Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła rodzenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoła rodzenia

    Moja siostra pokazała mi katalog w , którym znajdują się adresy szkół rodzenia
    http://szkolarodzenia.katalog.com.pl , wybrałam już szkołę dla siebie.
  •    
       

    #2
    Odp: Szkoła rodzenia

    ja osobiście nie chodziłam do szkoły rodzenia i jakoś dałam sobie radę bez tego. Na pewno jest troszke lżej po takiej szkole ale u mnie prawdę mówiąc nie ma

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szkoła rodzenia

      Wiem, że jest nawet internetowa szkoła rodzenia. Fajna sprawa dla osób niemogących brać udziąłu w stacjonarnych zajęciach, bo ważne jest, bo do porodu dobrze się przygotować.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szkoła rodzenia

        Pierwszy raz słysze o takiej szkole rodzenia przez internet. A to wszystko pokazują na filmikach czy tylko suchy tekst?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szkoła rodzenia

          Jest wiele takich szkół w internecie, myślę że są fajne, jeśli mama nie ma czasu czy nie chce chodzić do takiej normalnej, choć wiadomo, że w 100% nie zastąpi żywego człowieka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szkoła rodzenia

            Ja w pierwszej ciąży nie chodziłam do szkoły rodzenia w drugiej też jakoś sie nie skusiłam ale moje koleżanki chodziły i sobie chwalą taką szkołę...a i nowe znajomości wśród mam również można załapać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szkoła rodzenia

              Szkoda własnie , ze nie każda kobieta ma taki łatwy dostęp do szkoły rodzenia bo bardzo to pomaga.Ja przy pierwszej ciąży nie miałam takiej możliwości. Przy drugiej, dowiedziałam się o tej https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ internetowej szkołe rodzenia i staram się korzystać z ich porad jak najczęściej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szkoła rodzenia

                Na pewno każda pomoc się przyda, nawet taka internetowa.

                Choć nic nie zastąpi kontaktu "twarzą w twarz" - na przykład w tej szkole rodzenia

                Skomentuj

                       
                Working...
                X