Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drętwienie rąk i nóg.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drętwienie rąk i nóg.

    Jestem w 10 tygodniu ciąży i już prawie od miesiąca budzę się w nocy z odrętwiałymi nogami lub rękami.Podczas poprzednich ciąży ta dolegliwość pojawiła się koło 7,8 miesiąca.
    Kobietki kochane jak myślicie czy to może być coś nie w porządku z tą moją ciążą??? Martwię się a mój lekarz jest na urlopie do połowy czerwca.
    wcześniejszy profil VIOLCIAK
  •    
       

    #2
    Czesc ja tez mialam dretwienia rak i kiedy zaczelo mi to naprawde przeszkadzac moj gin dal mi skierowanie do reumatologa ,a ten zrobil mi zastrzyk w nadgarstek (bolalo nieziemsko) tylko niestety nie pamietam co to byl za specyfik i naprawde pomoglo .

    Skomentuj


      #3
      kobietki nie panikujcie u mnie dretwienie rak zaczelo sie na poczatku drugiego miesiaca,szczegolnie w nocy.Budzilam sie nawet kilka razy w nocy i mialam zdretwiale rece az do lokci.Wyczytalam gdzies, ze takie rzeczy w ciazy sie dzieja i ze po jakims czasie powinny ustapic.I tak tez bylo,minelo po okolu miesiacu. Teraz jestem w 7 mcu i znow mi dretwieja i puchna i rece i nogi ale coz...takie to uroki bycia w ciazy

      Skomentuj


        #4
        No właśnie dziewczyny bez paniki, ja męczyłam się dwa miesiące (3i4) a potem wszystko minęło i już nie wróciło do końca. Tak po prostu bywa czasem takie uroki ciąży....


        Skomentuj


          #5
          Odp: Drętwienie rąk i nóg.

          witaj, tez miałam drętwienie nóg i jednej ręki, szczególnie w nocy, i jak wstawałam, co gorsza jestem już sporo po porodzie i w pewnym stopniu mi to zostało do dziś.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X