Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    annamaja fajnie że wizyta się udała razem czekamy na USG połówkowe 26 maja

    U mnie weekend leniwie minął i już nie moge się doczekać 13 i USG 3D kiedy znów zobaczymy naszego skarba
    Czekamy na Ciebie maleństwo



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Ja też liczę aby do czwartku,to zobaczę dzidzię muszę spytać ile mniej więcej wazy.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Moj brzuszek ma 95 cm, wiec juz troszke duzo
        U mnie jakos mija dzien za dniem, z mala daje sobie rade jest grzeczna. I wiece co jak jest ze mna to jest grzeczna i kochan ubiera sie bez problemu ale jak wroci m z pracy to sie zaczyna. Jest niegrzeczna placze i wszystko wymusza. Moze dlatego ze na poczatku tak bylo ze jej na wszystko pozwalam(teraz juz sie kontroluje ale nie zawsze)
        Ja dopiero na usg ide do gin pod koniec miesiaca. Zamierzam zapisac sie na usc 3D. Ale powiedzcie mi ile to kosztuje u Was?
        Dzis u nas mgla i jakos zimno moze sie jeszce rozpogodzi milego dzionka

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć Mamusie, wczoraj logowałam się trzy razy chciałam coś napisać a tu zaraz szefik gdzieś mi się wynurzał!
          Diewczyny ja tak pytałam o to jak radzicie sobie z dziećmi jak w ciąży jesteście, bo sama jak pomyślałam sobie o moich mdłościach z początku ciąży i że jeszcze dzieckiem się trzeba zająć to mi się to wydawało nie lada wyczynem!!!
          annamaja oj jak ta Twoja dzidzia urosła!!! ja nastepnym razem też zapytam o wagę mojej jakoś wczesniej nie przyszło mi to do głowy tylko pytałam ile mniej więcej w centymetrach ma

          a teraz czekamy na Kassiaę i podolec aż nam tu zrelacjonują swoje wizyty ja też nie mogę doczekać się mojej jeszcze nie umówiłam się ale tak na koniec następnego tygodnia się wybieram tylko muszę morf i mocz zrobić
          a to badanie 3D to moja gin nie ma takiego sprzętu o ile dobrze kojarzę musiałabym gdzieś indziej poszukać i właśnie przyłączam się do pytania agusi ile takie badanie kosztuje?

          agusiu
          u mnie też pogoda do bani a wczoraj mi pani listonoszka powiedziała że słyszała że cały maj ma być takie "piękny"

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Tak cały maj ma być deszczowy.
            Ja do lekarza w czwartek,już tylko dwa dni.
            Ja nic nie miałam z objawów-wymiotów itp,a jak spałam lub po szpitalu to reszta niańczyła juniora

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Na 3D co ide w czwartek to ide do innego ginekoloda i on powiedział że zapłacimy tyle ile zobaczymy czyli jak zobaczymy mało to kolo 80 zł a jak maleństwo się ładnie pokaże to kolo 160 zł.
              A u mojej ginekolog 100 zł ale ona na 3D zapisuje dopiero po 24 tygodni ciąży a tan do którego ide teraz to mówi ze najlepiej widać niędzy 18 a 20 tygodniem.
              Czekamy na Ciebie maleństwo



              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                A ja dziś byłam na badaniach i tez czekam do czwartku z samego rana mam usg. Co do usg 3D to ja byłam dwa lata temu i u mnie kosztowało 200zł, więc tym razem sobie daruje wole to wydać na jakieś rzeczy potrzebne maleństwu.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  agatko 200zl 2 lata temu??? ja pikole dużo!
                  wiem że moja bratowa 2 lata temu też była, ale nie pamiętam ile płaciła, przy okazji ją zapytam o to...
                  co do wydawania na maluszka to może w weekend pojade obejrzeć wózki a i jescze jakieś pieluszki gruszki itd kupić trzeba, tylko kosmetyki zostawie na sam koniec, z ciuszków już mam sporo więc chyba nic już nie będę kupować, a pamiętam że jak do mojej bratowej przychodzili dziecko zobaczyć to i tak każdy coś głównie z ubranek przyniósł

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    tak beau straszne ceny mają i pamietam że dla nas to było bardzo drogo,ale fajnie maluszek sie pokazał i szczegółowe wtedy mi zrobili te usg.
                    Ja się tez rozgladam za wózkiem ale zamówie bliżej teminu porodu


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      w międzyczasie poczytałam o badaniu 3D i ceny są bardzo zróżnicowane w zaleznosci od miasta, z ciekawości popytam gdzie w moim mieście takie badanie robią i ile kosztuje,
                      co do wózka tez nie będę jeszcze kupować tylko obejrzę, moja mama taka napalona żeby coś pójśc dla dzidziusia kupić z mężusiem na razie nie chodzę na dzidziusiowe zakupy bo on w weekendy w szkole a w tygodniu po pracy to nam się średnio chce po drugie raz jak poszłam kupić pare ciuszków to tak było gdzies 7 body z 5 pajaców i jakies spiochy i skarpetki to mój mąż do mnie mówi "ileś ty tego nakupowała chyba ze dwadzieścia sztuk tego masz!"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Beau zamiast gruszki dla dzidzi lepiej kupić-Katarek,Nosefrida-ja to nazywam odkurzacz do nosa,lepsze od gruszki,popatrz na allegro.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          No to czekamy do czwartku. Ja się z jednej strony nie mogę doczekać, a z drugiej boję się trochę, bo to można powiedzieć pierwsze moje usg (wcześniej miałam tylko dopochwowe takie potwierdzające ciążę). Ale mam nadzieję że wszystko z dzidzią dobrze.
                          Co do 3D to słyszałam że tak koło 150 zł trzeba dać. Też mam na nie ochotę ale jeszcze się wacham. Ale jak w czwartek maleństwo nie pokaże się dobrze to chyba się skuszę.
                          I brzusio musze sobie zmierzyć bo mnie zainspirowałyście, tylko metra krawieckiego w domu nie mam i dopiero muszę go nabyć.

                          Dziewczynki no co wy z tą pogodą?! U mnie dzisiaj słonecznie i cieplutko. Mogę wam troszkę przesłać tych promyczków słońca


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            U nas ciepło,cały dzień.Agula to gdzie ty mieszkasz ze miałaś tylko jedno usg?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                              Beau zamiast gruszki dla dzidzi lepiej kupić-Katarek,Nosefrida-ja to nazywam odkurzacz do nosa,lepsze od gruszki,popatrz na allegro.
                              podolec wiem o co chodzi bo moja bratowa to ma, ale powiem Ci ze nie mogę jak bratowa tego używa wychodzę bo zbiera mi sie na wymioty, nie wiem dlaczego a wiem ze duzo mam tą fride zachwala

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez agula3 Pokaż wiadomość
                                No to czekamy do czwartku. Ja się z jednej strony nie mogę doczekać, a z drugiej boję się trochę, bo to można powiedzieć pierwsze moje usg (wcześniej miałam tylko dopochwowe takie potwierdzające ciążę). Ale mam nadzieję że wszystko z dzidzią dobrze.
                                Co do 3D to słyszałam że tak koło 150 zł trzeba dać. Też mam na nie ochotę ale jeszcze się wacham. Ale jak w czwartek maleństwo nie pokaże się dobrze to chyba się skuszę.
                                I brzusio musze sobie zmierzyć bo mnie zainspirowałyście, tylko metra krawieckiego w domu nie mam i dopiero muszę go nabyć.

                                Dziewczynki no co wy z tą pogodą?! U mnie dzisiaj słonecznie i cieplutko. Mogę wam troszkę przesłać tych promyczków słońca
                                właśnie agulko mi ginekoloszka robi usg za każdym razem na poczatku tylko dopochwowe a potem i na brzuszku i dopochwowe ale w dopochwowym lepiej widac dzidziusia

                                u mnie dziś się ładnie dzionek zaczął wczoraj było zimnawo może potem pare razy na krzyż słonko zaświecilo ale za chwile gaslo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X