Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pościel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pościel

    Witajcie,

    Jaką pościel polecacie dla swoich pociech? Ja kupuję od lat pościel z www.matejovsky.pl i jestem zadowolona jednak mam już te wzory, czy ktoś może polecić coś innego, ale także bezpiecznego, bo ta pościel ma certyfikat OKOtex i zalezy mi na czyms takim
  •    
       

    #2
    Odp: pościel

    Napisane przez kasiulakowa Pokaż wiadomość
    Witajcie,

    Jaką pościel polecacie dla swoich pociech? Ja kupuję od lat pościel z www.matejovsky.pl i jestem zadowolona jednak mam już te wzory, czy ktoś może polecić coś innego, ale także bezpiecznego, bo ta pościel ma certyfikat OKOtex i zalezy mi na czyms takim
    to się ciesz,że ją masz
    Last edited by Miss; 09-10-2009, 14:28.
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: pościel

      Kasiulkowa ,myslisz ze inne posciele moga byc NIEBEZPIECZNE?

      Skomentuj


        #4
        Odp: pościel

        Ta pościel jest bardzo fajna, ale nie widzę różnicy między tą pościelą a inną bez certyfikatu. Ja kupuję pościel wszędzie gdzie mi się spodoba, natomiast uważam na to żeby ją dokładnie wyprać i wyprasować. Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: pościel

          to przeciez zwykła reklama
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Odp: pościel

            a kupiłam dla Zośki zwykła pościel taką jak ta http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...-Red-Blue.html za niecałą stówę, nie wiem czy ma jakieś specjalistyczne atesty, ale dobrze się prała, nie rozciągła się nie odbarwiła, więc chyba dla drugiego maluszka też z tej serii kupie i będzie ok. Generalnie to po co przepłacać jeżeli coś jest dobre


            Skomentuj


              #7
              Odp: pościel

              Porządną, służącą długie lata pościel można kupić w sklepie najlepsza-posciel.pl . Zdecydowanie jest to mój numer jeden w sklepach internetowych z pościelą, ponieważ sa wykonane z najlepszej jakości bawełny.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: pościel

                Do dziecka kupuje pościel w ikea. ;]

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: pościel

                  W Ikea jeszcze nie słyszałam,żeby kupować pościel,ale jeśli się sprawdza to w sumie to jest najważniejsze. w naszym sklepie Amko.com.pl także znajdziecie bardzo fajną pościel dla swojego dziecka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: pościel

                    Dokładnie tak - ja też kupuję zwykłą pościel.
                    Zależy mi na tym, żeby była dobrej jakości. Później trzeba już tylko zadbać o własciwe pranie i prasowanie. Jeśli dziecko nie jest alergikiem powinno wystarczyć.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 17:03.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: pościel

                      Ja bardzo lubię pościele z flaneli

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: pościel

                        o tak! flanela jest fajna, cieplutka taka. Ja w ogole musze miec ciepla koldre, za to przez caly rok moge spac przy otwartym oknie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: pościel

                          Ja kupuję na zwykłym ryneczku

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: pościel

                            Ja mam taką pościel http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-kokarda.html, kupiłam razem z wkładami, bardzo jestem zadowolona i mała chyba też

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: pościel

                              Ja mam za to taki komplecik http://www.domfan.pl/pl/p/ANGSSKARA-...nybialy/167868 jak tylko siostra mi go pokazała to sobie kupiłam taki sam Jest przepiękny i na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Mam dużo jednolitych, więc przyszła pora na coś z fajnymi wzorami a te są mega

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X