Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

suche oczy i nos...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    suche oczy i nos...

    Witam,
    od paru dni mam problem z oczami i nosem... sa suche,nie wiem czy to wina ciazowych chormonow czy zimy,ale dokucza mi to coraz bardziej... Czy ktoras z Was tez miala podobnie?

  •    
       

    #2
    Odp: suche oczy i nos...

    poszperalam troche w internecie i pisza ze to sie czesto przytrafia kobietom w ciazy,

    Skomentuj


      #3
      Odp: suche oczy i nos...

      Na suche oczy, zmęczone polecam Vitrum Vision. Po kilkugodzinnej pracy przy komputerze zawsze miałam suche oczy. Trzeba było się tego pozbyć bo to bardzo dokuczliwy objaw, który może prowadzić do chorób oczu. Także kieruję tę informację raczej do pracujących prz komputerach niż do ciężarnych. Chrońcie swoje oczy przed szkodliwymi bodźcami z zwenątrz, warto...

      Skomentuj


        #4
        Odp: suche oczy i nos...

        a może zwykły świetlik wystarczy?

        Skomentuj


          #5
          Odp: suche oczy i nos...

          Zgoda, takie dolegliwości czasami towarzyszą ciąży. Uczucie suchości w nosie jest bardzo nieprzyjemne i najlepiej jak najszybciej się go pozbyć. Gdy spodziewałam się dziecka, stosowałam wodę morską do nawilżania nosa. Sterimar izotoniczny zapobiegał wysuszaniu. Jest bezpieczny i nie zawiera konserwantów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: suche oczy i nos...

            Powietrze o tej porze roku jest bardzo suche. By osiągnąć stan równowagi, czyli maksymalną wilgotność, „wyciąga” wodę, skąd się da. Robi to także kosztem ludzi, dlatego wysychają nam śluzówki, oczy, skóra.

            Skomentuj


              #7
              Odp: suche oczy i nos...

              Ja też miałam podobne dolegliwości w ciąży. Również polecam wodę morską. A na oczy świetlik mi wystarczył Teraz jednak jest taka pora roku, gdzie tak naprawdę każda część łatwo ulega przesuszaniu, więc warto zadbać o mocniejsze nawilżenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: suche oczy i nos...

                hej

                miałam podobny problem co Ty kochana, ale u mnie doszedł jeszcze jęczmień na oku... niefajnie to wyglądało i mi się paprało. Na szczęście już wszystko za mną, ale jakbyście potrzebowały informacji w tym temacie to polecam ten zbiór http://www.mojeoczy.pl/podstawy-wied...n-fakty-i-mity

                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: suche oczy i nos...

                  hehe w moim domu też tak mielismy najpier za dużo wilgoci i kupiliśmy pochłaniacze to okazało się, że powietrze zrobilo się tak suche , że oddychając zaraz było sucho w buzi i zaczęliśmy robić pranie i wieszać po trochu w domu i jakoś wróciło do normy. Ale też już w nosie sucho, w buzi sucho i jęczmień na oku też mi się pojawił. Na szczęście 2 dni i wszystko wróciło do normy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: suche oczy i nos...

                    Kup sobie jakiś preparat nawilzajacy do oczu i nosa

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: suche oczy i nos...

                      Ja do suchych oczu używam sztucznych łez http://www.woman-news.pl/uroda-3/137...na-piekne-oczy no ale ja mam zespół suchego oka. Nie wiem jak jest u Ciebie. Zapytaj lekarza.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: suche oczy i nos...

                        Na suche oczy używasz po prostu odpowiednich kropel - http://www.aptekagemini.pl/bepanthen...-po-0-5ml.html Nazywają się Bepanthen eye, są znakomite, dają fajne efekty. Spróbujcie - powinny działać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: suche oczy i nos...

                          No dobrze jak już się znacie na temacie kropli do oczu to podpowiedzcie mi proszę, które z tych: http://www.rossmann.pl/produkty/Krople-do-oczu,6601 są najbardziej naturalne dla oka?Mam bardzo suche oko i dodatkowo wieczorami po całym dniu siedzenia przed komputerem przekrwione, chcę jednak postawić na opcję jak najbardziej naturalną dla oka.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: suche oczy i nos...

                            Ja od zawsze stosuje krople marki Renu, również do soczewek - http://mylenshop.com/pol_m_Marki_ReNu-421.html, jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o płyn do soczewek to dobrze nawilża i nie pozostawia zabrudzeń. Krople do oczu w połączeniu z okularami do komputera działają cuda

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: suche oczy i nos...

                              W takich sytuacjach jak najbardziej można rozważyć krople bepanthen do oczu, które powinny przynieść oczekiwaną ulgę. Warto je regularnie stosować w takich przypadkach, by nie dopuścić do innych schorzeń. W końcu suche oczy bardzo łatwo jest podrażnić np. poprzez zacieranie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X