Wróć   Forum Babyonline.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie LUTOWE 2011
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie LUTOWE 2011 Lutowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: samotna mama, strata dziecka, karmienie piersią, cesarskie cięcie oraz dziecko z astmą. Historie będą opublikowane w numerze lutowym. Regulamin >>

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Nowy schemat żywienia niemowląt 2014!
Eksperci zmienili i uaktualnili zalecenia żywienia niemowląt - polecamy!

Gdzie pojechać z dzieckiem na wakacje?
Podziel się swoimi doświadczeniami.

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-01-2011, 11:16
admin admin jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
admin.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Dziecko z astmą

W tym miejscu zamieszczamy odpowiedzi na pytanie: Czy dziecko z astmą może żyć normalnie?

Czekamy na ciekawe wypowiedzi. Za każdą opublikowaną historię ze zdjęciem płacimy 75zł.
Prosimy zamieszczać zdjęcia w formacie jpg o rozdzielczości 300 dpi i podstawie 15 cm.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy przeczytać regulamin >>

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2011, 14:18
wrobelki212 wrobelki212 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wrobelki212.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Dziecko z astmą

oczywiście że może żyć normalnie jak inne dzieci,trzeba tylko byc pod kontrolą mądrego alergologa,ktory dopasuje lekarstwa.Moj syn zachorował na astme gdy mial 5 lat, oczywiście świat zawalil mi się na glowe.Myślalam że spedzimy wszpitalu wiele dni,jak wariatka zabraniałam synowi biegać,skakać a mieszkanie sprzątałam 2 razy dziennie.Wielkim szczęsciem trafiłam do dobrego lekarza który zachęcał aby syn plywał,jeżdzil na nartach i robił wszystko co chce ,bo im wieksza sprawnosc fizyczna to pluca szą w lepszej kondycji.Teraz syn ma 13 lat ,ani raz nie wyladował w szpitalu jest wysportowany,doskonale pływa i nurkuje ,jeżdzi na nartach i ma świadomosc że nie jest gorszy od innych dzieci mimo że czasem musi zażyc lekarstwo.Myśle że najtrudniej jest się pogodzić nam rodzicom z tym faktem że nasza pociecha jest przewlekle chora,.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania