Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mała garderoba pod dużą kontrolą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mała garderoba pod dużą kontrolą

    Dziewczyny,

    w naszym nowym artykule - Mała garderoba pod dużą kontrolą, który właśnie pojawił się w serwisie, znajdziecie kilka praktycznych porad dotyczących prania ubranek Waszych maluchów. Przeczytajcie go koniecznie i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, napiszcie też o swoich sposobach na małe – wielkie pranie Pamiętajcie, że na najaktywniejsze uczestniczki dyskusji czekają nagrody!
    Dowiedz się więcej na:
    http://www.silan.pl/silan/

    Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
    http://babyonline.pl/silansensitive.html
  •    
       

    #2
    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

    My mamy bardzo wąskie komódki w których trzymam dziecięce ubranka, także w mojej połowie komody są dziecięce pościele,ręczniki. Więc prasuję tylko pościel na bierząco po praniu/wyschnięciu bo ubranek mi się nie opłaca,dodatkowej roboty jak zaraz mam pogniecione lub wyciągnięte przez dziecko. Także chwilę przed spacerem wyciągam i prasuję. Plusem komód jest to że w każdej mam np.body, spodnie,koszulki łatwo mi zorganizować sobie porządek,wiem co gdzie leży i mąż też nie szuka co ma ubrać dziecko.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

      Ja również mam osobną komodę w której znajdują się posegregowane rodzajami ubranka małej, żeby wszytsko zawsze było pod ręką i nie trzeba było szukać. Inna szuflada w komodzie to oczywiście inne przybory potrzebne do pielęgnacji niemowląt.

      Sposób na małe wielkie pranie? Staram się prać na bierząco, żeby brudne ubrania nie zaczęły zalegać w koszu na bieliznę. Niektóre z rzeczy piorę ręcznie , bądź też gdy niektóre tego wymagają przed włożeniem do pralki zapieram/namaczam. Lepiej prać systematycznie, niż później włączać kilka prań jedno po drugim lecz nie zawsze jest to możliwe. Nie zawsze uzbiera się wystarczająco ubrań ciemnych, czy jasnych żeby puścić pralkę, bo oszczędzać wodę również warto A niekiedy znów ubrań uzbiera się więcej, że jednak jedno pranie nie wystarczy. Często też łączę swoje ubrania z ubraniami córki, oczywiście w odpowiednich płynach i proszkach dla dzieci, a zapach Silana świetnie się nosi na skórze !!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

        W artykule było napisane.. "Ubranek noworodków i niemowląt nie wolno prać razem z "dorosłymi", ponieważ wymagają one innych preparatów – przeznaczonych właśnie do prania ubranek najmłodszych" owszem, środków dla "dorosłych" lepiej nie stosować póki co w przypadku prania ubrań dziecięcych, ale kto powiedział, że ubrań "dorosłych" nie można prać razem z ubraniami dziecięcymi? - właśnie, że można ale w środkach dla dzieci ! Kiedy brakuje kilku ciuchów by zapełnić pralkę zawsze się coś dorzuci. A ja osobiście lubie te delikatne zapachy środków dla dzieci, więc nie widzę przeszkód, zwłaszcza, że te środki piorą równie dobrze co proszki dla "dorosłych" !

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

          oj
          chyba większość mam tak robi że dożuca do pranie coś swojego bez
          sensu jak mam pół pralki ubranek córeczki i moje leżą obok w koszu
          kiedy mogę je włożyć z praniem razem z Oliwki ubrankami oczywiście piorę
          wtedy w proszku i balsami do prania do dzieci.. dość często że zdaża iż
          piorę ręcznie często namaczam i piorę systematycznie aby się potem nie
          zawalić stertą ubranek do suszenia prasowania i układania

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

            Moje dziewczyny jak były małe, to zawsze płukałam pranie dwa razy.Jeśli chodzi o prasowanie, to do dzisiaj prasuję wszystko za każdym razem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

              Ubranka mojej córki zazwyczaj prałam oddzielnie z naszymi od jej narodzin, szybko się brudziła więc nie musiałam czekać długo na górę prania
              Teraz mimo, że używamy jednakowych środków do prania czy dla nas czy dla niej, to często ona ma swoje ubranka prane oddzielnie, wszystkie jej są kolorowe, więc piorę je za jednym zamachem aby nie farbować innych.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                My mamy bardzo wąskie komódki w których trzymam dziecięce ubranka, także w mojej połowie komody są dziecięce pościele,ręczniki. Więc prasuję tylko pościel na bierząco po praniu/wyschnięciu bo ubranek mi się nie opłaca,dodatkowej roboty jak zaraz mam pogniecione lub wyciągnięte przez dziecko. Także chwilę przed spacerem wyciągam i prasuję. Plusem komód jest to że w każdej mam np.body, spodnie,koszulki łatwo mi zorganizować sobie porządek,wiem co gdzie leży i mąż też nie szuka co ma ubrać dziecko.
                O tak.. te wyciąganie z szafki znam bardzo dobrze.. Moja córka we wrześniu kończy 3 lata i tak uwielbia się stroić, że zanim znajdzie to na co ma ochotę w szafie, to oczywiście wszystko ląduje na podłodze...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                  Napisane przez rossanan Pokaż wiadomość
                  Ja również mam osobną komodę w której znajdują się posegregowane rodzajami ubranka małej, żeby wszytsko zawsze było pod ręką i nie trzeba było szukać. Inna szuflada w komodzie to oczywiście inne przybory potrzebne do pielęgnacji niemowląt.

                  Sposób na małe wielkie pranie? Staram się prać na bierząco, żeby brudne ubrania nie zaczęły zalegać w koszu na bieliznę. Niektóre z rzeczy piorę ręcznie , bądź też gdy niektóre tego wymagają przed włożeniem do pralki zapieram/namaczam. Lepiej prać systematycznie, niż później włączać kilka prań jedno po drugim lecz nie zawsze jest to możliwe. Nie zawsze uzbiera się wystarczająco ubrań ciemnych, czy jasnych żeby puścić pralkę, bo oszczędzać wodę również warto A niekiedy znów ubrań uzbiera się więcej, że jednak jedno pranie nie wystarczy. Często też łączę swoje ubrania z ubraniami córki, oczywiście w odpowiednich płynach i proszkach dla dzieci, a zapach Silana świetnie się nosi na skórze !!

                  Też mam z tym problem, że czasami zasypuję się górą prania aż nie mam gdzie wieszać Chyba muszę dla męża zrobić wytyczne, że chodzi tylko w białych koszulkach, a kolejne dni w ciemnych, bo nie ukrywając to męża ubrań do prania jest w zasadzie najwięcej. A nie robi się takie niewiadomo co i trzeba robić kolekcję w koszu aby wstawić pranie i nie robić tego prania z na wpłół wolną pralką.. chociaż pralka upchana po brzegi to też zły sposób, najlepiej mieć trochę luzu w bębnie, to wszystko lepiej się pierze i ne jest takie wygniecione.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                    Ja lubię też prać na bieżąco bo z małego kosza z 7osób zaraz się nazbiera i wysypuję . Robię z 2prania dziennie jedno Tosi w większości białe,jasnoróżowe te co nie farbują, latem szybko schnie i dzieci też szybciej się brudzą . O ile sąsiedzi mnie nie uprzedzą i nie zajmą sznurków, bo wtedy muszę przełożyć na następny dzień i mam dodatkowe. Dziecięce ciuszki przyjemnie się pierze wsadzę 5kg i mam wszystko wyprane co miała brudne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                      Ja robię pranie co 2-3 dni. Mała strasznie szybko się brudzi więc pranie szybko rośnie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                        No właśnie, jak często robicie pranie dziecięcych ubranek?
                        Dowiedz się więcej na:
                        http://www.silan.pl/silan/

                        Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                        http://babyonline.pl/silansensitive.html

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                          Muszę powiedzieć, że ja również prasuje ubranka mojej córci ,chociaż ma trzy latka to ja i moja córcia czujemy się bezpieczniej gdy pranko jest wyprasowane(było szorstkie i podrażniało).Teraz zauważyłam, że po użyciu płynu silan pranie jest mięciutkie i delikatniutkie w dotyku.I ten zapach rewelacja.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                            Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                            No właśnie, jak często robicie pranie dziecięcych ubranek?
                            Ja robię pranie 3-razy w tygodniu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mała garderoba pod dużą kontrolą

                              Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                              No właśnie, jak często robicie pranie dziecięcych ubranek?
                              staram sie codzienne coś wrzucić do pralki, zimą piorę mniej bo długo schnie i nosi się z dwa dni to samo,latem nie wyrabiam jedno wyjście na godzinę i na kolejny spacer trzeba przebrać dziecko bo albo z piachu,wywróci się albo sokiem obleje

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X