Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

    W zeszłym tyg. miałam robione USG i widoczny był pęcherzyk, ale nic więcej. Marzę o usłyszeniu bicia serduszka. Bolą mnie piersi, kręci się w głowie. W poniedziałek idę na USG. Trzymajcie kciuki.
    Miałyście jakieś objawy przed pierwszym USG?
    Tak bardzo bym chciała żeby się udało.
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

    u mnie pierwszym objawem, jeszcze zanim zrobiłam test były bolesne i nabrzmiałe piersi, nieco później pojawiły się mleczne upławy bezwonne i ogólne osłabienie. To wystarczyło żeby zacząć brać kwas foliowy i lactovaginal-nie miałam pewności co do upławów. I w test pokazał ciążę.Powodzenia

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

      mnie bardzo ,bardzo ,bardzo bolał brzuch ,ciągle biegałam siusiu ,
      bardzo byłam zmęczona ,nie miałam siły kompletnie na nic ..i zrobiłam test

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

        Ja mam taki dziwny, metaliczny smak w ustach, często sikam i dlatego przedwczoraj zrobiłam test, miałam 2 dni opóżnienia, no i są dwie kreski.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

          jak dla mnie najwcześniejszym objawem ciąży jeszcze zanim było coś widać na teście, była ogromna temperatura podwyższona, nie mogłam się ruszyć z łóżka przez dwa dni.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

            Mi towarzyszyło ogólne osłabienie i senność. Zastanawiałam się czy to ciąża czy może coś innego. Kiedyś znajomy powiedział że zmęczenie, senność to może być też coś z magnezem. Czytałam co powoduje niedobór magnezu i okazało się, że mam większość objawów. Na szczęście okazało się, że ciąża też mi "dolega" Wprowadziłam magnez do swojej diety bo podobno jego zapotrzebowanie w ciąży wzrasta.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

              Moje pierwsze objawy to były właśnie piersi. Rano po dniu owulacji poczułam jak mnie bolą tak jak przed okresem. I to był pierwszy objaw. Później miałam bóle w dole brzucha tak jak przed miesiączką, ale miesiączka się nie pojawiła. Okazało się, że to bóle związane z zagnieżdżeniem.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                U mnie brak miesiączki, ból brzucha jak przy okresie i ogólny spadek energii, zawroty głowy.
                Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
                Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                  Moje pierwsze objawy to był ból podbrzusza, jakbym miała dostać miesiączkę tylko silniejszy.
                  Poza fizycznymi objawami oczywiście czułam w sercu, że jest maleństwo...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Moje pierwsze objawy to był ból podbrzusza, jakbym miała dostać miesiączkę tylko silniejszy.
                    Poza fizycznymi objawami oczywiście czułam w sercu, że jest maleństwo...
                    Mnie też tak jakoś bardziej bolało podbrzusze i zaobserwowałam na piersiach żyłki. Nie miałam żadnych mdłości, nie wymiotowałam, ogólnie czułam się bardzo dobrze


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                      Ja na początku nie miałam objawów, także od razu nie zdawałam sobie sprawy, że jestem w ciąży. Dopiero potem pojawiły się wymioty, osłabienie i zmęczenie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                        Wiecie ja miałam metaliczny posmak w ustach i były dwie opcje albo mój refluks przechodzi jakąś metamorfozę, albo jestem w ciąży, bo tak też się dowiedziałam, ze czasem bywa na samym począteczku. to był może 2 tydzień ciąży jak nie wcześniej, ale wtedy stwierdziłam że nieee. Normalnie czułam jak bym metal jadła. Jeszcze pamiętam w pracy opowiadałam kolezankom i mówiłam " Z moim szczęściem to mało prawdopodobne żebym tak szybko zaszła w ciażę" A jednak

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                          No niestety mdłości to nic miłego i trzeba przeżyć. Mi pomaga dłuższe leżenie w łóżku, tak żeby raptownie się nie podnosić. Czasem odgazowana cola ale malutko. I biszkopty. A okazało się że jestem w ciąży jak mnie od kawy i sera odrzuciło. A uwielbiam i teraz nie mogę nawet tego wąchać. Na szczęście drugi trymetr https://brzuszek.net/tag/drugi-trymestr-ciazy jest dużo lepszy. Dolegliwości mijają. A trzeci to juz z górki. Bardzo lubię w wolnych chwilach czytać jak rozwija się dziecko tydzień po tygodniu i sobie je wyobrażać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                            Myślę że każda kobieta musi znaleźć swój sposób na łagodzenie mdłości, mi pomagały banany ale niestety i tak u mnie nie obyło się bez wymiotów w I trymestrze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pierwsze objawy bardzo wczesnej ciąży

                              Ja po za stresem nie odczuwałam nic specjalnego, nie miałąm żadnych objawów. Trzymam kciuki, abyś w końcu mogła usłyszec bicie serduszka Twojego maleństwa Ja teraz obawia się zakrzepcy i tym że przy jej wystąpieniu zakrzepy żylne mogą zaszkodzić dziecku. Miałyście problem z zakrzepicą w ciąży?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X