Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Festyn rodzinny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Festyn rodzinny

    Hej dziewczyny, przygotowuję w firmie festyn rodzinny z okazji urodzin zakładu, co jako matki chciałybyście dostać dla swoich dzieci? Jestem odpowiedzialna za przygotowanie gadżetów z logo firmy, nie wiem jakie zrobić Podpowiedzcie coś.
  •    
       

    #2
    Odp: Festyn rodzinny

    Hmm, słodycze i maskotki powinny być trafionym rozwiązaniem dla dzieci. Pracowałam kiedyś w firmie, w której zamawialiśmy na jakąś akcję promocyjną misie z bluzeczką na której było logo naszej firmy, jakieś cukierki w papierkach z logo... hm, chyba tyle? Ewentualnie jakieś kredki w opakowaniu z logo, notesy. Dla dzieci jest dużo rozwiązań, zależy jaki masz budżet i możliwości

    Skomentuj


      #3
      Odp: Festyn rodzinny

      Ja też mam takie wrażenie, że dzieciak będzie się cieszył ze wszystkigo, ale akurat dostaliśmy na ten festyn fajny budżet więc możemy sobie pozwolić na coś fajnego. Maskotki i kredki są fajne, słodycze też. A jak byś to rozwiązała, jakieś paczki dla wszystkich, czy może konkursy z nagrodami?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Festyn rodzinny

        Między dzieciakami nie robi się różnic! Przygotujcie paczki dla każdego takie same, a jakieś gry i zabawy to już ewentualnie nagradzać cukierkami, jakimiś mały rzeczami. Dzieci się przejmują takimi sprawami, absolutnie nie róbcie podziałów. Ewentualnie inny kolor misia dla chłopca, inny dla dziewczynki, takie detale, ale prezent powinien być identyczny żeby uniknąć płaczów

        Skomentuj


          #5
          Odp: Festyn rodzinny

          W sumie masz rację, ma być miło dla wszystkich, więc płacze nie są w planach Tak teraz jeszcze oglądam zdjęcia w sieci, fajne są baloniki z logo firmy, jakby jeszcze hel załatwić i przebrac kogoś za klauna, który je będzie rozdawał to dzieciaki byłyby w raju

          Skomentuj


            #6
            Odp: Festyn rodzinny

            haha, to akurat prawda! A przebranie kogoś za clowna to nie będą koszty, zresztą pisałaś że masz budżet Ja wiem, że we Wrocku robią takie gadżety w studio optimo, więc misie, kredki itd. Coś by ci pewnie doradzili jeszcze. Ja bym na Twoim miejscu załatwiła tylko gdzieś clowna ktory będzie zabawiał dzieci i dawał te gadżety, już bez żadnych konkursów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Festyn rodzinny

              No właśnie nad tym gdzie te rzeczy wykonać, też się jeszcze nie zastanawiałam. Chciałam zacząć od pomysłów Tak liczę, że po 40-50 sztuk wszystkiego, tam gdzie piszesz do końca września by się zrobili i mi wysłali rzeczy?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Festyn rodzinny

                Kochana, nie mam pojęcia, ja tylko kojarzę, że jest taka firma i że oni wszystko robią, bo tak jak pisałam we wcześniejszej firmie to u nich zamawialiśmy i było wszystko git. Musisz zadzwonić i zapytać, jak poszukasz w googlach to pewnie znajdziesz namiary Do września masz ponad miesiąc, wszędzie zdążysz zrobić gadżety, tylko się juz lepiej zabierz za to.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Festyn rodzinny

                  Ale napisałam nieskładnie, wybacz haha

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Festyn rodzinny

                    Jak się spieszę to piszę jeszcze gorzej, spokojnie No nic, poszukam, poklikam, napiszę do tej firmy co mowiłaś, od poniedziałku wezmę się za ten temat porządnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Festyn rodzinny

                      Ja lubię, gdy dzieci z takich festynów wracają z czymś co się jeszcze przyda: plecaczek, kredki, piłka. Ostatnio na festynie synek dostał ręczniczek i słodycze. Ręczniczek jak znalazł do przedszkola! Najmniej przydają się breloczki i pluszaki.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X