Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecięca skóra bez podrażnień

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecięca skóra bez podrażnień

    Witajcie,

    Skoro tu trafiłyście, to znaczy, że w Waszym życiu nie tak dawno rozpoczął się wspaniały, nowy rozdział – zostałyście mamami. Na pewno poświęcacie Waszym maluchom mnóstwo uwagi i troszczycie się, aby każdego dnia czuły się wspaniale. Przy najmłodszych maleństwach, każda, nawet najdrobniejsza czynność ma znaczenie. Kruszynka ma wyjątkowo delikatną skórę, dlatego na każdym kroku trzeba uważać, aby nie wywołać jej podrażnienia. Na naszym forum będziemy rozmawiać o właściwej pielęgnacji dziecka i jego garderoby, aby Wasze maluchy każdego dnia czuły się komfortowo i z radością mogły poznawać otoczenie. Pamiętajcie, że będzie z nami ekspert dermatolog - dr n. med. Adriana Polańska, która będzie nas wspierać swoimi poradami dotyczącymi zdrowia skóry Waszych pociech.
    Dowiedz się więcej na:
    http://www.silan.pl/silan/

    Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
    http://babyonline.pl/silansensitive.html
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

    Świetna
    sprawa z tym konkursem praktyczne z pożytecznym można dostać do
    testowania świetne produkty a na dodatek dowiedzieć się mnóstwo
    ciekawych i pożytecznych informacji

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

      Tak zgadzam się z poprzedniczką. Jako mloda mama staram sie aby moja coreczka byla zdrowa i staram się aby nie podrażniać jej bardzo delikatnej i wrażliwej skóry

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

        nie mam jeszcze dziecka, ale sama mam dość delikatną skórę, więc chętnie poczytam. Szkoda, że nie "załapałam" się do grupy testującej Silan...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

          Dziewczyny, jak dbacie o skórę swoich maluchów? Dzielcie się z nami swoimi doświadczeniami – na najbardziej aktywne uczestniczki czekają upominki.
          Dowiedz się więcej na:
          http://www.silan.pl/silan/

          Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
          http://babyonline.pl/silansensitive.html

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

            Chciałam podziękować za możliwość testowania Płynu Silan. Była to miła niespodzianka ponieważ, nie zauważyłam meila o dostaniu się do testowania, a kurier niespodziewanie przyniósł paczkę. Fajnie, że będzie z nami eksper, z którym można będzie wymienić się doświadczeniami, zasięgnąć porady no i oczywiście inne mamy małych maleństw.

            Skomentuj


              #7
              Testujemy Płyn Silan

              Wita, jestem tutaj całkiem nowa, mój płyn również doszedł, nie uszkodzony. Pranie już zrobione. Płyn pachnie ślicznie, ubranka są miękkie i przyjemne w dotyku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                Widzę, że nie tylko ja zostałam zaskoczona przesyłką Dzięki takiej niespodziance radość była podwójna! Teraz poczekam, aż pralka się zapełni i zaczynam testowanie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                  Dokładnie ! a ja już miałam powiedzieć, że "przecież ja nic nie zamawiałam"
                  Pranie właśnie się zrobiło, pachnie bardzo ładnie ma delikatny zapach, a to dobrze, żeby nie drażniło dziecka intensywnym zapachem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                    Dokładnie, nie tylko delikatna skóra maluchów jest bardzo wrażliwa. Maleństwa mają też wrażliwe noski, dlatego lubią delikatne zapachy.
                    Dowiedz się więcej na:
                    http://www.silan.pl/silan/

                    Poczytaj o pielęgnacji skóry Twojego dziecka i jego garderoby na:
                    http://babyonline.pl/silansensitive.html

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Od Redakcji na dobry początek

                      Bardzo ciekawy artykuł, zawiera przydatną wiedzę. Na szczęście do tej pory moja córka nie ma problemów skórnych, dlatego też wolę zapobiegać by takie się nie pojawiły. Używam odpowiednich proszków/płynów do prania oraz do płukania. Jak skończy się Silan który dostałam, na pewno zakupię ten drugi wariant zapachowy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                        Dobrze, że teraz producenci "normalnych środków dla dorosłych" podejmują się także produkowania odpowiednich serii specjalnych produktów dla niemowląt/dzieci (a nie koniecznie bo i swoje ubrania niekiedy piorę w takich ze względu na to, że właśnie posiadają ten delikatny zapach), które są jeszcze bardziej delikatne, doskonale zmiękczają ubrania dzięki czemu nie podrażniają skóry.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                          Przyznam, że kiedyś wolałam bardziej intensywne zapachy, ale od kiedy zostałam mamą zdecydowanie wolę jak woń jest delikatniejsza. Miło jak utrzymuje się dłuższy czas, ale zbyt mocny zapach rzeczywiście "drażni nos".

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dziecięca skóra bez podrażnień

                            Miałam podobnie. Ale teraz ważne jest nie tylko to aby ubranka naszych pociech nie miały zbyt drażniącego zapachu, ale i żeby nasz ubrania nie miały intensywnego zapachu, również żebyśmy nie używały intensywnych perfum. W końcu bardzo często mamy bliski kontakt z dzieckiem, chociażby trzymając je na rękach ! Dlatego Silan Sensitve sprawdza się zarówno przy niemowlęcych ubrankach jak i naszych, jest uniwersalny

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Od Redakcji na dobry początek

                              W artykule dwa razy wspomniane jest, że niektóre rośliny doniczkowe mogą szkodzić skórze dziecka. Czy ktoś wie jakich powinniśmy unikać?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X