Wróć   Forum Babyonline.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-05-2017, 14:43
natalia_323 natalia_323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_323.polki.pl

Blog Entries: 10
Domyślnie Odp: System inteligentnego domu

Właśnie czytam ciekawy artykuł o zabezpieczeniu domu -> http://www.prima-uslugi.pl/zabezpieczmy-swoj-dom.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2017, 18:52
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Jesteśmy w trakcie remontu poddasza i mąż mówi że też założymy rekuperator. Nam głównie chodzi o wymianę powietrza, zawsze bedzie świeże, a do tego ciepło nie będzie uciekać.
Na początku to spory koszt, ale z czasem się zwraca bo mniej wydamy na ogrzewanie

To prawda, rekuperatory to świetna sprawa. My mamy je od 3 lat i oprócz tego, że jest zimą w domu zdecydowanie przyjemniej (świeże powietrze i komfortowo ciepłe), to jeszcze płacimy za ogrzewanie kilkadziesiąt procent mniej niż wcześniej. To była bardzo opłacalna inwestycja
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2017, 00:18
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Inteligentny dom powinien być równie inteligentnie zaprojektowany od początku. Konstrukcja domu musi być stabilna i wykonana profesjonalnie. Firma wpw invest oferuje takie usługi montażu http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/domy-szkieletowe Od wielu lat działają w branży więc można im zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2017, 17:16
lingmulf lingmulf jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lingmulf.polki.pl

Moim zdaniem planując inteligentny dom należy zadbać także o system wentylacji nawiewno-wywiewnej z rekuperacją. Zastosowanie Gruntowego Wymiennika Ciepła polepsza jakość powietrza w budynku, zaś latem, kiedy rekuperator nie działa, pełni rolę ekologicznej, darmowej klimatyzacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej na ten temat, polecam lekturę strony http://geoheat.eu/geoheat/gruntowy-w...ik-ciepla-gwc/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2017, 00:25
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Warto zadbać przede wszystkim o tak istotne elementy jak pompy zanurzeniowe. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że instalacja wytrzyma przez lata. Najlepiej sprawdźcie pompę http://doborpompy.pl/pompa-zanurzeniowa/ Takie elementy są bardzo istotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2017, 13:37
hektorka hektorka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

Ja też zdecydowałam się na to rozwiązanie. Uważam, że rekuperacja Warszawa to bardzo ekonomiczny sposób wentylacji. Dzięki temu oszczędzam na ogrzewaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2017, 19:14
babusia babusia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
babusia.polki.pl

mój dom jest inteligentnie wybudowany, bo użyto do niego najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o ocieplenie to wybraliśmy system Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Dzięki niemu rachunki za ocieplenie mamy naprawdę niskie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2017, 07:20
jjusti18 jjusti18 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Skoro mowa o inteligentnym domie to warto pomyśleć może o alarmach lub nawet monitoringu. Wiadomo jak jest w dzisiejszych czasach, a często nowy dom skupia uwagę różnych złodziei. Sama właśnie skończyłam budowę i mam spory dom także planuje u siebie wszędzie założyć alarmy. Nawet znalazłam już świetną firmę http://www.clarsystem.pl/serwis/ochrona-mienia/ . Z tego co słyszałam firma cieszy się dobrą opinią i świadczą usługi na najwyższym poziomie także wydaje mi się, że warto skorzystać z ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2017, 08:50
majlita majlita jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majlita.polki.pl

Kompletna automatyka domowa zawiera takie komponenty jak alarm czy monitoring. Mowa oczywiście o profesjonalnych systemach, a nie takich pierwszych lepszych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania