Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ślub i wesele- pomocy! :)

    Na początku przyszłego roku planuję z partnerem ślub kościelny plus niewielkie wesele. Mamy już Maluszka i niestety czas na wszystkie przygotowania jest trochę ograniczony, tak samo nasz budżet stąd moja prośba do Was.
    Macie jakieś ciekawe pomysły na ślub i wesele. Jakieś fajne rozwiązania na samodzielne dekoracje, zabawy, prezenty dla rodziców itp. Z niecierpliwością czekam na wszystkie pomysły i porady
  •    
       

    #2
    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Na początku przyszłego roku planuję z partnerem ślub kościelny plus niewielkie wesele. Mamy już Maluszka i niestety czas na wszystkie przygotowania jest trochę ograniczony, tak samo nasz budżet stąd moja prośba do Was.
    Macie jakieś ciekawe pomysły na ślub i wesele. Jakieś fajne rozwiązania na samodzielne dekoracje, zabawy, prezenty dla rodziców itp. Z niecierpliwością czekam na wszystkie pomysły i porady
    ja aby ograniczyc koszty wesela i przyjecia robilismy male wesele - 30 osob najblisi z najblizszych byli zaproszeni - mielismy wybór albo 30 albo okolo 200 gosci i postawilismy na to pierwsze ze wzgledu na koszty i pieniadze wolelismy przeznaczyc na budowe domku.
    Sukienke zamiast kupowac mozna wyporzyczyc
    Naszym fotografem byla nasza znajoma ktora robi piekne zdjecia i interesuje sie tym - nie płacilismy jej za to nic tylko otrzymala od nas jakis prezent w podziekowaniu za robienie cudnych zdjec

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      ja osobiscie malo wydalam na wesele mielismy 100 osob lacznei z zespolem i kamerzysta. Ale wesele sponsorowala moja mama i rodzice meza.
      Takze nie placilismy nic.
      i te 100 osob to najblizsza rodzina i przyjaciele. Maz ma ogromna familię

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja osobiscie malo wydalam na wesele mielismy 100 osob lacznei z zespolem i kamerzysta. Ale wesele sponsorowala moja mama i rodzice meza.
        Takze nie placilismy nic.
        i te 100 osob to najblizsza rodzina i przyjaciele. Maz ma ogromna familię
        u mnie tez ogromna rodzina i postawiłam na minimum - rodzice chcieli sponsorowac duze wesele ale my jakos chcielismy mniejsze w bliskim gronie i było super

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          u mnie tez ogromna rodzina i postawiłam na minimum - rodzice chcieli sponsorowac duze wesele ale my jakos chcielismy mniejsze w bliskim gronie i było super
          no wiadomo, zalezy jak kto lubi Jedni z pompą drudzy skromnie w gronie najbliższycvh.
          Ja tam wesele wolała mz pompą
          Jak sie bawić to siębawić a co haha

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Dziewczyny ale prosiłam o jakieś rady i pomysły związane z organizacją

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny ale prosiłam o jakieś rady i pomysły związane z organizacją
              nio wiesz my to sie lubimy tak rozgadac z dziewczynami
              ja bym sukienke wypozyczyła lub kupila cos co ubiore potem - lubie praktycznosc
              fotografa szukałabym wsrod znajomych
              a ile osob planujesz - mało dużo bo to tez ma znaczenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                Miało być mało a i tak wyszło 40-50 osób więc hmm chyba impreza średniej wielkości

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  moje rady
                  1. zamiast wesela z 3-4 daniami goracymi mozesz gosciom zaproponowac obiad po ceremonii a potem tak zwane koktajl party - powiem Ci byłam na takim weselu i było przyjemnie , podawano napoje, drinki, ciasta i małe przystawki na stoły
                  2. zamiast orkiestry wybrałabym DJ
                  3. zamiast wynajmowac smaochodu do slubu - hmm mozcie wykorzystac swoj pojazd albo znajomych - wystarczy go troszku udekorowac i jedziemy
                  4. zamiast zamawiac ciasta w cukierni - moze masz zdolna ciocie, babcie ktora piecze pyszne ciasta - troszku zaoszczedzisz na tym
                  jak cos jeszcze wymysle to dam znac

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    ach i jeszcze jedno nie wiem czy macie juz zakupione obraczki - ale jesli nie to polecam to robic w sezonie zimowym - bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze te kupowane w sezonie slubow wychodza duzo drozej - ja obraczki kupowalam w zimie - slub byl w maju - to jak poszlismy cos z tymi obraczkami robic to zaoszczedzilismy an tych samych obraczkach praktycznie 1000 zl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ach i jeszcze jedno nie wiem czy macie juz zakupione obraczki - ale jesli nie to polecam to robic w sezonie zimowym - bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze te kupowane w sezonie slubow wychodza duzo drozej - ja obraczki kupowalam w zimie - slub byl w maju - to jak poszlismy cos z tymi obraczkami robic to zaoszczedzilismy an tych samych obraczkach praktycznie 1000 zl
                      Obrączki już mamy ale nawet nie widziałam że poza sezonem są tańsze. Ooo w maju? my też mamy datę na maj Widzę, że też nie jesteś przesądna że bez "r"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Obrączki już mamy ale nawet nie widziałam że poza sezonem są tańsze. Ooo w maju? my też mamy datę na maj Widzę, że też nie jesteś przesądna że bez "r"
                        hehe dziecko nie bedzie mówiło r zamiast rower lowel znasz to - nie nie jestem przesadna w zadnym wypadku i powiem CI ze pogode mielismy piekna nie za goraco jak w lipcu czy sierpniu byla w sam raz - my bralismy slub 14 maja - jak to mowi mój mąż majowe walentynki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          a jeszcze w kwestii oszczednosci - nie wiem czy masz juz buty ślubne jesli nie to zachecam Cie poszukaj ich wlasnie teraz w sezonie jesienno zimowym - ja kupiłam super wygodne, z skóry buty w Ryłko za 99 zł w zimie zrobiłam ten zakup i były obniżki po sezonie slubnym

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Obrączki już mamy ale nawet nie widziałam że poza sezonem są tańsze. Ooo w maju? my też mamy datę na maj Widzę, że też nie jesteś przesądna że bez "r"
                            hm wszytsko co nie jest w sezonie slubnym wychodzi taniej - w pracy mam do czynienia z organizacjom slubow i w zimie slub wychodzi stosunkowo tanio w porownaniu z sezonem letnim gdzie ceny sa windowane w gore,

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              jeszcze tak myślałam nt. oszczędności - to warto czasami zakupic alkohol samemu niż zamawiać w restauracji - bo niestety restauracje nabijają dużą marże na %, a w hurtowni naprawdę alkohol, wino i szampana mozna kupić w super cenach - trzeba poszukać promocji a jeśli zdecydujesz sie przywieść alkohol do restauracji na przyjęcie to zapytaj czy w takim przypadku jeśli alkohol jest Twój to czy nie naliczają korkowego - bo często restauracje robiom taki myk iż doliczają owe korkowe do ceny za osobę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X