Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zagęszczać mleko ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zagęszczać mleko ?

    Witam,
    mój synek kończy 1 marca siedem miesięcy. W dzień karmie go mlekiem modyfikowanym a w nocy jeszcze piersią jednak na dobranoc zdarza mi się dać mu mm i tu właśnie nasuwa mi się pytanie czy je zagęszczać jakaś kaszką czy może jednak nie ?
    Niektóre moje koleżanki tak robiły i zagęszczały swoim smykom, ale czy to dobre rozwiązanie ?
  •    
       

    #2
    Odp: Zagęszczać mleko ?

    a w ciagu dnia podajesz synkowi kaszkę łyżeczkom?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zagęszczać mleko ?

      Rodzice zwykle zagęszczają mleko kaszką, by zwiększyć kaloryczność posiłku i by dziecko, niczym wąż boa, który połknął antylopę, trawiło długo i nie budziło się do rana. Skutkiem ubocznym jest czasem przekarmienie dziecka. Jeśli karmi Pani w nocy piersią , to nie ma potrzeby, by dodawać kaszkę.
      Pozdrawiam
      prof. UWM, dr hab. n. med. Piotr Jurkowski, specjalista pediatra

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zagęszczać mleko ?

        Napisane przez 92natalia Pokaż wiadomość
        Witam,
        mój synek kończy 1 marca siedem miesięcy. W dzień karmie go mlekiem modyfikowanym a w nocy jeszcze piersią jednak na dobranoc zdarza mi się dać mu mm i tu właśnie nasuwa mi się pytanie czy je zagęszczać jakaś kaszką czy może jednak nie ?
        Niektóre moje koleżanki tak robiły i zagęszczały swoim smykom, ale czy to dobre rozwiązanie ?
        Ile razy karmisz w nocy?
        Jedne dzieci lepiej śpią po obfitym posiłku ale inne męczy ból brzuszka wiec ja bym nie zagęszczała.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zagęszczać mleko ?

          Dziękuje za odpowiedz!

          a co do karmienia w nocy piersią to bardzo różnie, czasami potrafi synek spać 6 godzin a czasami budzi się już po godzinie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zagęszczać mleko ?

            a co do kaszki, no to właśnie jeszcze mu nie podawałam jakoś tak wyszło, ale od jutra będziemy próbować..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zagęszczać mleko ?

              Jeśli jeszcze karmisz w nocy maluszka piersią to nie zagęszczaj mu mleczka. Może to powodować ból brzucha i problemy ze spaniem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zagęszczać mleko ?

                Zaprzyjaznionej rodziny synek je i kaszkę na noc i cyca w nocy- głodomór straszny z niego jest. I nie może mama wyeliminować nocnego kamienia bo mały jak syrena alarmowa krzyczy, że głodny

                Skomentuj

                       
                Working...
                X