Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybieramy nosidełko dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wybieramy nosidełko dla dziecka

    Zobacz ciekawe i popularne wśród mam modele nosidełek dla dzieci >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

    mam ten etap juz za sobą:-) ja nie pamietam z jakiej firmy mialam nosidelka. Oddalm komus jak przestalam uzywac

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

      A ja jestem przeciwniczką tych nosidełek, jeśli już to chusty, albo wybierając mniejsze zło ten pierwszy model takiego niby nosidełka, niby chusty.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

        Ja dostałam w worku z ciuszkami taką oto rzecz jak w załączniku. Przyznam się szczerze, że nie wiedziałam, co to jest i jak to się na siebie zakłada ale mi teraz wstyd
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Ja dostałam w worku z ciuszkami taką oto rzecz jak w załączniku. Przyznam się szczerze, że nie wiedziałam, co to jest i jak to się na siebie zakłada ale mi teraz wstyd
          masz zamiar używać? dla mnie trochę niebezpieczny. Chusta nie zniekształca dziecka, i dobrze go opatula.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
            masz zamiar używać? dla mnie trochę niebezpieczny. Chusta nie zniekształca dziecka, i dobrze go opatula.
            Ja nawet nie wiedziałam co to jest a co dopiero jak tego użyć, nie wiem, wypróbuje na jakiejś lalce

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

              Na forum jest już kilka podobnych wątków chusty i nosidełek gdzie Użytkowniczki wymieniają się swoim doświadczeniem w tej kwestii. Wg mnie wszystko ma swoje plusy i minusy,ale trochę demonizujemy nosidełku,zupełnie niepotrzebnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                Ja mam chustę i nosidełko, to i to używam, w zależności gdzie się wybieram i od temperatury. Oba te "sprzęty" kupiłam na stronie ************* po dosyć niskiej cenie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                  Ja nie uzależniam tego od temperatury a może od samej wygody i bezpieczenstwa,dlatego też nosidełko wydaje mi się o wiele bardziej praktyczne niż chusta,mam mdo niego większe przekonanie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                    nosidełko na pewno dla osoby noszącej jest wiele wygodniejsze nie wiem jak dla dziecka. z chusta jest trochę zabawy a tak wkładasz i wyjmujesz dzieciatko z nosidełka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                      Ja mam pożyczone od synka chrzestnej, bardzo nam się przydało zwłaszcza w okresie gdy były grzyby, małego bralismy w nosidełko i chodziliśmy po lesie - połączyliśmy przyjemne z pożytecznym . Po lesie spał nam jak niedźwiedź.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                        A moze warto pomyśleć o chuście? Z tego co zauwazyłam to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie. Sama sie nad tym zastanawiam. My dzieki temu mamy wolne ręce a dziecko i tak jest przy nas. Czytałam nawet niedawno tutaj http://www.tatento.pl/a/334/rodzice/...nych-wskazowek o takich chustach. Moze weź je pod uwagę, bedzie Ci dzięki temu łatwiej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                          Nosidłom a właściwie wisiadłom jestem przeciwna (chyba że te ergonomiczne typu mai tai ale one są strasznie drogie) ale chustę jak koleżanka wyżej polecam U nas sprawdziła sie i przy okazji wypadów na grzyby, spacerach po plaży, ząbkowaniu i skokach rozwojowych kiedy tylko rączki mamy były akceptowane

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                            A nosidełko czemu się nie sprawdziło lub tez czemu jesteś temu przeciwna? Ja mam zupełnie odmienne zdanie i to właśnie chusta u nas poległa,a może to kwestia przyzwyczajenia bo dziecko do samego początku było właśnie w nosidełku,potem trudno jest od tak sobie przesiąść się na chustę.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                              Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                              A nosidełko czemu się nie sprawdziło lub tez czemu jesteś temu przeciwna? Ja mam zupełnie odmienne zdanie i to właśnie chusta u nas poległa,a może to kwestia przyzwyczajenia bo dziecko do samego początku było właśnie w nosidełku,potem trudno jest od tak sobie przesiąść się na chustę.
                              Bo jak włożyłam czteromiesięcznego synka o dość pokaźnej wadze jak na swój wiek i spojrzałam w lustro to byłam przerażona jego ułożeniem ciałka i nóżek i do tego pomimo naciągniętych maksymalnie pasków latał mi w nim.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X