Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Tak więc zakładam wątek od nowa..:-)




  •    
       

    #2
    Ale głupota masakra . Jeszcze większy burdel zrobili. Co im nie pasowało?!

    Skomentuj


      #3
      Nie mam zielonego pojęcia;|

      Jakiś bezsens zupełny..:/
      Co tam słychać kochana?:-) jak Kubusiątko?:-)




      Skomentuj


        #4
        A wiesz sraczki ma i to zielone znów :/. Ja nie wiem co ja zjadam, że mu nie pasuje.

        Skomentuj


          #5
          Hmmm... wiesz co ja pamiętam że jak karmiłam swojego Kubusia piersią to mi położna mówiła, że zielone kupki może robić ponieważ jest karmiony cyckiem..

          Aaaa jeszcze mam do Ciebie pytanie.. może Ty będziesz wiedzieć.. jest coś takiego jak kapturki i nakładki na piersi, która z tych rzeczy pomaga karmić przy takich niezbyt wyciągniętych sutkach?




          Skomentuj


            #6
            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
            Hmmm... wiesz co ja pamiętam że jak karmiłam swojego Kubusia piersią to mi położna mówiła, że zielone kupki może robić ponieważ jest karmiony cyckiem..

            Aaaa jeszcze mam do Ciebie pytanie.. może Ty będziesz wiedzieć.. jest coś takiego jak kapturki i nakładki na piersi, która z tych rzeczy pomaga karmić przy takich niezbyt wyciągniętych sutkach?
            Wiesz, bo mój mały wcześniej robił żółte kupki. Boje się żeby się nie odwodnił...
            Kapturki i nakładki to to samo .

            Skomentuj


              #7
              No dobrze..ale czy te kapturki/nakładki to one mi pomogą karmić tzn.jakoś wyciągnąć ten sutek?;/?




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Sagapo, na szkole rodzenia położne powiedziały nam, że te nakładki służą do ochrony brodawek przed pękaniem, ale ogólnie radziły ich unikać...
                Tutaj wklejam Ci linka do artykułu o wkęsłych brodawkach
                http://babyonline.pl/niemowle_karmie...ykul,1302.html
                Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                Antek - 6 listopada 2009r.

                Skomentuj


                  #9
                  No proszę, co za miła niespodzianka. Choć pisze od niedawna, już się z Wami zżyłam i strasznie smutno mi się zrobiło, że w tym mega wielkim zjednoczonym wątku nie znajdę Was

                  Skomentuj


                    #10
                    No to przeklejam co tam skrobnęłam o wczorajszej wizycie u gina
                    Wczoraj 33 t.c. i 2 dni, Jachu waży 2350 g, i jest wszystko ok, tylko muszę się bardzo oszczędzać i raczej leżeć, bo ma za nisko główkę.
                    A tu jestem w połowie prania i nawet nie połowie prasowania. A gin powiedział że po 2 koszulki mogę sobie prasować Jak mam prasować po dwie i odpoczywać to mi żelazko chyba zgłupieje i się przepali!!!!!!!!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      czy któraś z Was pierze w Jelpie do kolorów. Bo kupiłam na szczęście ten mały kartonik na próbę i wydaje mi się że ciuszki po nim śmierdzą. Jutro ostatnie zakupy i chyba kupię duże paki lovelli, bo wszystkie moje kumpele go polecają. A dodajecie jeszcze jakiegoś delikatnego płynu do płukania czy nie?????

                      Skomentuj


                        #12
                        Poza tym dostaliśmy wczoraj fotelik samochodowy i trochę jestem niepocieszona...
                        Okazało się, że fotelik można montować tylko tyłem do kierunku jazdy, co oznacza, że będę musiała siedzieć obok małego w tyle, a to trochę niedobrze, bo mam chorobę lokomocyjną .
                        Poza tym producent zabrania montowania fotelika na siedzeniu, które ma poduszkę powietrzną a to też źle, bo przy każdym siedzeniu mamy poduszki...

                        Ja zamierzam kupić Jelp, ale taki, który ma już zmiękczacz, tu masz linka
                        http://allegro.pl/item739081719_jelp...do_prania.html
                        ogólnie odradza się używania płynów do zmiękczania, bo chodzi o to, żeby zniwelować chemię...

                        Wy już prawie gotowe, ale Wam zazdroszczę, ja muszę poczekać jeszcze ze dwa tygodnie..
                        Last edited by zoltala; 23-09-2009, 18:26.
                        Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                        Antek - 6 listopada 2009r.

                        Skomentuj


                          #13
                          Zoltala dużo rzeczy kupiłam przez ten sklep do którego podałaś linka; pieluszki tetrowe, flanelowe, podkłady, wkładki itp.

                          Skomentuj


                            #14
                            heh, no bo mają najtaniej. Aczkolwiek wczoraj byłam w Rossmanie i mają bardzo podobne ceny, a niektóre nawet taniej, np. kosmetyki NIVEA dla niemowlaka.
                            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                            Antek - 6 listopada 2009r.

                            Skomentuj


                              #15
                              Cześć Dziewczyny wieczorem..:/

                              Mam dziś fatalny humor:/ mój dwulatek jest jakimś potworem.. od tygodnia..
                              zachowuje się jak GÓWNIARZ!!

                              otóż na każde moje NIE, lub tak Kubusiu nie wolno.. reaguje albo uderzeniem mnie, szczypaniem albo rzuca autkami albo tym co ma w danej sekundzie pod ręką.. noż kurde..:[ szlag mnie już trafia..;(((

                              Dzisiaj o 7 rano chciał iść na pole;| to mu powiedziałam, że nie pójdziemy teraz bo jest jeszcze zimno..że pójdziemy o 10 jak już się cieplej na podwórku zrobi i słoneczko wyjdzie.. to mi zaczął rzucać autkami.. ( jak mnie to strasznie wkurza..;() dopiero ściany w całym domu pomalowaliśmy..a już od tego rzucania.. wyglądają tak jak wyglądają.. płakać się chce;( mam dosyć.. jestem bezradna..

                              Boże..co będzie jak się urodzi Mała..




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X