Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Agregat prądotwórczy do domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Agregat prądotwórczy do domu

    Już dość mam tego,że często sa przerwy w dostawie prądu do mojego domu. Czy mozecie doradzić mi jaki agregat będzie dobry?
  •    
       

    #2
    Odp: Agregat prądotwórczy do domu

    Nie wiem czy jest to pytanie na to forum Polecałabym zadać je na forum budowlanym, ewentualnie jakimś o sprzecie.Tam powinni Ci lepiej doradzic.

    Sama mogę zasugerować kontakt z tą firmą: http://eneria.pl/ - zamawialiśmy u nich dobre kilka lat temu agregat i jesteśmy zadowoleni bo agregat chodzi bezproblemowo do dzisiaj. A nawet jakby sie popsuł to firma zapewniła nas, że oferuje bardzo dobry serwis ( z tego względu się zdecydowaliśmy, nie chcieliśmy kupować taniej chińszczyzny).

    Skomentuj


      #3
      Odp: Agregat prądotwórczy do domu

      ja mam w domu agregat marki kruzer juz od kilku lat. co prawda nie mam jakiegoś strasznego problemu z przerwami w dostawie prądu, zdarza się od czasu do czasu, powiedziałaby ze z "normalną" częstotliwością, ale faktycznie przydaje się ten agregat, kiedy np była awaria sieci przez cały dzien kiedys, raczej trudno byłoby sie wtedy bez pradu obejsc, myślę że agragat będzie dobrym pomysłem, nasz działa bezproblemowo. no i przydaje się też np na grilla czy tego typu okazje na działce

      Skomentuj


        #4
        Odp: Agregat prądotwórczy do domu

        Ostatnio czytałem na temat agreagatorów tu: http://www.invesall.pl/jaki-agregat-...ing-agregatow/. Warto według mnie mieć w domu agreagator, zwłaszcza jeżeli mieszka się na wsi

        Skomentuj


          #5
          Odp: Agregat prądotwórczy do domu

          Tylko na co to komu, 3 wojna sie nie szykuje a nie ma u nas żadnych problemów z energią w naszym kraju ^^.
          poczekalnia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Agregat prądotwórczy do domu

            Z tą III wojną to nie byłabym taka pewna, a agregat w domu to doskonały pomysł. Ile mniej więcej powinien kosztować dobry sprzęt tego typu?

            Skomentuj

                   
            Working...
            X