najaktywniejsze uczestniczki dyskusji czekają niespodzianki!
    Dowiedz się więcej na:
    http://www.silan.pl/silan/

    Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
    http://babyonline.pl/silansensitive.html
  •    
       

    #2
    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

    Gdy moje dzieci były małe prałam wszystko dokładnie tak jak w tym artykule.Ubranka, pościel, pieluchy tetrowe w 95 stopniach, a bardziej delikatne rzeczy w niższych temperaturach.Wszystko obowiązkowo w środkach przeznaczonych dla niemowląt.Natomiast jeśli chodzi o prasowanie, to do dnia dzisiejszego prasuję wszystko i staram się robić to na bieżąco - wtedy jest o wiele łatwiej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

      Czy wiedziałyście, że żelazko pomaga odkażać dziecięce rzeczy? Czy zapach Silna umila Wam czas spędzony przy desce?
      Dowiedz się więcej na:
      http://www.silan.pl/silan/

      Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
      http://babyonline.pl/silansensitive.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

        Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
        Czy wiedziałyście, że żelazko pomaga odkażać dziecięce rzeczy? Czy zapach Silna umila Wam czas spędzony przy desce?
        Oj, tak żelazko działa jak sterylizator zabija pod wpływem wysokiej temperatury drobnoustroje i wygładza tkaninę .

        Skomentuj


          #5
          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

          Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
          Oj, tak żelazko działa jak sterylizator zabija pod wpływem wysokiej temperatury drobnoustroje i wygładza tkaninę .
          Teraz dzięki Silanowi prasowanie jest o wiele przyjemniejsze i szybsze

          Skomentuj


            #6
            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
            Czy wiedziałyście, że żelazko pomaga odkażać dziecięce rzeczy? Czy zapach Silna umila Wam czas spędzony przy desce?
            Żelazko usuwa drobnoustroje, których nie wyeliminowało pranie.Zapach Silana + fajna muzyka = szybkie, miłe prasowanie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

              Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
              Żelazko usuwa drobnoustroje, których nie wyeliminowało pranie.Zapach Silana + fajna muzyka = szybkie, miłe prasowanie
              Zdradzicie nam swoje patenty na to, aby czas przy prasowaniu płynął szybciej i przyjemniej?
              Dowiedz się więcej na:
              http://www.silan.pl/silan/

              Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
              http://babyonline.pl/silansensitive.html

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                Czy po świętach czeka Was góra prania? Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję wskazówek jak prać garderobę Waszych pociech. Koniecznie zajrzyjcie do najnowszego artykułu, który pojawił się na stronie. Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania o środki do prania i płukania dziecięcych rzeczy, temperaturę prania oraz czy dziecięce śpioszki trzeba prasować. Przeczytajcie tekst i napiszcie jak wygląda „Akcja Pranie” w Waszych domach. Pamiętajcie, że na najaktywniejsze uczestniczki dyskusji czekają niespodzianki!
                Należę do bardzo troskliwych mam, zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze.Odpowiednie środki do prania dla niemowląt to podstawa w moim domu. Kiedy dzieci były małe wszystko odkażałam, myłam, czyściłam, prałam w temperaturze 95-60 c, oczywiście potem wszystko prasowałam. Ubranka prasuje do tej pory, bo czuję że są wtedy sterylniejsze i lubię jak jest wszystko ładnie równo poukładane w szafie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                  Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                  Zdradzicie nam swoje patenty na to, aby czas przy prasowaniu płynął szybciej i przyjemniej?
                  Ja najbardziej lubię, gdy nikogo nie ma w domu jak prasuję.Wtedy mogę włączyć sobie swoją ulubioną muzykę tak głośno jak lubię, pośpiewać sobie, w międzyczasie popijać pyszną kawę i prasowanie staje się przyjemnością.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                    Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                    Należę do bardzo troskliwych mam, zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze.Odpowiednie środki do prania dla niemowląt to podstawa w moim domu. Kiedy dzieci były małe wszystko odkażałam, myłam, czyściłam, prałam w temperaturze 95-60 c, oczywiście potem wszystko prasowałam. Ubranka prasuje do tej pory, bo czuję że są wtedy sterylniejsze i lubię jak jest wszystko ładnie równo poukładane w szafie.
                    Moja babcia często wspomina, że za jej czasów dziecięce ubranka prała ręcznie w płatkach mydlanych, a potem wszystko porządnie gotowała i prasowała.
                    Jak to dobrze, że teraz mamy takie wygody

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                      Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                      Zdradzicie nam swoje patenty na to, aby czas przy prasowaniu płynął szybciej i przyjemniej?
                      Tak jak moje koleżanki lubię prasować przy ulubionej skocznej muzyce. Czas płynie szybciej jak można przy okazji poruszać bioderkami I to co ważne, aby ułatwić sobie prasowanie: dobrze dobrana temperatura żelazka do rodzaju tkaniny. Oczywiście nie można jej przypalić, ale jak żelazko jest za słabo nagrzane, prasowanie może być wyczerpujące. Zawsze przed prasowaniem układam rzeczy według "kropek na metkach"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                        Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                        Czy wiedziałyście, że żelazko pomaga odkażać dziecięce rzeczy? Czy zapach Silna umila Wam czas spędzony przy desce?
                        Wiedziałam ponieważ przed porodem czytałam wiele artykułów właśnie tego typu co zamieszczony na stronie. Stosowałam i stosuje się do tych wskazówek i uważam, ze artykuł może tylko pomóc młodej jakby nie było nie raz zagubionej przyszłej/obecnej mamie która może zgubić się w "gąszczu dobrych rad" .
                        Oj nie tylko umila mi Silna parsowanie ponieważ z każdym razem kiedy przejadę stopą żelazka po tkaninie unosi sie cudowny kłąb pary o deliktowym zapachu płynu , ale tez ułatwia je niesamowicie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                          Mój patent na prasowanie to Silan, podobnie jak loniaa.polki.pl muzyka którą lubię, moje nowe żelazko i trzymać się wskazówek na metach w tedy wszystko idzie jak po maśle a prasowanie staje sie przyjemne

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                            patent z prasowanie ciuszków poznałam w poradniku w tv, polecają także prac myjki do kąpieli i prasować je aby zabić zarazki.
                            Prasować mogę ale firanki to masakra xD deska mała a one dłuuugie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Detergenty dla dzieci, czyli poradnik troskliwej mamy

                              Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                              patent z prasowanie ciuszków poznałam w poradniku w tv, polecają także prac myjki do kąpieli i prasować je aby zabić zarazki.
                              Prasować mogę ale firanki to masakra xD deska mała a one dłuuugie
                              Jak piorę firanki ustawiam wirowanie na minimum i zawieszam je jak są jeszcze wilgotne. Wtedy udaje się uniknąć prasowania

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X