Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Noc już prawie przespana :)

    Drogie Mamy, napiszcie w którym miesiącu życia Wasze maluchy zaczęły przesypiać noce, tzn. nie wybudzały się przez około 7-8 godzin... czyli mogłyście wreszcie dłużej już pospać
  •    
       

    #2
    U mnie, to chyba było ok 6-7 miesiąca, ale jak ruszyły zęby, to niestety znowu się pogorszyło

    Skomentuj


      #3
      No właśnie mam obawy, że rosnące zęby mogą nastręczać sporo problemów.

      Skomentuj


        #4
        moje dziecko zaczelo przesypiac noce po skonczeniu 2 miesiecy.za to w dzien nie spala woguleno i w czasie zabkowania budzila sie co 15 minut.

        Skomentuj


          #5
          O rany! anaana, to miałaś faktycznie niezły maraton w ciągu dnia... Kurcze te maluchy, to tacy mali terroryści bywają

          Skomentuj


            #6
            moj syn ma 7 tyg.-spi 6-7 godz.-ale niestety jest to miedzy 8 wiecz. i 2-3 w nocy...

            Skomentuj


              #7
              ja chowam w domu prawdziwego śpiocha

              noce zaczął przesypiac ok 4 miesiąca i tak jest do dzis spi od 8 wieczorem do 7 rano o 9 ma drzemke do ok 12 potem o 15 do 17 no i o 20 znow śpi
              teraz ma prawie 8 miesiecy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ellen Pokaż wiadomość
                moj syn ma 7 tyg.-spi 6-7 godz.-ale niestety jest to miedzy 8 wiecz. i 2-3 w nocy...
                Ty szczęściaro, u niemowlęcia za noc przespaną możana liczyć okres 6 godzin ciągłego snu...Ja na taką przespaną noc musiałam czekać nie 7 tygodni a 7 miesięcy. Widać więc, że na prawdę nie masz na co narzekać, a jeśli chcesz 'przesunąć' maluszkowi czas najdłuższego snu, to radziła bym np. wykąpać go później i nakarmić, to na ogół działa.

                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                Różności do postów
                GALERIA OLAFKA

                Skomentuj


                  #9
                  przespane nocki

                  Drogie mamy kiedy wasze pociechy zaczęły przesypiać noce? A może są sposoby na nocnych marków? Będę wdzięczna za poradę bo jak widzicie jest 3 w nocy a mój synek znowu nie śpi. Pozdrawiam wszystkie niewyspane:-)

                  Skomentuj


                    #10
                    A ile Miesięcy ma Twój maluszek??
                    Mój zaczął przesypiać noce kiedy skończył 7 miesięcy dopiero. A i teraz zazwyczaj chodzi spać ok 1 w nocy, ale to już wina naszego stylu życia. Mój menio pracuje na nocki a ja zaczynam pracę o 12:00 więc ranne wstawanie nie jest naszą domeną.


                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      nocki

                      Mój synek ma dopiero skończone 2 miesiące i pytam z ciekawości bo słyszałam,że od 3 miesiąca większość dzieci już śpi:-)

                      Skomentuj


                        #12
                        wydaje mi sie że źle słyszałaś . mało które 3 miesieczne dziecko wytrzyma noc bez jedzenia...owszem czas spania moze sie wydłużyc ale nie na 8 godzin.. mój synek przesypiał 8 godzin w nocy jak skonczył 5 miesięcy

                        Skomentuj


                          #13
                          5 miesięcy to nie tak daleko jeszcze 3 miesiące i sobie pośpie:-) Mój maluszek jak w zegarku co 3 godziny się budzi a mi do szczęścia wystarczyłoby chociaż co 4:-) Miłego wekendu:-) (ale upał!!!!)

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez qleczka Pokaż wiadomość
                            5 miesięcy to nie tak daleko jeszcze 3 miesiące i sobie pośpie:-) Mój maluszek jak w zegarku co 3 godziny się budzi a mi do szczęścia wystarczyłoby chociaż co 4:-) Miłego wekendu:-) (ale upał!!!!)
                            Hm...Mój maluszek jadł co 3 godziny, jak w zegarku od 2 miesiąca do 5, wcześniej jadł częściej (co 1 godzinę nawet). Po kiedy miał ok 5 miesięcy zaczął przesypiać 4-5 godzin.
                            Zgadzam się z Fuksją, bardzo mało maluszków w wieku 3 miesięcy przesypia noce...A jeśli nawet to u niemowląt za przespaną noc można uznać 6 godzin nieprzerwanego snu, więc najczęściej nie ma tu mowy o 8 godzinach. Tym bardziej jeśli dzidzia jest wyłącznie na pokarmie z piersi (jest mniej tuczące więc i łatwiej strawne, a co za tym idzie maluszek częściej je)
                            A z resztą dzieci są różne i nie można określić kiedy dokładnie Twój maluszek zacznie przesypiać więcej czasu, może za miesiąc, a może za 4 na prawdę ciężko określić. Ale życzę Ci żebyś jak najszybciej się wysypiała

                            Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                            Różności do postów
                            GALERIA OLAFKA

                            Skomentuj


                              #15
                              Ale mi mój synek zrobił dzisiaj niespodziankę w nocy:-) Cały dzień marudził , popłakiwał prawie nie spał. Wykąpaliśmy go o godzinie 20, dostał buteleczkę, zasnął około 21 i spał...do 2 w nocy:-) Z mężem budziliśmy się co chwilę aby sprawdzić czy wszystko ok aż w końcu to my go wybudziliśmy (to za duży szok dla nas:-) Nie mogliśmy później zasnąć bo byliśmy wyspani:-) Dziękuję za te 5 godzin czuje sie wypoczęta to będzie fajny dzień. Miłej niedzieli

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X