Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dbanie o pierwsze ząbki/Pasta do zębów

    Jaką pastę polecacie dla około rocznego smyka? Ja na razie "używam" Elmex dla dzieci, ale może macie jeszcze jakieś propozycje?
  •    
       

    #2
    A nie za wcześnie jeszcze na pastę? Podstawa to szczotkowanie! Może jakieś apteczne produkty?

    Skomentuj


      #3
      Teraz używam Elmexu, nie jest zły, ale jak zaczynałam myć ząbki córeczce to używałam pasty Colgate Smile. Ma postać takiego jakby żelu i lepiej ją jest wypłukać, zresztą roczne dziecko to raczej jeszcze nie umie płukać ząbków i z tą pastą nie ma problemu, nawet jeśli tego nie zrobi.

      Skomentuj


        #4
        Ja również polecam Colgeta, bardzo fajna pasta. A Kuba i tak ją połyka :-)

        Skomentuj


          #5
          Mój 1,5 roczny synek używa Colgate-smiles, która jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0-2 lata. Polecam

          Skomentuj


            #6
            Kłopot z myciem zębów

            Macie jakieś sposoby żeby przekonać malucha do mycia zębów, koniecznie codziennie. Bo raz na kilka dni to nam się udaje bez protestów ale chyba co za dużo, to niezdrowo

            Skomentuj


              #7


              Ja kupilam w aptece paste o smaku truskawkowym..
              Z czasem przeszlismy z powrotem na mietowa
              pozdrawiam,
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Zmiana smaku pasty to pewnie dobry pomysł, ale tu chyba bardziej chodzi o samą czynność mycia zębów. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie dobrze, a kiedy źle i mycie właśnie nie pasuje i są protesty...

                Skomentuj


                  #9
                  zamieńcie okropną czynność mycia zębów w zabawę kupcie malcowi fajną szczoteczkę - może być elektryczna i kilka smaków pasty dla dzieci. Malec będzie wybierał sam pastę a to powinno spowodować, że bez większych problemów umyję ząbki

                  życzę powodzenia

                  Skomentuj


                    #10


                    Ja tez uzywam elmex i jestem bardzo zadowolona
                    D

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Właśnie, może taki wybór akcesoriów zdziała cuda! Uważam, że powinnaś to traktować póki co w formie zabawy, a nie przykrego obowiązku. A po myciu może jakaś nagroda? Ulubiona bajeczka - czytana albo oglądana. Chwila wspólnej zabawy...

                      Skomentuj


                        #12
                        No i co nowego u Was słychać?

                        Skomentuj


                          #13
                          Minęły już Wasze zmagania, żeby ząbki były białe...

                          Skomentuj


                            #14
                            Serdeczne dzięki za zainteresowanie moim tematem Idę na całość i za Waszymi radami mam zamiar dokupić kilka szczoteczek i past, oczywiście bez przesady max. 4 sztuki, a po ładnym myciu ząbków - jakaś miła niespodzianka! I póki co, tej wersji będę się trzymać!!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Oj, z tymi dziećmi! Ale rodzice to muszę mieć naprawdę różne patenty, by dzieciaki przekonać skutecznie.

                              Oby u Was pomogło! Trzymam kciuki.
                              I fajne rady!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X