Wróć   Forum Babyonline.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2017, 11:47
roksana0592 roksana0592 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
roksana0592.polki.pl

Domyślnie Przeprowadzka i małe dziecko

Cześć postanowiłam rozpocząć taki wątek, ponieważ wiele ludzi bardzo często się przeprowadza gdy nagle mieszkanie robi się zbyt małe a rodzina powiększa jak Wy sobie radzicie z takimi przeprowadzkami? Pomaga Wam rodzina czy może skorzystaliście z usług firm zewnętrznych?? Moja znajoma rok temu urodziła synka, nie dawno postanowili razem z mężem się przeprowadzić, jednak nie było to dla nich łatwe ponieważ nie mają blisko rodziny a z dzieckiem przeprowadzki są ciężkie. Wyszukali w internecie firmę: http://www.frogstrans.pl/ , która bardzo im pomogła. Ciężko matce z dzieckiem pakować wszystko w pudełka, owijać w papier wszystkie szklane przedmioty itp. zwłaszcza gdy dziecko ciągle płacze i chce do mamy Więc postanowili skorzystać z usług tej firmy i byli bardzo zadowoleni. Panowie pomogli wszystko popakować, przenieść kartony, meble, sprzęty itp. do nowego mieszkanka i dodatkowo na miejscu wszystko rozpakowali. Firma była przygotowana miała wszystkie potrzebne rzeczy od taśmy klejącej, folie, kartony, koce po narzędzia i samochody do transportu. Nigdy sama wcześniej nie myślałam, że można wynająć za nie wielkie pieniądze firmę która pomoże w przeprowadzkach a tutaj proszę miłego zaskoczenie A jak Wy sobie radzicie z takimi problemami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2017, 10:39
osylwik osylwik jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Domyślnie Odp: Przeprowadzka i małe dziecko

Nie da się ukryć, że przeprowadzka to mega ciężkie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Zwłaszcza dla samotnej matki. Tak w ogóle dzięki za namiary, przydadzą się, bo moja siostra właśnie planuje zmianę mieszkania. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2017, 11:01
alka98 alka98 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alka98.polki.pl

Cytat:
Napisał osylwik Zobacz post
Nie da się ukryć, że przeprowadzka to mega ciężkie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Zwłaszcza dla samotnej matki. Tak w ogóle dzięki za namiary, przydadzą się, bo moja siostra właśnie planuje zmianę mieszkania. Pozdrawiam.
To spójrz jeszcze tutaj - myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2017, 08:59
satya satya jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
satya.polki.pl

Przeprowadzka z małym dzieckiem faktycznie może być nieco skomplikowana, natomiast jeżeli zdecydujesz się na usługi dobrej firmy lub jeżeli zrobisz to mądrze logistycznie i skorzystasz np: z pomocy rodziców którzy zaopiekują się dzieckiem, top moim zdaniem spokojnie można sobie z tym poradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2017, 09:07
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Najgorzej chyba będzie ze sprzątaniem po tej przeprowadzce. W takiej sytuacji jeśli jeszcze macie małe dziecko polecam takie rozwiązanie jak firma sprzątająca warszawa. Myślę, że to znacznie ułatwi sprawę, nie będziecie musieli się już tym zajmować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-04-2017, 12:37
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Czytając http://portalinfo.pl/warszawa-kierunek-migracji/ doszłam do wniosku, ze to racja ja sama się przeprowadziłam do Warszawy. Nie powiem, że było mi łatwo szczególnie z małym dzieckiem. Na szczęście małego do siebie, na czas przewożenia i urządzania mieszkania, wzięli teściowie. A mały długo nie mógł się przyzwyczaić do nowego miejsca i praktycznie co noc mi się budził. Ale jakoś ten czas przetrwaliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2017, 21:00
karmelowe karmelowe jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karmelowe.polki.pl

Przeprowadzka z dzieckiem jest trudna, najlepiej poprosić znajomych o pomoc i dziecko do kogoś na ten czas podrzucić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2017, 08:27
beatamadej beatamadej jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
beatamadej.polki.pl

Ja to z moją córką przeprowadziłyśmy się w sumie na gotowe. Wynajęliśmy firmę King Trans http://www.king-przeprowadzki.pl, która zajęła się wszystkim - od spakowania naszych rzeczy aż po rozpakowanie ich w nowym mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania