Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mleko następne Nestle NAN PRO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mleko następne Nestle NAN PRO

    Mleko następne NAN PRO 2 otrzymałyśmy do testów od Nestle – zostałam jedną z ambasadorek marki. Testowanie zbiegło się w czasie z wyborem mleka następnego dla mojej córeczki.
    Test wypadł na 5. Mleko NAN PRO jest dobrze tolerowane przez moje dziecko. Nie powoduje żadnych problemów brzuszkowych, typu kolki czy zaparcia. Mleko smakuje mojemu maluszkowi, który wypija wszystko do ostatniej kropelki. Dziecko po wypiciu mleka jest nasycone i zadowolone, a ja jestem spokojna o jego dalszy rozwój. Mleko łatwo rozpuszcza się w wodzie, więc nie mam najmniejszego problemu z jego przygotowaniem. A co najważniejsze mleko NAN PRO zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju mojego maluszka.
    Mleko następne NAN PRO spełniło nasze oczekiwania w 100% i zostanie z nami na dłużej.

    #2
    Odp: Mleko następne Nestle NAN PRO

    Mleko NAN OPTIPRO Plus 2 jest dobrze tolerowane przez moje dziecko. Nie powoduje żadnych problemów brzuszkowych, typu kolki czy zaparcia. Mleko smakuje mojemu maluszkowi, który wypija wszystko do ostatniej kropelki. Dziecko po wypiciu mleka jest nasycone i zadowolone, a ja jestem spokojna o jego dalszy rozwój. Mleko łatwo rozpuszcza się w wodzie, więc nie mam najmniejszego problemu z jego przygotowaniem. A co najważniejsze mleko NAN OPTIPRO Plus 2 zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju mojego maluszka.
    Mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 spełniło nasze oczekiwania w 100% i zostanie z nami na dłużej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mleko następne Nestle NAN PRO

      bardzo dobre mleko

      http://czekladka24.blogspot.com/2016...znakomite.html

      Skomentuj

             
      Working...
      X