Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jedzenie do pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jedzenie do pracy

    Dziewczyny co bierzecie do pracy do jedzenia aby było szybko i zdrowo? Odkryłam teraz coś nowego- zupa profi - wystarczy podgrzać i jest gotowa. Pisze że bez konserwantów i smaczna jak domowa. To może być fajna opcja. Co jeszcze można zabrać aby zjeść coś ciepłego w ciągu dnia?
  •    
       

    #2
    Odp: jedzenie do pracy

    Zdecydowanie nie zabrałabym takiej zupy do pracy. Stawiam na przygotowane przeze mnie posiłki.

    Skomentuj


      #3
      Odp: jedzenie do pracy

      chyba też wolę sama przygotować sobie jakąs sałatkę albo kanapkę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jedzenie do pracy

        Ja również przygotowuję sama albo wieczorem poprzedniego dnia albo w pracy coś na szybko a oprócz tego zawsze zabieram jakieś owoce, serek wiejski lub inne zdrowe przekąski

        Skomentuj


          #5
          Odp: jedzenie do pracy

          Ja często mam to co zostało z obiadu dzień wcześniej. Oczywiście o ile uda się to przetransportować i zjeść w biurze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jedzenie do pracy

            Bardzo dobrym i pożywnym daniem mogą być np. różnego rodzaju owoce - wedle upodobania wraz z jogurtem naturalnym i do tego można dodać różne nasiona, np. bardzo zdrowe nasiona chia, siemię lniane lub co kto lubi. Również bardzo dobre może być takie danie tylko zmiksowanie - taki rodzaj koktajlu. Życzymy smacznego

            Skomentuj


              #7
              Odp: jedzenie do pracy

              Ciepły posiłek raczej jadam w domu, ale kiedy już muszę zjeść w pracy, bo wiem, że mam tam zostać dłużej to zazwyczaj biorę coś z domu i podgrzewam w mikrofali. Na co dzień kanapki, sałatka, jogurt.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jedzenie do pracy

                Ja jem głównie kanapki ale już mi bokiem wychodzą i próbuję się zebrać żeby robić sobie właśnie jakieś dobre sałatki do pracy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jedzenie do pracy

                  Staram się nie zabierać niczego do jedzenia co naruszałoby zasady savoir vivre.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jedzenie do pracy

                    Ja mogę się pochwalić moimi nowymi pomysłami, bo jestem świeżo po warsztatach z dietetykiem w mojej pracy Prowadziła bardzo fajna Pani z Care Solurions nie wiem czy coś słyszałyście Moje śniadanko to od dzisiaj chlebek-koniecznie ciemny razowy- z plasterkiem białego sera i konfiturą lub miodem, do tego kakao jak ktoś lubi Jako przekąskę zabieram sobie pokrojona w słupki marchewkę, albo taką tartą z jabłkiem, a w porze obiadowej podgrzewam wcześniej przygotowaną kaszę z kurczakiem i warzywami Nic trudnego, a smakuje pysznie i dodaje energii!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jedzenie do pracy

                      Macie w pracy takie warsztaty? Super! Też by bardzo chciała.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jedzenie do pracy

                        No jestem mega zadowolona, że w ramach pracy mogę coś takiego mieć Do tego dochodzą ćwiczenia, masaże, po prostu raj A gdzie pracujesz?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jedzenie do pracy

                          sałatki z kurczakiem przygotowane dzień wcześniej uwielbiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jedzenie do pracy

                            Jejku, ale gapa, napisałam w poście Care Solurions, bo tak zapamiętałam, a to Care Solutions, teraz sobie sprawdziłam!

                            A z czym najczęściej jadasz te sałatki? Ja tak jak pisałam najlepiej z kurczakiem,ale często robię z sałatą lodową , pomidorkami i kukurydzą

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jedzenie do pracy

                              Ja do pracy zawsze robię sobie obiad taki jaki zjadłabym w domu. Ugotuję troszkę więcej, żeby było na około 2 dni i zawsze mam ciepły posiłek w pracy. Jeśli chodzi o potrawy to raczej nie mam czasu na kombinowanie i moje posiłki są raczej mało urozmaicone. Głównie jest to indyk albo kurczak w jakimś sosie z kaszą (gryczana, jęczmienna) i sałatka, czasami makaron z sosem. Najważniejsze, że ten posiłek jest

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X