Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

10 rocznica ślubu jak spędzić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    10 rocznica ślubu jak spędzić

    W maju będziemy z mężem obchodzić 10 rocznicę ślubu .
    Podsuńcie mi jakieś pomysły na spędzenie tego dnia
  •    
       

    #2
    Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

    Dziesięć lat to i mnie niedługo stuknie Ja wymyśliłam sobie, że dzieciaki wyślemy na weekend do dziadków, a sami zaszyjemy się w domu Juz kupiłam sobie dwa super przebrania i kilka gadżetów. Na razie maż o niczym nie wie, ale w sierpni się dowie Nudą już trochę powiewa, to trzeba coś poprawić.

    Skomentuj


      #3
      Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

      romantyczna kolekcja plus hotel ) albo jakaś wycieczka na parę dni może za granicę ??

      Skomentuj


        #4
        Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

        gratuluję dziesiątej rocznicy, to już bardzo ładny staż, my nasze dziesięć lat spędziliśmy na górze, pojechaliśmy w tatry się wspinać i tam wyryliśmy jak bardzo się kochamy

        Skomentuj


          #5
          Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

          A może jakiś romantyczny weekend np. w SPA xxxx jest tam Jura Krakowsko Częstochowska, piękna natura ścieżki spacerowe i rowerowe idealne na wycieszenie i romantyczny weekend dla pary
          Last edited by disne; 29-06-2020, 15:10. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

            Zależy kto co lubi, jedni kochają góry drudzy może. Mnie w sumie by pasowało gdzieś nad ciepłym morzem. Kurcze marzy mi się Hiszpania ale to koszta są ogromne...

            Skomentuj


              #7
              Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

              Najlepiej to chyba gdzieś się jednak wybrać - na kilka dni. Ewentualnie jakieś prezenty Opcji jest dużo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                Wyjazd to wspaniały pomysł. Na dziesiata rocznicę trzeba zrobić coś co będzie się wspominać. A wyjazd właśnie do takich należy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                  my w podrózy poślubnej bylismy w Grecji i postanowlismy ze wrocimy tam wlasnie w jakas okrągłą rocznice slubu, w tym roku minie nam 4 lata od ten pamietnej poróży wiec taki wyjazd jest fajnym pomyslem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                    Wow świetna sprawa Ale nie ma to jak jednak wycieczka zagranice, pogoda pewna i człowiek zaraz inaczej prosperuje no i w zasadzie podobne koszta jak w Polsce bo u Nas nie ma pogody a ceny są kosmiczne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                      nio w PL obecnie z pogoda w sezonieletnim bywa oj dziwnie,my wprawdzie dwu krotnie bylismy z mezem w naszej karierze narzeczensko-małżenskiej nad polskim morzem i powiem Wam ze o dziwo zawsze mielismy piekne słonce - al tak sie nam trafialo

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        nio w PL obecnie z pogoda w sezonieletnim bywa oj dziwnie,my wprawdzie dwu krotnie bylismy z mezem w naszej karierze narzeczensko-małżenskiej nad polskim morzem i powiem Wam ze o dziwo zawsze mielismy piekne słonce - al tak sie nam trafialo
                        to znajomi mają różne opinie na temat polskiego morza Ja jeszcze nie byłam i raczej nad polskie mnie nie ciągnie Za to za granicę na okrągłą rocznicę wyjechałabym na pewno Zresztą u nas taki klimat że teraz nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać latem czy zimą

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          to znajomi mają różne opinie na temat polskiego morza Ja jeszcze nie byłam i raczej nad polskie mnie nie ciągnie Za to za granicę na okrągłą rocznicę wyjechałabym na pewno Zresztą u nas taki klimat że teraz nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać latem czy zimą
                          Fakt, pogoda nieobliczalna. Raz w lipcu nad morzem byliśmy- to zimno straszne było, do wody się wejść nie dało. A jak we wrześniu pojechaliśmy do międzyzdrojów-to ludzie opaleni, w morzu się kąpali... Rosyjska ruletka- a za granicą pogoda będzie zawsze w niektórych krajach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                            tak jak to znajomi mówili lepiej się wybrać w sezonie nie letnim będzie większe prawdopodobieństwo że pogoda będzie wtedy ładniejsza

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 10 rocznica ślubu jak spędzić

                              Ja się zastanawiam jak zorganizować rocznicę. Myślicie,ze wyjazd to dobry pomysł?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X