Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdjęcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zdjęcia

    Mam na swoim komputerze kilkaset zdjęć rodzinnych, z urlopów, wakacji, ślubu, narodzin Oli, chrzcin, urodzin, a także mnóstwo zdjęć robionych tak po prostu bez okazji . Mamy kilka albumów, jednak ostatnio bardzo spodobały mi się fotoksiążki np. fotoksiążki w Fotojoker. Zastanawiam się nad formatem 28x21cm, 130 stron zdjęć. Myślicie, że to dobry pomysł na pamiątkę? Czy lepiej w dalszym ciągu przechowywać zdjęcia tylko na dysku komputera?
  •    
       

    #2
    Odp: Zdjęcia

    Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej jest wywoływać zdjęcia, a fotoksiążka idealnie się do tego nadaje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zdjęcia

      Fotoksiążka to naprawdę fajna sprawa. Orientuje się ktoś może jaki jest koszt jej wykonania?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zdjęcia

        Ceny są chyba stopniowane w zależności od tego ile chcesz stron i zaczynają się od ok. 30-40 zł

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zdjęcia

          Monikaa, a może zdjęcia zapakować w ramkę? lub wywołać je w formie takich miniprintów jak np. kiedyś robiło się w Polaroidach?

          Tutaj możesz takie rzeczy dostać - mi facet kupił ramkę właśnie z naszymi fotkami i byłam zachwycona ale może znajdziesz coś innego dla siebie!

          http://www.instadruk.pl/produkty.htm..._campaign=szpt

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zdjęcia

            MariPoznan - zdjęcia w ramce to również fajny pomysl, zastanowię się nad tym, dzięki!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zdjęcia

              Wg. mnie warto wywoływać zdjęcia, czy to w formie fotek czy jakiś fotoproduktów bo jednak na dysku można je stracić ( w różny sposób;p) sama wywołuję zdjęcia a ostatnio nawet postanowiłam zrobić fotoalbum który będzie jakby nie było świetną pamiątką, także w formie prezentu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zdjęcia

                Może jeszcze dodam, że oprócz wywoływania zdjęć warto je przechowywać w Dropboxie czy w innej 'wirtualnej chmurze' - przynajmniej nie trzeba się obawiać o ich stratę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zdjęcia

                  foto książki są bardzo fajne, my taką zrobiliśmy dla pierwszego dziecka, jest tam wszystko związane z ciążą porodem i pierwsze dni życia, piękna pamiątka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zdjęcia

                    Fotoksiążki, albumy i wszelkie formy przechowywania zdjęć*w takiej fizycznej formie bardzo mi odpowiadają, dużo bardziej niż takie oglądane na komputerze. Co nie zmienia faktu, że mam też zdjęcia na dysku, pendrive, w "chmurze", trzeba jakoś zabezpieczać swoje wspomnienia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zdjęcia

                      Hej, ja korzystam z fotoksiążek i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł :-) Też mam aplikację na moim iPhonie (www.anniebabyjournal.com) - taki dziennik dziecka do przechowywania zdjęć i pisania różnych wspomnień, ważnych wydarzeń i umiejętności.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zdjęcia

                        Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
                        Hej, ja korzystam z fotoksiążek i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł :-) Też mam aplikację na moim iPhonie (www.anniebabyjournal.com) - taki dziennik dziecka do przechowywania zdjęć i pisania różnych wspomnień, ważnych wydarzeń i umiejętności.
                        Bardzo fajna jest taka aplikacja. Nigdy nie słyszałam o takich ale faktycznie są takie. Ja lubię chyba najbardziej zdjęcia wywołane w klasycznym albumie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zdjęcia

                          WP ma pod niedawna nowe usługi. Można tam z powodzeniem wywołać zdjęcia, zamówić fotoksiążki czy fotokalendarze. Oferta jest naprawdę konkretna. Tutaj http://www.foto.wp.pl można dowiedzieć się więcej i sprawdzić co oferują. Z tego co widzę, to ceny są ok.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zdjęcia

                            Ja mam też mnóstwo zdjęć i ostatnio postanowiłam je wywołać. Z samego pierwszego roczku synka wyszło 250 zl i to przy mocnym wybieraniu i segregacji zdjęć. Tak więc najlepiej na bieżąco drukować. Jednak album mozna szybo wziac w rękę i obejrzec. A komputer trzeba wlaczac, albo podłączad dyski (ja mam na dysku zewnetrznym zdjecia).

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zdjęcia

                              A tutaj http://www.fotolab.pl już zaglądaliście? Mają ciekawą ofertę, jeśli chodzi o odbitki. Można złożyć zamówienie w prostej aplikacji i złożyć zamówienie. Mają 11 rozmiarów zdjęć oraz 6 rodzajów papieru. Naprawdę super sprawa!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X