Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

    Cześć mamuśki Wybieramy się po raz pierwszy całą rodzinką na wczasy zagraniczne. Konkretnie do Tunezji pod koniec kwietnia. Jako przezorna osoba chciałabym ubezpieczyć turystycznie całą naszą rodzinkę 2 plus 2. Możecie mi mniej więcej napisać ile bedzie kosztowało takie ubezpieczenie na dwa tygodnie. I jakie towarzystwo ubezpieczeniowe bedzie miało najlepszą ofertę?
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

    Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
    Cześć mamuśki Wybieramy się po raz pierwszy całą rodzinką na wczasy zagraniczne. Konkretnie do Tunezji pod koniec kwietnia. Jako przezorna osoba chciałabym ubezpieczyć turystycznie całą naszą rodzinkę 2 plus 2. Możecie mi mniej więcej napisać ile bedzie kosztowało takie ubezpieczenie na dwa tygodnie. I jakie towarzystwo ubezpieczeniowe bedzie miało najlepszą ofertę?
    W ubiegłym roku za 2+1 zapłiłam około 100zł w pzu ale nie polecam bo na reklamacje zniszczonej walizki dostałam odpowiedz że zwrotu nie dostane bo nic w środku nie odniosło szkody

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

      No właśnie trzeba się bardzo dobrze wczytywać w te wszystkie warunki ubezpieczenia ponieważ mogą mieć wykluczenia.Nie zawsze tańsze ubezpieczenie będzie lepsze.
      My ostatnio ubezpieczaliśmy się w Compensie.Nie był to duży koszt. Płaciliśmy również ok 100 zł za trzy osoby. Musiałabyś poszukać . W sieci są dobre porównania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

        No to rzeczywiście nie jest dużo ! Myślałam,ze takie ubezpieczenie jest o wiele droższe a tutaj się okazuje,że nie. Na początku byłam pewna,że jest to k 100 zł za osobę. ,,
        Możecie dać link do jakiegoś porównania ubezpieczeń?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

          Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
          No to rzeczywiście nie jest dużo ! Myślałam,ze takie ubezpieczenie jest o wiele droższe a tutaj się okazuje,że nie. Na początku byłam pewna,że jest to k 100 zł za osobę. ,,
          Możecie dać link do jakiegoś porównania ubezpieczeń?
          Nie jest drogie ponieważ na wakacjach tak naprawdę to mała szansa,że Ci się stanie jeśli zachowasz wszystkie zasady bezpieczeństwa. NIemniej warto jest być zawsze przezornym ! Takie ubezpieczenie to moim zdaniem totalna podstawa. Porównania ubezpieczeń nie mam i chyba nie ma takiego w sieci bo to nie lokata ani kredyt tak więc nie ma określonych wyznaczników ale możesz zostawić swój numer tutaj: http://ubezpieczenia.comperia.pl/ube...ie-turystyczne - ewentualnie mail, nie wiem co bardziej Ci pasuje.Zajmują się doradztwem i powinni Ci znaleźć jakąś dobrą ofertę pod Ciebie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

            Napisane przez Martunia35
            A czy aby ubezpieczenie turystyczne nie jest wliczone w cenę wycieczki jak leci się z biurem podróży? Ja wykupiłam sobie podóż do Turcji w tym roku w maju i widziałam,że takie ubezpieczenie już tam jest. Również zastanawiam się czy kupować czy może sobie jednak odpuścić....
            Jest wliczone ale jest to bardzo niewielkie ubezpieczenie. Bo ile Ci tam mogą zapewnić? 7 tys. złotych ? To bardzo mało ponieważ tyle to może kosztować jeden dzień w szpitalu we Francji i może z 2 w Egipcie. Tak więc jest to ryzyko.
            Turcja nie jest w UE, jak Ci się coś stanie to koszta leczenia będą o wiele większe niż takie ubezpieczenie. Tak więc moim zdaniem powinnaś się zabezpieczyć.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

              Napisane przez Martunia35
              A czy aby ubezpieczenie turystyczne nie jest wliczone w cenę wycieczki jak leci się z biurem podróży? Ja wykupiłam sobie podóż do Turcji w tym roku w maju i widziałam,że takie ubezpieczenie już tam jest. Również zastanawiam się czy kupować czy może sobie jednak odpuścić....
              Martunia tak jak Donatka pisze takie ubezpieczenie nie jest wysokie. Wprawdzie może pokryć koszta leczenia ambulatoryjnego ale jeśli zdarzy się coś złego ? I jeśli traficie do szpitala Koszta mogą być bardzo wysokie, wystarczy sobie zresztą poczytać o sytuacjach ludzi, którzy poskąpili na takie ubezpieczenie i mieli problem ze spłatą takiego obciążenia , Musieli się zapożyczać.
              Tutaj piszemy jedynie o kwotach wielkości 20-50 zł. No nie żartujcie sobie,ze Was na to nie stać.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                Polecam ubezpieczyć się w PZU, tam będziesz miała najbardziej koszystne ceny dla wszystkich członków rodziny. Zawsze warto się ubezpieczyć bo nigdy nie wiadomo co może nas spotkać za granicą.
                Porównuje różne karty plastikowe, żeby wybrać te najlepsze.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                  No oczywiście,że nie wiemy co dokładnie nas spotka. Sama znam osobę, która obecnie spłaca bardzo duży dług za złamanie nogi w... Szwajcarii. Taki cywilizowany kraj, poleciała sobie na narty i pierwszego dnia złamała nogę. Koszmar. Nawet nie chcecie wiedzieć jaki jej rachunek naliczyli... Nie chciałabym być na pewno na jej miejscu.
                  Tak wiec jestem tego samego zdania co dziewczyny. Ubezpieczenie turystyczne musi być.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                    Napisane przez gerreiro16 Pokaż wiadomość
                    Polecam ubezpieczyć się w PZU, tam będziesz miała najbardziej koszystne ceny dla wszystkich członków rodziny. Zawsze warto się ubezpieczyć bo nigdy nie wiadomo co może nas spotkać za granicą.
                    Ja akurat PZU nie polecam bo miałam u nich wykupione ubezpieczenie i mi go nie wypłacili
                    Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
                    No oczywiście,że nie wiemy co dokładnie nas spotka. Sama znam osobę, która obecnie spłaca bardzo duży dług za złamanie nogi w... Szwajcarii. Taki cywilizowany kraj, poleciała sobie na narty i pierwszego dnia złamała nogę. Koszmar. Nawet nie chcecie wiedzieć jaki jej rachunek naliczyli... Nie chciałabym być na pewno na jej miejscu.
                    Tak wiec jestem tego samego zdania co dziewczyny. Ubezpieczenie turystyczne musi być.
                    Jak to spłaca dług bo złamała nogę? Nigdy nie wiadomo co sie zdarzy ale akurat jadąc na narty w pierwszej kolejności zapewniłabym sobie leczenie i ubezpieczyła sprzęt

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                      Tutaj w 100% racja,ubezpieczenie turystyczne to coś obowiązkowego,szczególnie jeżeli wyjeżdżamy za granicę w góry gdzie nie trudno o kontuzję czy uraz. Warto porównać oferty kilku firm i dopiero wtedy podjąć decyzję.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                        No i zonk dziewczyny. Nie lecimy do Tunezji. Same pewnie wiecie dlaczego. I nawet jeśli byłaby taka możliwość to raczej bym nie chciała jechać ( jeszcze z dziećmi) Rozmawiałam jednak przed chwilą z Itaką. Zaproponowali mi jedną wycieczkę z niewielką dopłatą . Wybieramy się do Hiszpanii, konkretnie na wybrzeże Costa del Sol.
                        ALe ubezpieczenie pewnie i tak wykupię bo jednak mnie przekonałyscie,że warto. Czytam zresztą właśnie,ze opieka w Hiszpanii jest jedynie po części refundowana przez państwo.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                          Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
                          No i zonk dziewczyny. Nie lecimy do Tunezji. Same pewnie wiecie dlaczego. I nawet jeśli byłaby taka możliwość to raczej bym nie chciała jechać ( jeszcze z dziećmi) Rozmawiałam jednak przed chwilą z Itaką. Zaproponowali mi jedną wycieczkę z niewielką dopłatą . Wybieramy się do Hiszpanii, konkretnie na wybrzeże Costa del Sol.
                          ALe ubezpieczenie pewnie i tak wykupię bo jednak mnie przekonałyscie,że warto. Czytam zresztą właśnie,ze opieka w Hiszpanii jest jedynie po części refundowana przez państwo.
                          A wiesz, że nawet myślałam o Tobie i Twoich wakacjach? Bardzo dobrze że odpuszczacie Tunezję a Costa del Sol polecam tylko drogo tam jest bo to typowo turystyczna część Hiszpanii.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            A wiesz, że nawet myślałam o Tobie i Twoich wakacjach? Bardzo dobrze że odpuszczacie Tunezję a Costa del Sol polecam tylko drogo tam jest bo to typowo turystyczna część Hiszpanii.
                            NO własnie oglądałam zdjęcia rejonu i jest tam naprawdę ładnie Mamy all inclusive w hotelu tak więć myślę,że nie będziemy wydawali dużo na jedzenie ( chociaż oczywiście wybierzemy się do jakiegoś baru aby zobaczyć jak jedzą miejscowi).
                            Mam nadzieję ,że słoneczko dopisze. Pod koniec kwietnia powinno być tam raczej ciepło.
                            Z drugiej strony trochę szkoda mi Tunezyjczyków. Właściwie to oni więcej stracili od nas bo ruch turystyczny praktycznie u nich zamarł.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne

                              Costa del Sol <zazdrość> Do jakiego hotelu się wybierasz jeśli można wiedzieć? Co do tematu to ja zawsze biorę dodatkowe ubezpieczenie szczególnie w zimę na narty, a jako że najczęściej urządzam zarówno ferie jak i wakacje to biorę ubezpieczenie całoroczne -> http://pl.april-international.com/po...odroze-classic

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X