Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie włosów w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Farbowanie włosów w ciąży

    Czy farbowanie włosów może jakoś wpływać na dziecko?
  •    
       

    #2
    Z tego co czytałam (bo też farbuję włosy), to w czasie ciąży trzeba bardzo uważać i jeśli nie musisz, to lepiej wstrzymaj się z tego typu zabiegami u fryzjera. Lepiej dmuchać na zimne!

    Skomentuj


      #3
      W czasie ciąży bezpieczne jest chyba tylko obcinanie włosów. W końcu wszelkie tego typu zabiegi, to przecież kontakt z chemią.

      Skomentuj


        #4
        No właśnie, nic tylko wszędzie ta chemia!

        Skomentuj


          #5
          raczej nie szkodzi...

          Nie slyszałam żeby farbowanie włosów zaszkodziło, ja włosy farbowałam i wszystko jest ok

          Skomentuj


            #6
            ja mysle ze farbowanie wlosow nie ma prawa zaszkodzic dziecku, przeciez to nie dzialanie na dna, tylko na matrwa strukture wlosa, farbuje sie w pewnej odleglosci od skory nigdy przy samej, jedyne co moze byc nieprzyjemne dla oczekujacej mamusi to zapach farby , w ciazy intensywniej mozna odbierac rozne wonie,i siedzaca pozycja na 2 godziny moze byc dla ciezarnej mamusi meczaca
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #7
              Sama nie wiem, ale ten zapach może być faktycznie kiepski do zniesienia. A jak jeszcze komuś obok będą np. trwałą robić??? Beee...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                O rany, ta wrażliwość na zapachy w ciąży czasami bywa naprawdę bardzo kłopotliwa...

                Skomentuj


                  #9
                  no właśnie, a jak przyjdzie jechać autobusem, to czasem można po prostu paść trupem...

                  Skomentuj


                    #10
                    To oczywiście w temacie zapachów, a nie farbowania włosów...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Podobno nie powinno się farbować włosów w ciąży, ale ja farbowałam i nic złego się nie stało. Urodziłam ślicznego, zdrowego blondaska

                      Skomentuj


                        #12
                        Można farbować włosy w ciąży, nie ma żadnych przeciwskazań...przecież składniki farby w żaden sposób nie przenikają do łożyska a tym samym nie szkodzą maleństwu...


                        Skomentuj


                          #13
                          słyszałam, że jak się farbuje włosy w ciąży to dziecko będzie rude
                          osobiście uwielbiam rudy kolor, i nie mam nic przeciwko rudym loczkom dzieciaczków - nie przestraszyło mnie to, bo w to nie wierzę

                          farbowałam włosy w ciąży kilka razy, synek urodził się zdrowy (tyle, że wcześniej, ale to napewno nie z tego powodu), włosy miał czarne jak węgiel, fakt, że teraz jest blondynkiem ale liczy się samopoczucie Mamy, by również w ciąży czuła się piękna i zadbana


                          ps. o farbowanie upewniałam się też u swojego ginekologa - nie zabronił

                          pozdrawiam,
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #14
                            witam.farbowanie wlosow w ciazy nie ma wplywu na dziecko ale moze byc niefajne dla mamyja farbowalam wlosy i zamiast ciemnego brazu wyszly wyszly mi jakies rude i nierownomierne...masakra!ale to nie jest regula oczywiscie.
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              ja także farbowałam i nic się nie działo
                              myślę że to kolejny zabobon


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X