Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza wizyta u dentysty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Są takie gry dotyczące lekarzy, może w ten sposób warto przełamywać strach. Pierwsza wizyta jest bardzo ważna, bo jak źle wypadnie to dziecko nie będzie chciało tam wrócić.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

      Pierwsza wizyta najważniejsza to jasne, jednak u mnie dziecko ma jakąś obawę ogólnie przed lekarzami i jak tylko o tym słyszy to popada w panikę. Mam nadzieję, że już z wiekiem jej to minie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Pierwsza wizyta najważniejsza to jasne, jednak u mnie dziecko ma jakąś obawę ogólnie przed lekarzami i jak tylko o tym słyszy to popada w panikę. Mam nadzieję, że już z wiekiem jej to minie
        Może minie, ale proponuję też jej tłumaczyć i pokazywać, że nie sa tacy źli. Bo potem w razie potrzeby może być problem, bo dziecko wpadnie w panikę.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

          Ona potrafi wpadać w panikę u zwykłego pediatry...po prostu jest anty lekarzom nie wiem co sie do tego przyczyniło bo córka tak na prawdę do wieku 3 lat nie chorowała, zaczęło się dopiero po pójściu do przedszkola.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

            Witam, czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego, dobrego dentystę w Gdyni? Wybieram się z dzieckiem na pierwszą wizytę i zależy mi na kimś łagodnym, z dobrym nastawieniem i cierpliwym. Nie chcę zafundować młodemu traumy na całe życie. Słyszałam, że dentysta w Gdyni https://www.dentystagdynia.pl/ jest ok, ale to nic potwierdzonego.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

              Dziecko tzreba stopniowo przyzwyczajać i przede wszystkim nie straszyć! A tu kilka słów o higienie jamy ustnej https://www.youtube.com/watch?v=hWMmUHM0wmA

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                Z wizytami u dentysty z dzieckiem zawsze jest ciężko. Jak kiedyś byłam z maluchem i do środka wszedł inny maluch, a potem zaczął krzyczeć, to było przerażające. Ale zdecydowanie trzeba przyzwyczajać dzieci od małego i wspierać je, bo to mimo wszystko jest dla nich ciężkie przeżycie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                  Przecież to wszystko zależy od podejścia dentysty a są one naprawdę różne w zależności na kogo trafimy. Ja akurat w Warszawie mam bardzo dobre wspomnienia z artodento ja akurat robione miałem wybielanie - http://artodonto.eu/oferta/stomatolo...-zebow-beyond/
                  ale bardzo profesjonalne podejście momentami zapominałem, że jestem u dentysty.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                    Moja córka na szczęście nie bała się iść do dentysty, ale nie powiem, by w tej dziedzinie, miałyśmy dużo szczęścia. Obecnie poszukujemy dobrego ortodonty. Zna ktoś z was http://www.blueklinik.pl/dt_portfoli...ia-estetyczna/ ? Myślę, by w Bytomiu zrobić małej aparat ortodontyczny, ale jeśli znacie kogoś sprawdzone to dajcie znać.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      Córka nie lubi lekarzy i niestety nie byliśmy jeszcze na wizycie kontrolnej u dentysty a ma juz 5 lat. Ja sama nadzoruje jej ząbki, całe szczęście ma ładne, zdrowe i zadbane Ale kiedyś musimy się tam wybrać..
                      Myślę, że najlepiej zapytaj ich jak przygotować dziecko na pierwszą wizytę u stomatologa. I nie zwlekaj z tym, bo im później się zgłosicie, tym większe ryzyko niepotrzebnych ubytków.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                        Czy ktoś z Was miał do czynienia zCentrum stomatologiczne stomatolog dziecięcy piła?
                        Zbierają dobre opinie w internecie..

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                          Hah, moja koleżanka ostatnio kłóciła się ze mną, że jej synek (3 lata) nie powinien chodzić do dentysty. I powtarza, że mały jeszcze się nacierpi w życiu. Fajne podejście :/ Widzę już, jak dzieciak pójdzie po raz pierwszy do dentysty :/ my byliśmy, jak córka skończyła roczek. Fajnie było, za dużo nie ogarniała Ale jakieś tam już dobre wspomnienia są. Mam jeszcze o tyle dobrze, że córa nie boi się, jest ciekawa ludzi. No i trafiłyśmy do fajnego lekarza - w klinice wieczorek w grudziądzu. Fajna dentystka tam pracuje, ma podejście do dzieci, nie straszyła, cały czas uśmiechnięta, cierpliwa.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                            Najważniejsze to chodzić regularnie. Ja mam swojeog ulubionego stomatologa w Brzyski Dental Care. Dentysta Bronowice | http://www.brzyskidentalcare.pl/pl/kontakt

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                              Oj no z dzieciakami bywa różnie u dentysty, coś o tym wiem. Lekarz też musi mieć odpowiednie podejście, bo inaczej nic z wizyty dobrego nie wyniknie. mogę polecić Atrie - http://atria.com.pl/kontakt-katowice

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

                                Ja nasza pierwszą wizytę wspominam koszmarnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X