Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sex po porodzie

    Czy jest inny? Czy obawiałyście się pierwszego współżycia po porodzie?

    Polecamy: Seks po ciąży i porodzie
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Sex po porodzie

    ooo dla mnie to bylo goromne przezycie, maz musial dlugo czekac....
    w umei mozna by to porownac do "pierwszego razu"

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sex po porodzie

      U mnie też. Oboje się baliśmy. Mąż wtedy traktował mnie jak "jajeczko" Pare razy się przymierzaliśmy. Generalnie było tak jakbym pierwszy raz to robiła. Trochę bolało i było jakoś tak ciasno



      Skomentuj


        #4
        Odp: Sex po porodzie

        no wlasnie my tez pare razy sie prymierzalismy w ogole mialam w glowie takei glupie mysli Boze zaraz mi szwy popekaja itp ) Ale naprade bolało...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sex po porodzie

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          no wlasnie my tez pare razy sie prymierzalismy w ogole mialam w glowie takei glupie mysli Boze zaraz mi szwy popekaja itp ) Ale naprade bolało...
          Ja miałam te same schizy odnośnie szwów. Na pewno nie zalicze tego "pierwszego razu" jako super przyjemny. Czułam się niezręcznie.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Sex po porodzie

            dokladnie ja tez. W sumie to o te szwy sie blam wiele razy np podczas wysiadania z auta jak za szeroki rozkrok zorbilam albo nawet pierwsze dni przy kapieli.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sex po porodzie

              Przez co my kobitki musimy przechodzić... Faceci chociaż okres mogliby mieć Już widzę mojego męża z podpaską...ha ha ha ...moja wyobraźnia trochę dzisiaj szaleje :P



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sex po porodzie

                Ewa w raju nie usłuchała zakazu Stwórcy i za namową węża zerwała jabłko z drzewa. Za ten czyn została wraz z Adamem wyrzucona za bramę raju. Na odchodne Ewa usłyszała głos z góry:
                - Za ten czyn zapłacisz krwią!
                Po kilku dniach Ewa natknęła się na tego samego węża, który ją namówił do zerwania jabłka i mówi:
                - Przez Ciebie teraz będę musiała płacić krwią!
                - Oj, nie marudź! - mówi wąż. - Wynegocjowałem Ci to w dogodnych miesięcznych ratach.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sex po porodzie

                  A bo tez mi raj z jedną jabłonką ,a kurde pacan Adam pocholere brał to jabłko? jak by mu się jesc nie chciało ,sam łape wyciągał i dał sie skusić.....Przesrane i my za to raty mamy...
                  Last edited by koliberek71; 12-04-2013, 14:33.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sex po porodzie

                    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                    U mnie też. Oboje się baliśmy. Mąż wtedy traktował mnie jak "jajeczko" Pare razy się przymierzaliśmy. Generalnie było tak jakbym pierwszy raz to robiła. Trochę bolało i było jakoś tak ciasno
                    Ciasno? To masz szczęście, bo większość kobiet po porodzie cierpi na luźność pochwy. Powoduje to utratę satysfakcji ze współżycia. Ale można temu zapobiec przez poddanie się zabiegowi http://proclinic.pl/service/laserowe...czanie-pochwy/.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sex po porodzie

                      Pierwszy raz po porodzie bolał ale tylko trochę, bardziej czułam dyskomfort. Na szczęście tylko ten jeden raz. Później już było wszystko dobrze

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sex po porodzie

                        oj bałam się tego pierwszego razu po porodzie ,potem już było coraz lepiej

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sex po porodzie

                          Bałam się, ale teraz wiem że zupełnie nie potrzebnie bo mała urodziła się przez CC i nic mnie nie bolało ani nie uwierało.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sex po porodzie

                            Sex po porodzie był chyba gorszy niż ten pierwszy, również bardzo się bałam że szwy popuszczają no i bolało ale kwestia czasu i wszystko wraca do normy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sex po porodzie

                              sex po porodzie jest inny ale tylko przez kilka miesięcy bo ciągle się myśli o tym co tam się działo, o bliźnie i o rozcięciu, ale potem się zapomina i jest jak zawsze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X