Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przezierność karkowa :(((((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przezierność karkowa :(((((

    Witam, byłam wczoraj u lekarza prowadzącego moją ciążę, wysłał mnie na badania prenatalne z powodu NT które ma 4,1 mm strasznie się martwię o moje maleństwo, czytałam trochę na ten temat i dużo kobiet pisało że po badania wyszły ok a miały nawet większe NT niż moja fasolka, jestem młoda mam 20 lat a w rodzinie nie mam żadnej chorej osoby, mój chłopak też nie. W środę badania, trzymam kciuki z całych sił!
  •    
       

    #2
    Odp: Przezierność karkowa ((((

    fasolka-123 my również trzymamy mocno kciuki za Was, ten czas do środy bedzie zapewne trudym czasem dla Ciebie i bardzo nerwowym - jeśli będziesz chciała sie wygadać to dziewczyny chetnie Cie tu wysłychają , ja wierze ze bedzie dobrze i zycze Wam by tak było iz ten wynik to fałszywy alarm

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przezierność karkowa ((((

      Równiez trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze, do tego czasu nei martw się i staraj sie dużo odpoczywać, z tego co pisałaś były to pierwsze badania, wiec myślę ze jak to przy pierwszej wizycie, wszystko zależy od dokładności sprzętu oraz lekarza. Ja dzwoniąc przed pierwszą wizytą potwierdzającą usłyszałam od jednej pani ze w 5.5 tygodniu nie ma co się spieszyć bo jeszcze nic nie zobaczę kiedy poszłam do innego lekarza, uratował moje dziecko, bo w porę poszłam do lekarza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przezierność karkowa ((((

        Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i za to że trzymacie kciuki tam gdzie chodzę do lekarza USG nie jest zbyt dobre i sam lekarz to potwierdza, wiec mam nadzieję że będzie okey. Poza tym dzidzia jest bardzo ruchliwa, wierci się i kręci może to też miało wpływ na to że zdjęcie tak wyszło. Będę informować na bieżąco co i jak. Staram się nie dopuszczać do siebie złych myśli i myśleć pozytywnie. Ściskamy mocno ))

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przezierność karkowa ((((

          my tez Was sciskamy i czekamy na wiesci od Was - mysl pozytywnie bo to wazne dla Ciebie i Maluszka - zobaczysz bedzie dobrze

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przezierność karkowa ((((

            Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza. Zespół downa wykluczony, widoczna kość nosowa. Niestety nie są wykluczone pozostałe choroby ponieważ wystąpiła przepuklina pępkowa i jest wysokie tętno 179ud/min, moje ryzyko to 1:1140. Pani doktor umówiła mnie na wizytę za 2 tyg przepuklina może zniknąć, mam wielką nadzieję że tak będzie. Jak zobaczyłam moją kruszynkę na tym ekranie to byłam przeszczęśliwa, widziałam jak się porusza, podskakuje. Widziałam nawet paluszki u stóp. Przezierność jest mniejsza bo 1,7mm. Tak strasznie się martwię...(((((

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przezierność karkowa ((((

              fasolka to są jakieś informacje na plus i to najwaznijesze - zycze CI aby przepuklina zniknęła szybko, Ty sie denerwujesz to dzieciątku też tętno się podnosi wiec moze to wynik wysokiego tetna, a przeziernosc 1,7 nie misci sie w normie przypadkiem juz z tego co kojarze albo mam błedne informację, bedzie dobrze wierze w to ja i zycze Ci sił i wiary w tą kruszynkę bijąca pod Twym serduszkiem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przezierność karkowa ((((

                Dziękuję bardzo:* tak, takie NT mieści się w normie. Oby ta przepuklina zniknęła... Tak bardzo marze o zdrowym i przede wszystkim szczęśliwym dzidziusiu. Dziękuję za wsparcie jak będę miała wyniki krwi to jeszcze napisze co i jak

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przezierność karkowa ((((

                  trzymamy mocno kciuki za Was i wierzymy ze bedzie dobrze, kochasz to dziecko całym sercem i kazde dziecko kochane jest szczesliwe - czekamy na wiesci od Ciebie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przezierność karkowa ((((

                    Cześć Mamusie. Dziś byłam u lekarza. Niestety wyniki krwi nie są jeszcze gotowe. Lekarz powiedział że nie widzi nic co by mogło wskazywać na wady genetyczne, ale niestety przezierność znów się zwiększyła (4mm) zobaczymy jak wyjdą wyniki krwi bo możliwe będzie że skierują mnie na aminopunkcje.... Znów stres ehhh... Ale mam też dobrą nowinę: BEDZIĘ CHŁOPIEC <3

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przezierność karkowa ((((

                      gratuluje Synka trzymamy nadal kciuki za Was, wiadomo ze aminopunkacja sama w sobie i jej wyniki to ogromny stres ale też wyniki dają duży obraz tego co dzieje sie z chromosomami dzieciątka - ja wierze ze u Was bedzie wszytko dobrze i zycze Wam tego, a jak sie czujesz? ktory to tydzien dokladnie? widac juz brzuszek? odzywaj sie do nas czekamy na wiesci ,

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przezierność karkowa ((((

                        Gratulacje!!!
                        Niestety w ciąży to już chyba tak jest, że non stop jakiś problem się wynajduje - przynajmniej u mnie tez tak było...
                        Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przezierność karkowa ((((

                          Dziękuję Wam bardzo 😊 w poniedziałek zaczynamy 14 tydzień, brzuszek delikatnie widać, ale juz się nie mogę doczekać jak będzie bardziej widoczny i będę sie nim chwalić przed całym światem! Szczerze mówiąc to nie czuję sie jakoś strasznie, męczą wymioty i zawroty głowy, do sklepów sama nie chodzę bo przy dłuższym staniu robi mi się słabo. A wiadomo jacy są ludzie, raz zasłabłam w kolejce to nikt nawet uwagi nie zwrócił na szczęście był ze mną mój brat 😊 trochę sie boje tej aminopunkcji😢 mam nadzieję ze wyniki krwi wyjdą dobrze, bo wiem z jakim ryzykiem wiąże sie takie badanie inwazyjne mimo ze to ryzyko jest male to i tak nie wiem czy sie na nie zdecyduje. Mam jeszcze male pytanko😉 jest to moja pierwsza ciąża wiec nie wiem ale wczoraj poczułam takie muśnięcie w brzuszku nie wiem czy to ruchy 😊 Pozdrawiamy ja i mój najwspanialszy na świecie Syneczek ❤

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przezierność karkowa ((((

                            fasolka-123 nie myśl teraz o tej aminopunkcji, bo przecież jeszcze nie wiadomo czy u Ciebie będzie taka konieczność, trzymam kciuki aby wyniki krwi wyszły w porządku. A te muśnięcia w brzuchu to mogą być ruchy dziecka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przezierność karkowa ((((

                              14 tydzien na ruchy to raczej za wczesnie - ja poczułam te pierwsze jakos po 19 tygodniu wspaniałe to jest uczucie , ale juz kopniaki pod koniec nie są tak ogromnie przyjemne :P, brzuszek powoli bedzie coraz wyrazniejszy - i jeszcze bedzie Ci słodko ciążył, nio amniopunkcja wiadomo niesie ryzyko z sobą - ale też da obraz tego czym może byc obciążone dziecko - ja wierze ze u Was bedzie dobrze wszystko i cały ten stres pojdzie w zapomnienie, wymioty i zawroty powinny minąć juz za chwilke , i bedzie coraz lepiej, odzywaj sie do nas

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X