Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

    Ostatnio zauważyłam, że młodzież coraz więcej czasu spędza szperając w sieci i przesiadując na portalach społecznościowych. Pytanie teraz kiedy ja jako rodzic powinnam sie zacząć niepokoić zanim stanie sie coś niedbrego?
    Znalazłam w sieci: http://www.kierunekrozwoju.pl/pl/ser...enstwo-w-sieci możliwość odbycia szkolenia, które ma na celu uświadomienie młodzieży w jaki sposób nieumiejętne korzystanie z Internetu, nowych technologii
    i narzędzi typu social media (jak Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter), mogą wpłynąć na całe życie. Czy wiecie gdzie w Łodzi można się na takie wykłady zapisać?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

    To fakt coraz więcej dzieci siedzi w sieci ale jest to nie odłączny element naszego życia. Jak instalowałam internet http://www.koba.pl/internet/ to poprosiłam pana aby mi powiedział jakie są programy do kontroli dziecka, jak pilnować czas itp. Sposo mi pomógł.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

      Niestety w dzisiejszych czasach wiekszosc rodzicow jest zabiegana i nie ma mozliwosci w 100% skontrolowania tresci jakie przegladaja ich pociechy. Duzym problemem o ktorym nikt nie mowi jest cyberprzemoc, gdzie osoba niczego nie swiadoma moze stac sie jej ofiara. Z tego co slyszalam od znajomej w niektorych placowkach nauczyciele zostaja zapraszani na szkolenia zwiazane z tym trudnym tematem - http://orke.pl/szkolenia/1711/ Oczywiscie lepiej jest zapobiegac, ale nie zawsze do konca jest to mozliwe. Wazna sprawa jest umiejetnosc prawidlowego zdiagnozowania danego przypadku i szybka pomoc ze strony rodziny jak i szkoly.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

        Niestety tak, w dzisiejszych czasach , jest to konieczne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

          Ja mam blokadę rodzicielską ustawioną.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

            Ja długo zastanawiałam się nad zablokowaniem pewnych stron, tak by dziecko nie miało do nich dostępu, ale od czego jest rozmowa i zaufanie?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

              Ciężko teraz o to, ale warto chociaż się interesować co robią.
              sprzątanie biur Wrocław

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

                Bardzo często mówi się, że kontrola to podstawa zaufania. Całkowicie się z tym zgadzam.
                Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

                  Tak naprawdę dzieci ciężko jest upilnować, można założyć blokadę rodzicielską, ale w pewnym momencie po prostu się nie da.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

                    taka kontrola jest konieczna bo nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy kontrolujecie swoje dzieci co robią w sieci?

                      Zależy - w pewnym sensie tak ale z drugiej widoczne ograniczanie prywatności jest strasznie deprymujące dla młodszego osobnika . Jeśli umiejętnie to jak najbardziej można.
                      matura

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X