Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    cześć dziewczyny. Dawno nie było
    bylam na małych wakacjach z K u rodziny w górach a takto mam szycie i nie mam czasu
    My ząbków nie mamy, pełza po podłodze siedzi na czworakach, juz coraz lepiej siedzi
    rosniemy ladnie. Przestałam karmicpiersia jak miał coś koło 6.5 miesiaca. Jedyne mleko jakie pije to Bebiko ;/ i to tylko w temperaturze pokojowej ale co zrobie w sumie wygodniej nie trzeba podgrzewac czy coś
    gotuje mu deserki z rurznych owoców jabłka, nektarynki, gruszki, morele, banany itp. Zupki tez gotuje.. lubi strasznie zupe z królikiem
    5 sierpnia jedziemy na wakacje nad jezioro i rzeke Dunajec, już sie doczekać nie moge
    w nocy nadal mi sie budzi ale tylko raz..
    a jak u was??? buziaki i ściskamy was mocno

    Skomentuj


      Odp: Grudzień 2012!

      Skwar, upał, szał.. gorączka doskwiera. Czasem podczytuję, ale rzadko odpisuję. U mnie synek coraz bardziej marudny, również stawiam na ząbki bo czekam na nie i czekam.. lada chwile wybije ósmy miesiąc a tu dalej bezzębolowy uśmiech się prezentuje;-)
      Rozpoczynam małą przygodę z blogowaniem, dla chętnych: xxx
      Last edited by disne; 02-07-2020, 01:11. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Witajcie drogie grudniowe mamusie mam nadzieje że czasami zaglądacie tutaj na forum żeby co nieco poczytać.Już niedługo pierwsze urodzinki naszych skarbeczków.Jak przygotowujecie sie do tego swięta?


        Skomentuj

               
        Working...
        X