Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom - WYNIKI



    Uwaga, oto nowe testerki:

    reszis
    izabela771
    ekk
    psotka87
    aagnieszkaa1
    lenka87
    laciata86
    izaaa898989
    bacardi8888
    kasik324

    Gratulujemy!
    *****************

    Startuje nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl!

    Tym razem do przetestowania przygotowaliśmy dla was 10 kremów ochronnych przeciw odparzeniom marki Emolium.

    Nowy preparat w marce Emolium - Krem ochronny przeciw odparzeniom, dzięki zastosowanym składnikom aktywnym, posiada wieloskładnikową formułę, która działa na kilku płaszczyznach:

    - działa profilaktycznie (prewencja), przy regularnym stosowaniu chroni przed powstaniem odparzeń i skutecznie łagodzi już powstałe podrażnienia skóry

    - (interwencja) - tlenek cynku, medilan, alantoina i pantenol zapewnia stały poziom nawilżenia i natłuszczenia - olej canola, masło shea, witamina E

    - reguluje równowagę skóry poprzez stymulację korzystnej mikroflory bakteryjnej, wspomaga „dobrą” florę bakteryjną organizmu – prebiotyk Biolin (pierwszy produkt na rynku emolientów z tym składnikiem).

    Co trzeba zrobić?
    • przeczytaj poniższe zasady udziału w testowaniu
    • zgłoś swój udział


    Zasady udziału w akcji "Wielkie testowanie z Babyonline.pl"

    W testowaniu produktów mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

    Aby wziąć udział w testowaniu musisz:
    a. mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy produkty do testowania. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów.

    b. wyrazić chęć testowania produktów na forum Babyonline.pl w założonym przez redakcję wątku – trzeba napisać "Chcę testować, bo..." i podać w jednym zdaniu powód swojego zgłoszenia (Uwaga! Zgłoszenia mailowe ani wpisy w komentarzach pod artykułem nie będą brane pod uwagę).

    Osoby, które dostaną od nas produkty do testowania, są zobowiązane do napisania (w okresie do dwóch tygodni od otrzymania przesyłki) opinii na ich temat w naszym "Katalogu produktów dla mam i dzieci". Osoby, które nie zamieszczą opinii, nie będą mogły wziąć udziału w innych akcjach organizowanych przez redakcję.

    Liczba produktów do testowania będzie każdorazowo podana w wątku.
    Lista osób, które w danej edycji konkursu dostaną produkty do testowania, zostanie ogłoszona każdorazowo na forum.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

    Chcę testować, bo skóra mojego dziecka to największy skarb na całe jego życie, a ochrona skóry na pupie to duże wyzwanie .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

      Chcę testować, bo skóra mojego maleństwa jest bardzo ważna i zawsze jest okazja na znalezienie bardziej odpowiedniego kosmetyku. A skóra pupy jest bardzo ważna

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

        Chcę testować, bo mój synek ma stwierdzone AZS i to testowanie jest dobrą okazją, aby przekonać się czy warto na przyszłość zainwestować w te produkty.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

          Chcę testować bowiem dobrze wiem czym jest nieustająca walka z podrażnieniami, wysuszoną skórą i wysypką. Bardzo chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i rzeczową recenzją na temat kosmetyków dla dzieci z innymi mamusiami.Wiem,że dobra recenzja pomaga innym mamusiom podjąć decyzję odnośnie zakupu danego produktu. Sama często przed zakupem bazuję na opinii innych mamuś i lubię gdy opinia jest jasna i rzetelna.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

            Chcę testować bo, ta firma jedynie ze słuchu jest mi znana, a z miłą chęcią zostanie przeze mnie i przez mojego maluszka mającego wrażliwą skórę w domu powitana!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

              Chcę testować, bo moje dziecko ma bardzo delikatną skórę, ma AZS i chętnie próbuje kosmetyków, które mogą nam pomóc w pielęgnacji wymagającej skóry.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                "Chcę testować, bo..." pragnę aby moje dziecko było szczęśliwe każdego dnia i nie dokuczało mu swędzenie i pieczenie pupy. Test kremu przeciw odparzeniom, jest właśnie dla nas.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                  Chcę testować, bo Mam 11 miesięcznego synka, który bardzo często miewa odparzenia po pieluszkach, szczególnie teraz w lecie...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                    Chcę testować bo produkty przez Was udostępniane do testów są bezpieczne, koją, nawilżają i przede wszystkim są skuteczne.Dzięki swym delikatnym formułom łagodnie działają, komfort i jakość życia mojej rodziny znacząco poprawiają .

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                      Chcę testować, bo dla swojego dziecka pragnę dawać wszystko co najlepsze.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                        Chcę testować, bo..., zależy mi na tym, aby wcześnie zapobiegać odparzeniom i skutecznie łagodzić już te powstałe.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                          "Chcę testować, bo...", zależy mi na tym, aby wcześnie zapobiegać odparzeniom i skutecznie łagodzić już te powstałe.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                            chcę testować ponieważ borykamy się z tym problemem wciąż na nowo i to bezskutecznie. Bardzo chciałabym sprawdzić czy krem Emolium okaże się naprawdę tym jedynym kremem, który pomoże nam zwalczyć problem z odparzeniami. Ze swojej strony gwarantuję przeprowadzenie testów rzetelnie oraz wysłanie Państwu swojej opinii.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i Emolium - Krem przeciw odparzeniom

                              Chcę testować bo skóra mojej córeczki mnie niepokoi, pojawiły się na niej suche plamy, jest szorstka i potrzebuje wyjątkowej i delikatnej pielęgnacji.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X