Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

orgazm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: orgazm

    Moj tez zawsze pyta czy mialam orgazm i na ogol prawie zawsze mam na szczescie tylko ostatnio niestety coraz zadziej sie kochamy








    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: orgazm

      U nas to samo:P zawsze jest pytanie po:P

      Skomentuj


        #33
        Odp: orgazm

        No jak by mój staruszek zadał takie pytanie to albo bym go z łóżka wywalił albo niewiem... To żeby był orgazmu to obopulna robota mnie bynajmniej nie satysfakcjonuje sex na deskę i młotek w tych sprawach jest zawsze zaangażowanie dwóch stron. Jak by fuszerke odstawil to by nigdy nie dostał i w tym tkwi sekret ma tak długo się starać żeby wiedział że go mam....lata praktyki i dlatego nie pyta a ja jestem niewolnica sexu zawsze i wszędzie mogę mój mąż jest super w te klocki.


        Skomentuj


          #34
          Odp: orgazm

          Wiele kobiet nie osiąga nigdy orgazmu pochwowego a szkoda, bo daje o wiele bardziej intensywne doznania niż łechtaczkowy. Orgazm pochwowy jest związany z odpowiednią stymulacją punktu G a problem polega na tym, ze wielu mężczyzn nie wie, gdzie on sie znajduje i w jaki sposób należy go stymulować. Dla zainteresowanych wklejam fajny film instruktażowy: Punkt G.

          Skomentuj


            #35
            Odp: orgazm

            Mój nie pyta po, bo to chyba po mnie widać, czy miałam czy nie Nie wyobrażam sobie żyć ileś lat ze sobą i nie mieć orgazmów. Ja mam prawie zawsze. Nie raz mojemu mężowi powiedziałam, że gdyby nie to, że jest taki dobry w łóżku, to bym go zostawiła :-)

            Skomentuj


              #36
              Odp: orgazm

              Chyba każda kobieta musi sama wiedzieć co ją podnieca a czego nie lubi w łózku. Ja nie mam oporów, żeby rozmawiac ze swoim partnerem pytać się go na co ma ochote i on tak samo liczy się z moim zdaniem. Dobrze jest nie mieć przed sobą tajemnic.

              Skomentuj


                #37
                Odp: orgazm

                Ja również staram się być otwarta w sprawach seksu. Nie ma generalnie czego się wstydzić jeśli się chce dobrego seksu. Ostatnio sprawiliśmy sobie z mężem wibrator - dzięki czemu nasze igraszki stały się ciekawsze Wiecie co sobie zamówiłam? Ten model, ekskluzywny i bardzo elegancki Sama też wypróbowałam - fajne !
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 01-04-2014, 10:54. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: orgazm

                  Tylko, że orgazmu też się trzeba nauczyć. A i bez jego osiągania można czerpać z seksu dużą przyjemność. Bez urazy, ale podejście typu "jeżeli nie będę mieć z Tobą orgazmów, to Cię zostawię" jest dla mnie nie do zrozumienia.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: orgazm

                    W internecie jest darmowy kurs do pobrania na ten temat a także darmowa konferencja online, na której dowiecie się jeszcze więcej na interesujące was tematy związane z seksem, orgazmem, wytryskiem, itp.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: orgazm

                      Mój mąż nigdy w zasadzie nie był obdarzony dużym penisem. Na początku mi to nie przeszkadzało ponieważ wiadomo jak człowiek w początkowej fazie związku jest zakochany. Jednak potem powodowało to niezłą frustrację z uwagi na niewielkiego penisa nie mogłam osiągnąć orgazmu. Mąż również miał z tego kompleks. Postanowiliśmy działać. Pomogły tabletki. Fakt,że powiększenie nie jest jakies bardzo spektakularne ale te 3 cm bardzo dużo zmieniły
                      Pozdrawiam.
                      http://forum.mamotoja.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: orgazm

                        U mnie praktycznie za każdym razem, czasami nawet seriami

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: orgazm

                          za każdym razem, jak mój mąż mnie nie zadowoli sama dochodzę. Nie ma co się zdawać tylko na facetów

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: orgazm

                            Mój mąż zna się na rzeczy. Pieszczoty zawsze na najwyższym poziomie. Sama sobie zazdroszczę :P

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: orgazm

                              Do dziewczyn co nie mają, a próbowałybyście same doprowadzić się do orgazmu ?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: orgazm

                                hej
                                Piszecie o tym jakby to była wielka tajemnica, przypadek albo zależało tylko i wyłącznie od waszego partnera. I nawet on sam nie bardzo się w tym orientował. Uda się albo nie uda ;DDD, litości.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X