Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarne mydło

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czarne mydło

    Stosował ktoś moze mydło czarne?Czy majac skóre problematyczną moge go uzywać?
  •    
       

    #2
    Odp: Czarne mydło

    czarne mydło? Pierwsze słyszę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czarne mydło

      Witam Zapraszam do tematu tutaj i tam ponowienia pytania
      http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=1918

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czarne mydło

        matko, czego to ludzie nie wymyślą

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czarne mydło

          Też pierwsze słyszę o czymś takim i szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia co to w ogóle jest.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czarne mydło

            Może ktoś coś więcej o tym czarnym mydle napisać? Ja też jestem z tych, którzy pierwszy raz słyszę i nie wiedzą o co chodzi.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czarne mydło

              o, smaa chętnie dowiem sie czegos na temat czarnego mydla, temat ciekawy, kosmetyk intrygujacy Gdzie je mozna kupic i w jakiej ceni ejest dostepne?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czarne mydło

                Napisane przez justys8 Pokaż wiadomość
                Stosował ktoś moze mydło czarne?Czy majac skóre problematyczną moge go uzywać?
                ///

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czarne mydło

                  Nie wiedziałam że takie istnieje. Gdzie to kupić? Muszę poszukać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czarne mydło

                    Pierwszy raz słyszę o takim specyfiku. Z czego to jest dokładnie zrobione? Obawiam się, że jak każde mydło będzie wysuszać moją skórę. Od małego mam problem z cerą. Cały czas się łuszczy, jest zaczerwieniona, większość kosmetyków zostawia mi mega podrażnienia. Znajoma powiedziała, że powinnam używać delikatnych kosmetyków do cery wrażliwej http://biowitalni.pl/52-kosmetyki . Z kolei moja mama mówi, że mam olać wszystko i przemywać twarz wyłącznie wodą. Nie wydaje mi się to mądrym rozwiązaniem, przecież w ten sposób nie oczyszczę cery z zanieczyszczeń. Co robić?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X