Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Uzywalam Oilatum,Emolium i SVR Topialyse-do suchej skory.To ostatnie dosyc drogie ok.70 zl w aptece za 500 ml.
    Obecnie uzywamy aveeno-bardzo dobre delikatne i nie powoduje uczulen.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez Natiialia Pokaż wiadomość
      Gdy moj synek dostał wysypke kapałam go przez kilka dni w delikatnym krochmalu i pomogl idealnie i pozniej za kazdym razem gdy wyszkoczyly mu jakies krosteczki wystarczyla jedna kapiel i wszystko znikalo
      kochana a ile tego krochmalu na dziecięcą wanienkę dać?
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        Mój synek miał skazę białkową, ponad 10 m-cy kąpaliśmy w Oilatum i smarowałam maścią choleserolową. Póżniej myłam go mydełkiem w kostce Oilatum a smarowałam emulsją Emolium, taka duża butla 400 ml starcza na baardzo długo. Teraz ma 31 miesięcy i używam do mycia zel Nivea do ciała i włosów a smaruję nadal Emolium.

        Skomentuj


          #19
          Z tych trzech propozycji używałam Balneum i nie było żadnych problemów.Nie wiem jak w przypadku pozostałych płynów,ale ten jest bardzo wydajny.Dwie butelki wystarczyły na 9 m-cy codziennych kąpieli.Dodam jednak,że mój synek nie miał żadnych przypadłości skórnych.
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            ja córkę kąpie w emulsji oilatum i świetnie sie sprawdza. dzis kupiłam w aptece mydełko z tej serii 23,60(myślałam ze jest troche tańsze). Chętnie wypróbujemy Oillan.

            Skomentuj


              #21
              Wypróbowałam oilatum, emolium i exodermę.
              A ostatnio zakupiłam oillan i jest tak samo dobry jak cała reszta która wymieniłam a o wiele tańszy,
              za emulsję do kąpieli 250 ml dałam 20,50 zł gdzie oilatum prawie 40
              także polecam!
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #22
                Maja miała rumień więc używaliśmy Oilatum. Super. fakt jest dość drogi, ale bardzo wydajny, bo starczał na ok miesiąc. ładnie pachnie i nie trzeba po nim smarować ciałka dzidziusia balsamami bądź oliwkami. Teraz kąpiemy w johnson's baby bedtime wash. ślicznie pachnie
                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  wyprobowalam oilatum i emolium i polecam oilatum-bardziej nawilaz skore tylko ze jeste drozszy

                  Skomentuj


                    #24
                    moja Marysia miala jakas dziwna wysypke, ale odkad kapie ja w Oilatum zniknela i na razie sie nie odnowila

                    Skomentuj


                      #25
                      mojej coreczce dolewam do kapieli balneum, dosc drogie, ale pojawil sie wiekszy 500ml, po kapieli stosowalam do niedawna tej samej serii. po wizycie u alergologa zmienilysmy balsam na vitella nutrilotio, i przyznam, skora stala sie ladniejsza. opakowanie kosztuje ok 30 zl za 150 ml.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Dziewczyny mam takie pytanie. W 3 dobie życia pielęgniarka umyła mojego syna w EMOLIUM. Jak się okazało uczuliło go. W domu około 14 doby spróbowałam umyć go w OILATUM efekt taki sam - uczulenie! Czy tak będzie już zawsze? Dlaczego uczulają go emolienty? Czy nie powinny być delikatne?

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny mam takie pytanie. W 3 dobie życia pielęgniarka umyła mojego syna w EMOLIUM. Jak się okazało uczuliło go. W domu około 14 doby spróbowałam umyć go w OILATUM efekt taki sam - uczulenie! Czy tak będzie już zawsze? Dlaczego uczulają go emolienty? Czy nie powinny być delikatne?
                          hmmm,przyznam sie ze pierwszy raz slysze o alergii na emolienty,ale byc moze maluszek ma uczulenie na skladnik jakim jest uwodniony olej rzepakowylub glicerol?Swoja droga ja wogole nie kapalam dziecka przez pierwszy tydzien,i nie wykapalabym przez nastepny ,gdyby nie bylo tak cieplo.Maly ma jeszcze na sobie reszte mazi plodowej ,ktora jest najbardziej naturalna ochrona dla dziecka.Widocznie nie mozesz tego stosowac,byc moze bedziesz miala problem z wiekszascia kosmetykow.Najlepiej jak pojdziesz z tym do dermatologa/alergologa Carin.Pozdrawiam.

                          Skomentuj


                            #28
                            polecam OLIATUM

                            wiem, że jest drogie ale daje się go niewiele i na długo starcza a skóra malucha jest suuuuper, żeby było taniej kupiłam na allegro i z wysyłką wyszło mi taniej niż w pobliskiej aptece, ja polecam.
                            Używałam również "skarb matki" ale on o 1 miesiąca życie dopiero i też dobre, sprawdziłam oba na dwóch maluchach

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                              hmmm,przyznam sie ze pierwszy raz slysze o alergii na emolienty,ale byc moze maluszek ma uczulenie na skladnik jakim jest uwodniony olej rzepakowylub glicerol?Swoja droga ja wogole nie kapalam dziecka przez pierwszy tydzien,i nie wykapalabym przez nastepny ,gdyby nie bylo tak cieplo.Maly ma jeszcze na sobie reszte mazi plodowej ,ktora jest najbardziej naturalna ochrona dla dziecka.Widocznie nie mozesz tego stosowac,byc moze bedziesz miala problem z wiekszascia kosmetykow.Najlepiej jak pojdziesz z tym do dermatologa/alergologa Carin.Pozdrawiam.
                              Używam teraz kostki mydlanej bambino i jest dobrze, ale nie jest wygodnie myc kostką...

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                                hmmm,przyznam sie ze pierwszy raz slysze o alergii na emolienty,ale byc moze maluszek ma uczulenie na skladnik jakim jest uwodniony olej rzepakowy lub glicerol?
                                Jak najbardziej może uczulać jeden składnik. Mojego Małego uczulił zawarty Emolium trójgliceryd oleju z kukurydzy - jak sie okazało kukurydza w każdej postaci jest dla Jonatana bleeee

                                Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                                Najlepiej jak pojdziesz z tym do dermatologa/alergologa Carin.Pozdrawiam.
                                Prawda. Nawet się Karinko nie zastanawiaj tylko umawiaj wizytę.

                                NAJLEPSZY JEST OILATUM jak dla nas...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X