Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przytyć po porodzie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak przytyć po porodzie??

    pewnie wiele z was mlode may zastanawia sie jak schudnac po porodzie i ciazy , ja natomiast mam problem z przybraniem na wadze. nie mam juz pomyslow co jesc i jak jesc aby przytyc, moze ktoras z was wie??
  •    
       

    #2
    Odp: jak przytyć po porodzie??

    No cóż napewno nie mozesz opychac sie fast foodami..... ale jedz wysokobiałkowe rzeczy.... podobno pomaga...lub odwiedź dietetyka



    Skomentuj


      #3
      Odp: jak przytyć po porodzie??

      ja tez straszliwie wychudłam po ciąży. Ale wiem, że jak przestanę karmić piersią Małego to trochę mi przybędzie

      Skomentuj


        #4
        Odp: jak przytyć po porodzie??

        Tak, wysokobiałowe jedzenie napewno sprawi, że przytyjesz. Tylko nie objadaj sie wieczorem
        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak przytyć po porodzie??

          postaram sie

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak przytyć po porodzie??

            karmisz piersią?
            jeśli tak to jak odstawisz z pewnością Ci ciałka przybędzie....
            a jeśli nie karmisz..to ja bym chciała być na Twoim miejscu, tylko bez chęci przytycia
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #7
              Odp: jak przytyć po porodzie??

              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
              karmisz piersią?
              jeśli tak to jak odstawisz z pewnością Ci ciałka przybędzie....
              a jeśli nie karmisz..to ja bym chciała być na Twoim miejscu, tylko bez chęci przytycia
              Ojej ja też karmię i fajnie schudłam, ale właśnie obawiam się, że przytyję jak skończę karmić więc dziecko ma ponad 15 miesięcy i nadal wisi na cycu......
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jak przytyć po porodzie??

                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Ojej ja też karmię i fajnie schudłam, ale właśnie obawiam się, że przytyję jak skończę karmić więc dziecko ma ponad 15 miesięcy i nadal wisi na cycu......
                mój wisiał 12 mcy, od tamtej pory regularnie sobie tyję
                cholera no....i żebym to się jeszcze obżerała...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jak przytyć po porodzie??

                  też mam problem z przytyciem , jestem chudsza niż przed ciążą
                  co robić ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak przytyć po porodzie??

                    To prawda że po zakończeniu karmienia przybywa kilogramów.Kiedy skończyłam karmić synka ważyłam 49 kg.A potem systematycznie sobie tyłam tak średnio kg na rok i kiedy zaszłam w drugą ciążę po 9-ciu latach ważyłam już 58.W ciąży przytyłam 25 i w czasie karmienia zrzuciłam 20 ale 5 zostało i po zaprzestaniu karmienia znowu waga rośnie.Tylko w odróżnieniu od Was ja tego niechcę


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jak przytyć po porodzie??

                      karmilam 3 tyg. od tamtego czasu przytylam 1 kg. niewazne co jem i jak jem...moze po 40 przytyje ,jak moja mama...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jak przytyć po porodzie??

                        Ja przytułam dopiero po ponad roku od urodzenia dzieci. Ciągła gonitwa i to, by ze wszystkim się wyrobić sprawiały, że po porodzie cały czas ważyłam mniej, niż przed. Teraz na wychowawczym sie nieco rozleniwiłam, wię cudało mi się wrócić do moich 52 kg. Bo i pracy coraz mniej-albo przynajmniej mozna ją wykonywać na spokojnie, a nie jak wcześniej- na wariackich papierach!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jak przytyć po porodzie??

                          No właśnie - jak przytyć? Mam dokładnie ten sam problem. Chociaż nigdy nie byłam przy kości, liczyłam na to, że z moich 16 kg dobranych w ciąży zostanie mi chociaż 5... Ale niestety. Karmiłam prawie 5 miesięcy i schudłam jeszcze bardziej niż przed zajściem w ciążę. Przy wzroście 160 cm, ważyłam 46 kg. Jestem z natury raczej drobna, więc nie wyglądałam może jak szkielet, ale i tak źle się z tym czułam. Powzięłam zimowe postanowienie, że się podtuczę i udało mi się przytyć ok. 3 kg! Uważam to za wielki sukces, chociaż marzę o 52-53 kg. Dodam, że moja córka ma już 2 latka, więc trochę to trwało, zanim udało mi się wrócić do formy.
                          No tak to już jest - jedne mamy marzą, aby schudnąć po porodzie, a inne chcą przytyć...


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jak przytyć po porodzie??

                            hihi no ja też ważę dużo mniej niż przed ciążą, choć nigdy grubasem nie byłam
                            teraz 54 kg przy 168cm i czuję się z tym świetnie w sumie już tydzień po porodzie tyle ważyłam i tak mi do dzisiaj zostało
                            doszłam do wniosku, że widocznie taka waga dla mnie jest optymalna i na siłę nie przytyję a dodam, że jem wszystko na co mam ochotę

                            ach i jeszcze jedno, jak się cycusiem karmi to raczej baaardzo cięzko przytyć




                            "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jak przytyć po porodzie??

                              Dziewczyny nie martwcie się jesteście jeszcze młodziutkie i przemiana materii jest szybsza,cieszcie się z tego bo za kilka lat bedziecie tylko wspominać taką figurę.Ja miałam tak samo pierwsze dziecko urodziłam w wieku 21 lat i po porodzie ważyłam 49 kg przy wzroście 166 cm mimo że jadłam to na co miałam ochotę a zwłaszcza słodycze.Niestety teraz mam 33 lata w drugiej ciąży przytyłam 25 kg to i tak jakimś cudem schudłam 20 ale i tak ważę 66 kg i jest mi coraz trudniej utrzymać taką wagę mimo że pilnuję się jak mogę.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X