Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze emolienty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsze emolienty

    Jakie są wasze opinie na temat olejku do mycie ciała - Oillan?





  •    
       

    #2
    Odp: Oillan, delikatny olejek do mycia ciała

    płyn do kąpieli bardzo dobry, nawet nie trzeba dziecka po nim oliwkować. Ale buteleczki są małe (chociaż wydajne). Jednak ja zrezygnowałam na rzecz zwykłego mydełka bambino i oliwki tej samej firmy. Z czystych pobudek finansowych ;P
    Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

    Skomentuj


      #3
      Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

      Co myślicie o tym kosmetyku?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

        drogo....
        u nas najlepiej sprawdził się płyn do kąpieli z oliwką cleanic kindii, skóa po nim jest miękka i nawilżona i już nawet nie trzeba niczym smarować

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oillan, delikatny olejek do mycia ciała

          podobnie jak poprzedniczka, niby wszystko z nim ok, ale drogo, przeszliśmy na płyn do kąpieli z oliwką i również juz niczym smarować dziecka nie muszę

          Skomentuj


            #6
            Najlepsze emolienty

            Emolienty pojawiły się na naszym rynku dość niedawno. Wśród nich są te lepiej działające i te przynoszące nieco słabsze rezultaty. Jakie emolienty uważacie za skuteczne?Które z nich możecie polecić?A może twierdzicie, że nie warto ich używać?
            Ja osobiście polecam Oilatum. Używamy go już wiele miesięcy. Skóra dziewczynek jest nawilżona i gładka. Ma deliklatny zapach i jest naprawdę wydajny. A jakie są Wasze propozycje?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najlepsze emolienty

              moja ( i nie tylko moja zresztą) opinia nt emolientów jest taka, żeby ich nie stosować jak nie ma potrzeby. To są specjalne kosmetyki, stworzone z myślą o skórach alergicznych, atopowych - z problemami. Używając takich od noworodka przyzwyczajamy skórę do produktu i nagle po jego odstawieniu mogą zacząć się kłopoty. Zdecydowanie większość położnych jest za tym, by u zdrowych dzieci używać normalnych kosmetyków - dopiero jak się pojawią jakieś problemy wprowadzać emolienty. Moje dziewczynki były wcześniakami, po pewnym czasie skóra schodziła im/łuszczyła się okropnie, mieliśmy kosmetyki Oilan - dały radę, ale jak tylko problem zaczął zanikać ( a nie był reakcją alergiczną a jedynie dzieci dorastając zaczęły niejako "zmieniać" skórę) to w użyciu były zwykłe kosmetyki nivea i bambino oliwka. Natomiast widać po mamach że kiedy pojawia się opcja zakupu kosmetyków dla niemowlęcia (jeszcze nawet nie narodzonego) to zazwyczaj idą do aptek i kupują emolienty. Jak kogoś nie stać to oczywiście kupi zwykłe i okazuje się, ze jest to dobry wybór. Niektórzy wcale nie korzystają z takich rzeczy i kąpią dzieci z problemami skórnymi np w krochmalu który ma świetne właściwości.







              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najlepsze emolienty

                Przez pierwsze 3tyg zycie synka uzywalam oilatum. Super produkt. Potem kupilam nivea, dramat. Kupilam hipp moze byc az zdobylam probke mustele ale zelu i wlasnie kupilam mu 500ml. Jak dla mnie jest najlepszy delikatnie pachnie i jest mega wydajny synek mial male krostki wszystko mu zeszlo ;

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najlepsze emolienty

                  My uzywalismy emolium emulsja na sucha skore glowy ze wzgledu na uczulenie. Pomogla

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Emolium, trójaktywna emulsja do kąpieli

                    Ja polecam kosmetyki tej serii. sa warte swojej ceny my uzywalismy na cioemieniuszke pomogly.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najlepsze emolienty

                      Gdzieś wcześniej wyczytałam, że ta męka trwa do 25 roku życia najczęściej i to mnie trochę pociesza bo syn ma teraz 15 lat, więc niewiele zostało.
                      My kupujemy Oillan i zdaje egzamin.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najlepsze emolienty

                        Również stosowałam Oilatum i Oillan sprawdziły sie w 100%

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najlepsze emolienty

                          Moja Majcia po porodzie miała problemy skórne to wtedy stosowałam Oilatum,bo widziałam że w tym myli dzieci w szpitalu. Potem znalazłam tańszy zamiennik Oillan. Do teraz jak jest tylko potrzeba to go stosuję.



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Najlepsze emolienty

                            Po urodzeniu synka używałam Oilatum do kąpieli i kremiku. Bardzo byłam zadowolona, skora nigdy nie była sucha. Później przestawiłam się na Nivea albo kosmetyki Hipp

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Najlepsze emolienty

                              Początkowo stosowałyśmy oilatum soft, wydajny i sprawdzał siew swoim działaniu, potem przeszłam na Emolium, tańsze ( a może ja trafiłam na promocje) i równie dobre

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X