Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbyt wczesna siwizna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zbyt wczesna siwizna

    Witam tak jak w temacie powyżej skąd to się bierze? czy są jakieś specyfiki hamujące tą przykrą przypadłość? a może warto hormony zbadać? doradźcie proszę
  •    
       

    #2
    Odp: zbyt wczesna siwizna

    Czytałam kiedyś artykuł zagraniczny, w którym wypowiadał się profesor zajmujący się sposobami naturalnego leczenia i pielęgnacji. Wzmianka była o ajurwedzie, ponieważ tam gdzie ona jest nad wyraz popularna ludzie długi czas mają kruczoczarne włosy bez siwych. Okazuj się, że siwienie mogą przyspieszyć niektóre czynniki takie jak zatrute środowisko, palenie, stres, zła dieta, a także niektóre schorzenia związane z tarczycą i hormony. Czynniki te mogą prowadzić także do osłabienia cebulek i wypadania włosów. Na przedwczesne siwienie pomaga amla, henna, olej kokosowy, rozmaryn, szałwia,amarant i olejek z czarnuszki. Tutaj znajdziesz wiele kosmetyków do włosów, które je zawierają. Nie ma się też co bać olejków do włosów, bo one wnikają nie tylko we włosy ale i w skórę głowy działając leczniczo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: zbyt wczesna siwizna

      Myślę, że nie da się tego zahamować. Pozostaje ci farbowanie albo odpowiednia pielęgnacja siwych włosów. Spróbuj sobie np. kosmetyków Absolut Speed Blond- są przeznaczone dla jasnych ( zarówno blond, jak i siwych) włosów

      Skomentuj


        #4
        Odp: zbyt wczesna siwizna

        ja dostałam pierwsze siwulce już jako nastolatka, biorą mi się głównie ze stresu :/

        Skomentuj


          #5
          Odp: zbyt wczesna siwizna

          Też miałam problem ze zbyt wczesną siwizną. Także rozumiem twój ból bo mnie to spotkało w wieku już 25 lat!

          Mogę Ci coś polecić bo znalazłam ciekawy artykuł - http://healthriddles.com. Jakoś po kilku tygodniach prawie zupełnie udało mi się zwalczyć tą siwiznę :P

          Co do hormonów to nie polecam. Próbowałam i wydałam tylko masę kasy a efekty były mizerne.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X