Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Jak spędzacie wakacje z maluszkami? W dobrze wyposażonym hotelu, gospodarstwie agroturystycznym, czy pod namiotem?
    Skąd macie najfajniejsze wspomnienia?

    Jeśli nie wyjeżdżaliście jeszcze z dzieckiem, w wyborze miejsca może pomóc Wam nasz test:
    http://babyonline.pl/gdzie-na-wakacj...html?page_no=1
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Przed nami pierwsze wakacje z synkiem, ale mieszkamy w krainie wielkich jezior, wiec nie wyjedziemy za daleko - pewnie na działkę do teściów, może na miesiąc nawet cały. Warunki są tam średnioekskluzywne , mały domek, do sklepu daleko, ale za to powietrze przecudne, do odpoczywania i nauki chodzenia (oby!)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      Cześć
      Na wakacje najchętniej jeździmy z mężem i siedmioletnim synem nad polskie morze . Na weekendy w góry, odkad syn skończył 3 lata pod namiot i super to wspomina.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Witam
        Jeździmy do teściów na wieś. Nie są wprawdzie to moje wymarzone wakacje, ale jak dziecko jest pod opieką dziadków mamy z mężem wreszcie czas tylko dla siebie ;p. Plus domowe jedzonko, świeże powietrze i bujanie w hamaku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          Ja nie mm problemu z wyszukaniem miejsca na wakacje z dzieckiem, od pierwszych miesięcy podróżujemy za granicę samolotem, ale też autem nasze dziecko znosi podróże bez problemu, a jeżeli chodzi o noclegi to też większość jest już przystosowana do dzieci

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Powiem Wam z ręką na sercu, że ja uwielbiam góry i mam nadzieję, że kiedyś gdy nasze dzieci będą starsze, to wybierzemy się tam całą rodziną. To świetne miejsce do aktywnego spędzania wypoczynku. Górskie wędrówki odpowiednio dopasowanymi trasami zazwyczaj sprawiają dzieciom naprawdę sporo frajdy. Jak na razie jeszcze nie mamy dzieci, ale w tym roku wybieramy się do Zakopanego i mamy na oku apartament. Myślę, że takie apartamenty to również dobre miejsce noclegowe, ponieważ mama nie musi się tam o nic martwić i wszystko ma pod ręką. Poza tym któż nie lubi odrobiny luksusu?
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 13:28.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              My z mężem zapisaliśmy syna na obóz sportowy. Chcemy też jechać razem w góry pod koniec wakacji Myślę, ze pomysł takich obozów sportowych jest bardzo interesujący, dzieci mogą poznać coś nowego.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-06-2014, 15:32.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Do babci na wieś. Córeczka jeszcze za mała, żeby zostać sama, ale parę spacerków na łonie natury zaliczymy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie
                  my też wybieramy się do rodziców na wieś, niestey do teściowej Ale wolę tak niż męczyć sibie i dziecko jakimiś dalekimi podróżami. Odpoczynej raczej spokojny

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    A od jakiego wieku wysyłaliście dzieci same na kolonie?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Olabis, mój synek pojechał pierwszy raz kiedy był w drugiej klasie, to był obóz sportowy. Myślę, ze troche tęsknił, ale oczywiście nie dał tego po sobie poznac -taki pozer mały

                      Ja na pewno tęskniłam bardziej, i martwiłam sie okropnie....

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Jeździmy wszędzie odkąd skończył 2 miesiące: nad morze, w góry. Mały był chustowany, więc chodzenie po górach nie było problemem. Teraz ma 2 latka i też wybieramy się w góry, z tym, że chcemy pożyczyć takie nosidło na stelażu (można w nim nosić dzieci do 4 r.ż.). A na obozy wysyłałam starszych synów od 7 roku życia.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Moja córeczka ma dopiero pół roku więc raczej jakieś spokojne miejsce wybierzemy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            My też wybieramy póki co spokojne miejsca. Może za kilka lat nasz brzdąc będzie wolał spędzać wakacje w większych miejscowościach ze względu na ilość atrakcji, ale póki co miasta typu Łeba czy Władysławowo są dla nas zbyt gwarne na wypoczynek z małym dzieckiem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              My planujemy wybrać sie nad nasze polskie morze . Okolice Rewala, NIechoże. Czyściutkie morze i piękne plaże. To już będą nasze trzecie wakacje w tym regionie. Do tego pewnie wyskoczymy na kilka dni w tatry

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X